توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکترای اقتصاد

مدت زمان عادی: 3 یا 4 سال (تمام وقت)

محل: هنگ کنگ

با 13 نفر از کارکنان دانشگاهی به طور منظم، وزارت اقتصاد با استانداردهای Lingnan بزرگ است. اعضای آن تمام دانش پژوهان جهان را در سطح بین المللی نگه می دارند و اکنون با استاد مارک روزنزویگ، پروفسور مارکس روزنزویگ، پروفسور مارک رزنزویگ، معتقد است که در طول دو هفته با ما هزینه می کند. پروفسور روزنزویگ فرانک السچول استاد اقتصاد بین الملل و مدیر مرکز رشد اقتصادی دانشگاه ییل است. وزارت اقتصاد از بالاترین میزان خود در زمینه تحقیق در رتبه دوم قرار گرفته است؛ زیرا در آخرین ارزیابی های ارزیابی پژوهش در سال 2006 توسط دولت هنگ کنگ در هنگ کنگ در رتبه دوم قرار گرفته است و با 94.13٪ میانگین 76.72٪ در کسب و کار و اقتصاد در دانشگاه های هنگ کنگ به طور کلی. برای دانشآموزان پژوهشی به همان اندازه مهم است، گروهی از دانشمندان برجسته از سراسر جهان برای بازدید و سمینارهای کوتاه برگزار می کند.

تحقیق و تخصص گروه اقتصاد، زمینه های گسترده ای از نظریه اقتصادی و تجربی و سیاست کار را در اقتصاد بین الملل، مالی و تجارت، سیاست رقابت، بازار کار، سیاست های مسکن و بهداشت، اقتصاد محیط زیست، مشکلات پیری و اقتصاد جمعیت ارائه می دهد. نشریات کارکنان بخش اقتصاد در مجله های برجسته اقتصاد و مالی مانند Econometrica، مجله اقتصاد مالی، مجله تحلیل مالی و کمی، مجله تئوری اقتصادی، مرور مطالعات اقتصادی، بررسی بین المللی اقتصادی، مجله اقتصادی، بررسی اقتصادی اروپا، مجله اقتصاد عمومی، مجله اقتصاد توسعه، و مجله اقتصاد بین الملل.

روش های برنامه

متقاضیان ممکن است به دو روش زیر دسترسی داشته باشند:

1. درخواست برنامه های PhD از طریق کمک هزینه تحصیلی دکترای هنگ کنگ (HKPFS)

متقاضیان برجسته و درخشان ممکن است از طریق HKPFS به 1 دسامبر 2018 (هنگ کنگ زمان 12:00 بعد از ظهر) درخواست مجوز کنند. افتخار دانشجویان کمک هزینه تحصیلی با کمک مالی ماهانه 25،100 دلار هنگ کنگ و هزینه تحصیل کامل برای اولین سال تحصیلی خود را لغو می کند. دانش آموزانی که درخواست می کنند و نمی فهمیدند، هنوز می توانند برای مکان های منظم PhD در Lingnan در نظر گرفته شوند.

(US $ 1 = HK $ 7.8).

(* نرخ برای 2018-19، با توجه به بررسی سالانه)

برای درخواست پذیرش، لطفا درخواست اولیه خود را در سیستم پذیرش RGC در www.rgc.edu.hk/hkfd در طول دوره از 1 سپتامبر تا 1 دسامبر 2018 (وقت هنگ کنگ 12:00 بعد از ظهر) . هر متقاضی یک شماره مرجع اختصاص داده خواهد شد. سپس متقاضی باید مستقیما به سیستم الکترونیکی لینگن در www.ln.edu.hk/admissions/applyonline یا قبل از 2 دسامبر 2018 (زمان هنگ کنگ 11:59 بعد از ظهر) مستقیما درخواست خود را ارائه دهد. برنامه های بعدی در نظر گرفته نخواهد شد.

2. درخواست مستقیم برنامه های PhD

متقاضیان می توانند مستقیما با درخواست دانشگاه به برنامه های دکترا مراجعه کنند. دانش آموزان تمام وقت با دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می شوند. دانشجوی کارشناسی ارشد برای دانشجوی دکترا مبلغ 16720 دلار در ماه * می باشد.
* پس از تأیید کاندیداتوری، به 1750 دلار در ماه افزایش یابد. (نرخ برای سال 2018-19، با بررسی سالیانه)

دانشگاه برنامه های خود را از 1 نوامبر 2018 تا 25 ژانویه 2019 دعوت می کند . متقاضیان ممکن است از طریق www.ln.edu.hk/admissions/applyonline به صورت آنلاین درخواست دهند. برای جزئیات، لطفا www.LN.edu.hk/reg/info/pgrad را ببینید.

شرایط پذیرش عمومی

 1. یک متقاضی برای پذیرش نامزد شدن در رشته دکتری باید به طور معمول:
  a مدرک کارشناسی ارشد که توسط یک موسسه عالی عالی که برای این منظور توسط دانشگاه به رسمیت شناخته شده است، برگزار کنید؛ یا
  ب دارای مدرک لیسانس مرتبط با افتخارات اول یا دوم کلاس یا معادل استاندارد و ثبت نام در یک برنامه تحصیلی برای یک مدرک کارشناسی ارشد در یک موسسه آموزش عالی عالی برای حداقل یک سال و دارای شواهد از دستاوردهای پژوهشی؛ یا
  ج یک امتیاز معادل a) یا b) بالاتر دریافت کرده اید؛ یا
  د شواهد رضایت بخش از موفقیت تحصیلی و حرفه ای را ارائه داده اند.
  تبصره: فارغ التحصیلان درجه اول با اعتبار یا تجربه تحقیق اثبات شده ممکن است مستقیما به تحصیلات دکترا اعطا شوند، فقط در شرایط منحصر به فرد. به طور معمول یک کاندید بدون مدرک کارشناسی ارشد به تحصیلات دکترا نخواهد رسید و او باید به عنوان دانشجوی MPhil در مرحله اول ثبت نام کند.
 2. علاوه بر موارد فوق، متقاضی که درجه ای از یک موسسه عالی در هنگ کنگ یا یک کشور انگلیسی زبان نیست، باید حداقل نمره 550 (آزمون مبتنی بر مقاله) یا 213 (آزمون کامپیوتری) یا 79 (اینترنت آزمون مبتنی بر آزمون) در آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL)، یا نمره باند 6.5 یا بالاتر در سیستم آزمون زبان انگلیسی (IELTS)، یا نمره معادل در یک آزمون شناخته شده یا معادل آن برای اثبات مهارت زبان خود را که بر اساس یک مورد در نظر گرفته خواهد شد. متقاضیان باید در صورت نیاز هرگونه شرایط اضافی را که توسط برنامه هایی که برای پذیرش درخواست می کنند، برآورده کنند.
 3. برای پذیرش برنامه های PhD لینگن از طریق HKPFS، RGC اعلام کرد که برای یک متقاضی از یک دانشگاه غیر انگلیسی زبان، مگر آنکه مدرکی مبنی بر اینکه زبان انگلیسی برای همه دوره ها برای مدرک تحصیلی / برنامه PhD خود را پیشنهاد کرده است، او لازم است تا نمره نتایج TOEFL یا IELTS در برنامه دکترا را ضمیمه کنید. این الزامات (نتایج اجباری نمرات TOEFL / IELTS) می تواند برای متقاضیانی که مطالعات PhD پیشنهادی به طور خاص در محیط غیر انگلیسی مانند چینی انجام می شود، معاف باشد. با این حال، متقاضیان هنوز هم نیاز به زبان مورد نیاز دانشگاه را مطابق با بند 2 فوق ذکر کرده اند.

شرایط پذیرش برنامه خاص

در عوض نمرات TOEFL و IELTS، متقاضی می تواند نتایج آزمون تست اسکولاستیک (SAT)، GRE، GMAT، عضو موسسه زبان شناسان (MIL) یا آزمون کالج انگلیسی (CET) جمهوری خلق چین را ارائه کند. یا مدارک معادل آن برای اثبات مهارت زبان خود که بر اساس یک مورد در نظر گرفته می شود.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 12 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lingnan University »

آخرین به روز رسانی December 10, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
30 - 72 
تمام وقت
Price
42,100 HKD
هزینه تحصیل برای سال های 2019-2020 در حال بررسی است.
Deadline
درخواست اطلاعات
Deadline for application via HKPFS: 1 December 2018; Deadline for application to the University directly: 25 January 2019.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Deadline for application via HKPFS: 1 December 2018; Deadline for application to the University directly: 25 January 2019.

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Deadline for application via HKPFS: 1 December 2018; Deadline for application to the University directly: 25 January 2019.
End Date