Read the Official Description

دکترای اقتصاد

دکتری برنامه در اقتصاد با هدف آماده سازی دانشجویان برای تحقیقات برجسته در اقتصاد. پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان ما قادر به دنبال فرصتهای شغلی در دانشگاه های برجسته، موسسات تحقیقاتی و سازمان های دولتی در ترکیه و خارج از کشور خواهد بود.
سال اول برنامه ایجاد یک پایه محکم در تئوری اقتصادی و اقتصاد سنجی، در حالی که در طول سال دوم خود، دانش آموزان به دوره های پیشرفته تر در زمینه های انتخابی خود را دارند. پس از اتمام دوره خود، دانش آموزان شروع تحقیقات خود را وقف و بیشتر وقت خود را به نوشتن دکتری خود پایان نامه.

دانشگاه کوچ یکی از بهترین مکان های برای به دست آوردن pH برابر است. D. درجه در اقتصاد. دانشکده اقتصاد دانشگاه کوچ دارای شهرت جامد به عنوان مشارکت کننده به مرزهای دانش در ترکیه و خارج از کشور. اخیرا ریاست تا به شماره 1 در ترکیه قرار گرفت و همچنان به بهبود رتبه خود را در اروپا و جهان است.

دانش آموزان توسط آموزش و پژوهش در کمک مالی پشتیبانی می کند. آنها این فرصت را به شرکت در پروژه های پژوهشی اعضای هیات علمی و کلاس های خود را آموزش به طوری که آنها می توانند مهارت آموزش آنها توسعه بیشتر داشته باشد.


معیارهای پذیرش

نرم افزار مورد نیاز برای دکترا در اقتصاد:

  • درجه از اقتصاد BA / MA و یا یک برنامه مرتبط.
  • حداقل معدل 3،00 / 4،00 برای متقاضیان با مدرک کارشناسی.
  • حداقل معدل 3،25 / 4،00 برای متقاضیان با مقطع کارشناسی ارشد.
  • ) ولز (ALES: (برای متقاضیان بومی) حداقل 70 از EW (به همان اندازه وزن)
  • GRE: حداقل 685/154 (کمی)
Program taught in:
انگلیسی

See 14 more programs offered by Koc University - Istanbul Turkey »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
33,500 TRY
قیمت در هر سال
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019