توضیحات رسمی را مطالعه کنید

وزارت اقتصاد بر تدریس و پژوهش تاکید می کند و آنها را به عنوان تقویت متقابل می بیند. اعضای هیات علمی تشویق به شرکت در تحقیقات مهم هستند که منجر به انتشار در نشریات بین المللی می شود. اعضای هیات علمی نیز تشویق به استفاده از روش های دقیق برای مسائل اقتصادی محلی هستند که ارزش تحصیلات بالاتری دارند.

اعضای هیئت علمی در بخش بسیار مورد توجه قرار گرفته و دستاوردهای آنها به طور رسمی در مطالعات متعدد در مورد بهره وری در تحقیقات علمی به دست آمده است. در سال 2012، رتبه بندی دانشگاهی دانشگاه های جهانی که توسط دانشگاه شانگهای جیوتونگ انجام می شود، آسیا و شماره 48 در جهان است. همچنین در سال 2012، EDUNIVERSAL بهترین رتبه بندی کارشناسی ارشد به عنوان شماره 1 در شرق آسیا رتبه بندی کرد.

مرکز توسعه اقتصادی در سال 1995 با حمایت از اداره تاسیس شد. اهداف آن حمایت از تحقیق در مورد روند توسعه اقتصادی است، با تاکید بر توسعه اقتصادی در بزرگ چین و منطقه آسیا و اقیانوس آرام. برخی از اعضای این گروه در مرکز تحقیقاتی تجربی تجارب مدرسه چند رشته ای فعالیت می کنند.

برنامه دکترا یک برنامه درجه تحصیلی است. این طراحی شده است تا دانش آموزان بتوانند تمرکز خود را در یک زمینه تخصصی و به آنها فرصت دهند تا تحقیقات اصلی و اصلی در این زمینه را انجام دهند. این برنامه دانشجویان را برای تدریس و / یا تحقیق در دانشگاه ها، موسسات تحقیقاتی، کسب و کار و دولت آماده می کند.

برنامه دکترا بر روی پژوهش های اصلی توسط دانشجویان تمرکز دارد، اما همچنین نیاز به دوره آموزشی دارد. دانشجویان دکترا از پذیرش در برنامه برای کاندید شدن برای مدرک، و سپس به دفاع از پایاننامه. هر کدام یک سرپرست پایان نامه است که به تحقیق دانشجویی نظارت می کند. دانشجویان موفق به انجام معاینه تحصیلی می شوند. انتظار می رود یک دانش آموز تمام وقت که پیشرفت خوبی داشته باشد بتواند دوره دکترا را در چهار سال به پایان برساند. دو سال اول این برنامه به طور معمول به کارهای آموزشی اختصاص داده می شود، که منجر به بررسی اصلی و تحقیق می شود. پس از آن دانشجو شروع به نوشتن پایان نامه خواهد کرد.

تحقیقات Foci

علاوه بر مؤلفه های اقتصادی، اقتصاد کلان، اقتصاد و اقتصاد، بخش های تحقیقاتی وزارت امور خارجه بر رشد و توسعه اقتصادی، سازمان های صنعتی، اقتصاد بین الملل، "اقتصاد، اقتصاد چین، تجربی و رفتاری"، "اقتصاد" و "کار" "اقتصاد.

شرایط پذیرش

من. شرایط پذیرش عمومی

متقاضیانی که برای ورود به مدرک کارشناسی ارشد می توانند:

  • مدرک کارشناسی را از یک موسسه شناخته شده یا یک معدل صلاحیت معین دریافت کرد؛

دوم شرایط پذیرش زبان انگلیسی

شما باید از نیازهای زبان انگلیسی با یکی از مهارتهای زیر بهره مند شوید:

  • TOEFL-iBT 80
  • TOEFL-PBT 550
  • آزمون TOEFL-Revised Paper-Delivered 60 (نمره کلی برای بخش خواندن، گوش دادن و نوشتن)
  • IELTS (Academic Module) نمره کلی: 6.5

* اگر زبان اول شما انگلیسی باشد، و مدرک لیسانس یا معادل آن با یک موسسه که در آن متوسط ​​انگلستان آموزش داده شد، اعطا شد، شما از انجام شرایط فوق زبان انگلیسی لغو نخواهید شد.

iii برنامه من - شرایط پذیرش خاص

متقاضیان باید نمره رضایت بخش در GMAT یا GRE، در بالای (i) و (ii) بالا داشته باشند


مهلت درخواست

لطفا برای جزئیات بیشتر به http://pg.ust.hk/programs ("برنامه") مراجعه کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 36 برنامه دیگر ارائه شده توسط The Hong Kong University of Science and Technology »

آخرین به روز رسانی February 5, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
3 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
42,100 HKD
در سال
Deadline
درخواست اطلاعات
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Please refer to http://pg.ust.hk/programs ("Application") for details.
End Date