توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Ph.D. در اقتصاد

هدف اصلی دکترای اقتصاد، ارائه آموزش در آماده سازی برای موقعیت در یک حرفه ای است که نیاز به سطح بالایی از شرایط فنی و علمی، در حالی که قادر به فارغ التحصیلان برای پیگیری حرفه ای بین المللی در اقتصاد است.

هدف


کسانی که به دنبال آموزش پیشرفته هستند و مایل به انجام تحقیقات در اقتصاد هستند، در آماده سازی برای نقش بسیار متخصص در بخش عمومی یا بخش خصوصی. چنین موقعیتی شامل آموزش و پژوهش دانشگاهی، رهبری و مدیریت سازمان های ملی و بین المللی، مشاوره، آموزش، و پروژه های تحقیقاتی و تحقیقاتی است. .

چرا ISEG را انتخاب کنید؟


تحقیقات علمی که در مراکز تحقیقاتی ISEG صورت می گیرد، یک عنصر مهم حمایت علمی از این برنامه است، با تاکید بر زمینه های اقتصاد (UECE) و ریاضی کاربردی (CEMAPRE). این مراکز تحقیقاتی هستند که دانشجویان دکترا را می پذیرند.

شرایط ورود و معیارهای انتخاب قوی>


برنامه های کاربردی از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد اقتصاد ISEG، و یا کارشناسی ارشد مشابه استقبال می شود. متقاضیانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد یا معادل آن در رشته دیگری می باشند، ممکن است پذیرفته شوند، اما تنها پس از موفقیت در مقطع کارشناسی ترم اول دوره های کارشناسی ارشد اقتصاد ISEG مورد مطالعه قرار می گیرند. انتخاب نامزدها توسط هیئت علمی برنامه دکترا، بر اساس معیارهای زیر انجام شده است: کارشناسی ارشد و نمره نهایی مربوط؛ لیسانس و درجه نهایی مربوطه؛ برنامه آموزشی علمی و تجربه حرفه ای مرتبط.

موضوعات را مطالعه کنید


برای برنامه PhD در اقتصاد، افراد دارای ماهیت اقتصادی به یک سطح پیشرفته (مکانیک و اقتصاد میکرو) و همچنین کاربرد آنها با استفاده از روش های ریاضی، آماری و اقتصاد سنجی مورد مطالعه قرار می گیرند. .


در همان زمان به عنوان درخواست و یا پس از ثبت نام، نامزد ممکن است برای کمک هزینه تحصیلی از بنیاد علوم و فناوری، که ضرب العجل برنامه با کسانی که برای ثبت نام در برنامه سازگار است، درخواست.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط ISEG - Lisbon School of Economics & Management »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
7,000 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ