Read the Official Description

دکترای اقتصاد - با یک بورس تحصیلی تمام وقت در مرکز تحصیلات تکمیلی DIW

ما که هستیم
موسسه تحقیقات اقتصادی آلمان (برلین DIW) یکی از برجسته موسسات تحقیقاتی اقتصادی در آلمان است. ما یک، موسسه غیر انتفاعی مستقل درگیر در تحقیقات اقتصادی، خدمات و مشاوره سیاست. علاوه بر همکاری نزدیک با دانشگاه ها در برلین و براندنبورگ، ما نیز در شبکه های علمی بین المللی فعال هستند.

هدف از این مرکز تحصیلات تکمیلی DIW است که به ارائه دانش آموزان برجسته دکترا با یک محیط تحقیق و ساختار آموزش است که استعداد خود را در شکل نمونه را توسعه دهد. این آنها را فراهم می کند به یک درک عمیق از فرآیندهای اقتصادی و اجتماعی در حالی که آنها ارائه فرصت به دانش خود را در یک محیط تحقیقاتی حرفه ای از یکی از برجسته فکر می کنم مخازن اقتصادی در آلمان است.

که ها به دنبال ما
مرکز تحصیلات تکمیلی DIW (GC) در موسسه تحقیقات اقتصادی آلمان برای استقبال از دانشجویان پس از فارغ التحصیل مجرب از سراسر جهان به ثبت نام در برنامه دکتری ساختار آن در اقتصاد.

آنچه ما ارائه می دهیم
مرکز تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد یک برنامه 4 ساله در عمق آموزش در اقتصاد منجر به مدرک دکترا از یکی از دانشگاه های برلین. دانش آموز را از طریق یک برنامه درسی دوره سطح بالا و دریافت بر روی کار آموزش در گروه های پژوهشی DIW برلین. پژوهش های دانشجویی باید در مورد موضوعات نظری و / یا اعمال در اقتصاد و علوم اجتماعی مرتبط تمرکز می کنند. هر دو آموزش و پرورش و پژوهش در GC دارای یک جزء تجربی قوی. آموزش و پرورش دکتری همچنین شامل کارآموزی بورسیه در موسسات معتبر، مانند صندوق بین المللی پول، بانک جهانی و وزارتخانه ها.

پس از موفقیت تکمیل دانش آموزان برنامه خواهد داشته باشند تعدادی از مقالات به نشریات علمی است. آنها یک گواهینامه تایید مشارکت همراه با درجه دکترا دریافت خواهید کرد.

منابع مالی
مرکز تحصیلات تکمیلی DIW ارائه می دهد چهار سال از بودجه و پرداخت کمک هزینه تحصیلی استاندارد 1200 € در هر ماه. پس از اتمام سال اول، دانشجویان دکترا به گروه تحقیقاتی موسسه اختصاص داده است. سمت های پژوهشی بسته به حجم پروژه های تحقیقاتی تحت کار ارائه شده است.

الزامات
متقاضیان باید مدرک کارشناسی ارشد یا دیپلم در اقتصاد به منظور برای برنامه های آموزشی اقتصادی اعمال می شود نگه دارید. مدارک تحصیلی از سایر زمینه های مرتبط (مانند مهندسی عمران، آمار و علوم اجتماعی کمی) نیز ممکن است مورد نیاز برای برنامه انجام در صورتی که متقاضی دارای یک پس زمینه کافی در اقتصاد.

متقاضیانی که زبان مادری انگلیسی نیست باید مهارت در زبان انگلیسی نشان می دهد مگر اینکه آنها یک درجه از یک دانشگاه در یک کشور انگلیسی زبان را نگه دارید و یا می توانید حداقل یک سال از مطالعات در یک دانشگاه انگلیسی زبان را مستند کند. شواهد کافی برای زبان انگلیسی مسلط نمره بالا در آزمون TOEFL یا IELTS است. دانش آلمانی است یک نیاز ضروری برای یک برنامه موفق نیست، اما دانش آموزان را تشویق به یادگیری و بهبود مهارت های خود.

آخرین مهلت درخواست: 2017 مارس 31. روش نرم افزار و کسب اطلاعات بیشتر، لطفا اینجا.

Program taught in:
انگلیسی
این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
- به طور کامل تامین
Deadline
By locations
By date
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline

اکتبر 2019

Location
Application deadline
End Date