دکترای اقتصاد

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

با بورس تحصیلی تمام وقت در مرکز تحصیلات تکمیلی DIW

مؤسسه

م Instituteسسه تحقیقات اقتصادی آلمان (DIW Berlin) یکی از م leadingسسات تحقیق اقتصادی پیشرو در آلمان است. ما یک م independentسسه مستقل و غیرانتفاعی هستیم که درگیر تحقیقات اقتصادی ، خدمات و مشاوره های سیاسی هستیم. ما علاوه بر همکاری نزدیک با دانشگاه های برلین و براندنبورگ ، در شبکه های دانشگاهی بین المللی نیز فعال هستیم.

موقعیت

دانشجوی دکترای اقتصاد

مرکز تحصیلات تکمیلی DIW (GC) در انستیتوی تحقیقات اقتصادی آلمان از برنامه های دانشجویان فوق لیسانس بسیار واجد شرایط از سراسر جهان برای ثبت نام در برنامه دکترای ساختار یافته خود در اقتصاد استقبال می کند.

هدف مرکز تحصیلات تکمیلی DIW فراهم آوردن دانشجویان برجسته دکترا با یک محیط تحقیقاتی و یک ساختار آموزشی است که استعدادهای آنها را به شکلی مثال زدنی گسترش دهد. این درک عمیق از فرایندهای اقتصادی و اجتماعی را در اختیار آنها قرار می دهد در حالی که به آنها فرصتی را می دهد تا دانش خود را در محیط تحقیق حرفه ای یکی از اتاق های فکر اقتصادی پیشرو در آلمان به کار گیرند.

مرکز تحصیلات تکمیلی یک برنامه 5 ساله آموزش عمیق در اقتصاد را ارائه می دهد که منجر به دکترای تخصصی می شود. از یکی از دانشگاههای برلین. دانشجو برنامه درسی سطح بالای دوره را گذرانده و در محل کار خود در بخشهای تحقیقاتی DIW برلین آموزش می بیند. تحقیقات دانشجو باید در موضوعات نظری و / یا کاربردی در اقتصاد و علوم اجتماعی مرتبط باشد. هر دو آموزش و تحقیقات در GC یک م componentلفه تجربی قوی دارند. دکترا این آموزش همچنین شامل کارآموزی تحت حمایت مالی در م institutionsسسات معتبر ، مانند صندوق بین المللی پول ، بانک جهانی و وزارتخانه ها است.

پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه ، دانشجویان مقالات زیادی را به مجلات علمی ارجاع داده اند. آنها گواهی تأیید شرکت به همراه مدرک دکترا را دریافت می کنند.

مرکز تحصیلات تکمیلی DIW چهار سال بودجه ارائه می دهد و بورسیه استاندارد 1200 یورو در هر ماه را پرداخت می کند. پس از اتمام سال اول ، دانشجویان مقطع دکترا به بخشهای تحقیقاتی مituteسسه منتقل می شوند. موقعیت های تحقیقاتی بسته به حجم پروژه های تحقیقاتی تحت کار ارائه می شود.

الزامات

متقاضیان باید یک مدرک کارشناسی ارشد یا دیپلم اقتصاد داشته باشند تا بتوانند برای برنامه آموزش اقتصادی اقدام کنند. مدارک دیگر رشته های مرتبط (مانند مهندسی عمران ، آمار یا علوم اجتماعی کمی) همچنین اگر متقاضی سابقه کافی در اقتصاد داشته باشد ، ممکن است شرایط برنامه را نیز برآورده کند.

متقاضیانی که زبان مادری آنها انگلیسی نیست باید مهارت زبان انگلیسی را نشان دهند مگر اینکه مدرک دانشگاهی را در یک کشور انگلیسی زبان دریافت کنند یا حداقل یک سال تحصیل در دانشگاه انگلیسی زبان را ثبت کنند. شواهد کافی برای تسلط کافی به زبان انگلیسی نمره بالا در آزمونهای TOEFL یا IELTS است. دانستن زبان آلمانی برای برنامه موفقیت آمیز مورد نیاز نیست ، اما دانش آموزان برای یادگیری و ارتقا مهارت های خود تشویق می شوند.

آخرین مهلت درخواست: 15 فوریه 2021.

روش درخواست و اطلاعات بیشتر: https://www.diw.de/en/diw_01.c.619412.en/graduate_center.html

تماس: Daniela Centemero

افسر برنامه ها

مرکز تحصیلات تکمیلی DIW

ایمیل: gradcenter@diw.de

تلفن: +49 30 89789-547

آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

DIW Berlin conducts socially relevant research in line with international standards, engages in knowledge transfer, and supports young researchers. The institute also contributes significantly to the ... اطلاعات بیشتر

DIW Berlin conducts socially relevant research in line with international standards, engages in knowledge transfer, and supports young researchers. The institute also contributes significantly to the expansion of the national and international research data infrastructure in the social and economic sciences. DIW Berlin is a member of the Leibniz Association and operates exclusively for non-profit scientific purposes. اطلاعات محدود