دکترای اقتصاد، شبکه و تجزیه و تحلیل کسب و کار

عمومی

شرح برنامه

Lucca

2019/20 برنامه های دکترا در مدرسه پیشرفته ی IMT alt = "Lucca

مهلت برنامه های کاربردی - 10 ژوئیه 2020 ، ساعت 12 شب CEST

هم اکنون متقاضیان برنامه های دکتری 2020/21 در دانشکده مطالعات پیشرفته IMT alt = "Lucca ( www.imtlucca.it) ، یکی از شش مدرسه عالی در ایتالیا و یکی از بالاترین رتبه های تحصیلات تکمیلی در اروپا طبق جدیدترین نظرسنجی U-Multirank.

از داوطلبان بسیار با انگیزه از کلیه رشته ها دعوت می شود تا در یکی از 33 بورس تحصیلی کاملاً تأمین اعتبار در دو برنامه دکتری که ادغام صلاحیت های علمی اقتصاد ، مهندسی ، علوم کامپیوتر ، علوم اعصاب و روانشناسی رفتاری ، فیزیک ، ریاضیات کاربردی ، آمار ، تاریخ و علوم است ، درخواست کنند. میراث فرهنگی

اقتصاد، شبکه و تجزیه و تحلیل کسب و کار یکی از چهار زمینه های خاص ارائه شده است و تحت برنامه "علوم سیستم" دکترا است. این آهنگ شرکت کنندگان را با دانش جامع از روش های تحلیلی مدرن در اقتصاد و مدیریت فراهم می کند. با رویکرد چند رشته ای آن، مسیر منحصر به فرد در استفاده از یکپارچه سازی قوی مفاهیم، مبانی تحلیلی و تخصص عملی است، برای آموزش نسل جدید اقتصاددانان، دانشمندان و متخصصان با توانایی های متمایز در تجزیه و تحلیل، تفسیر و مدیریت جامع اجتماعی و اقتصادی سیستم های.

فارغ التحصیلان آموزش داده خواهد شد برای تبدیل شدن به محققان و تصمیم گیرندگان در دانشگاه، سیاست و صنعت با ادغام دانش در مرز اقتصاد، فیزیک آماری، کامپیوتر و علوم اجتماعی با زبان متحد ریاضیات و آمار. انجمن های نزدیک با مجموعه ای از شرکت ها و مؤسسات انتخابی، فرصتی برای تحلیل مشکلات مربوطه، ایجاد انگیزه از تکنیک های تحلیلی جدید از حل مسئله عملی دارند. دانش آموزان در تجزیه و تحلیل دادههای دنیای واقعی در همکاری با شرکت ها و موسسات شرکت می کنند. در طول تحصیلات دکترای خود، دانش آموزان تشویق می شوند که تحقیقات خود را با بخش های تحقیقاتی دانشکده انجام دهند.

دانش آموزان ENBA همچنین می توانند با تکمیل پایان نامه های خود را تحت نظارت مشترک (درجه دو) با KU لوئن و یا دانشگاه آلیکانته.

دوره های آموزشی توسط محققان مشهور جهانی هدایت می شوند و دانش آموزان را با تمام مهارت های نظری و ابزار پیشرفته مورد نیاز برای مقابله با بسیاری از مشکلات تجزیه و تحلیل، طراحی و مدیریت در چارچوب گسترده ای از تجزیه و تحلیل سیستم ها در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، فیزیکی، فن آوری و فرهنگی . هیات علمی و کارکنان متخصص، شبکه ای را ایجاد می کنند که راهنمایی و پشتیبانی کلیدی در سراسر برنامه دکترا را فراهم می کند. دانش آموزان با نزدیک شدن به هیئت علمی، در کلاس و در توسعه تحقیقات، به بالاترین سطوح دستاورد علمی دست می یابند.

فارغ التحصیلان PhD مدرسه IMT قادر خواهند بود از مهارتهایی که در طول تحصیلشان به دست آورده اند، برای شناخت و حل مشکلات پیچیده استفاده کنند، برای انتخاب مناسب ترین روش یا ابزار مورد استفاده برای دستیابی به این مشکلات، حتی در رشته های خارج از حوزه پژوهش اولیه خود.

همه دانش آموزان در مجتمع سان فرانچسکو، که اخیرا در آن مجددا بازسازی شده است، پردیس کاملا مجتمع در مرکز تاریخی شهر توسان زیبا از alt = "لوکا" است. این کمپوس شامل امکانات مجتمع مسکونی، غذا در محل، مطالعه و اتاق نشیمن، یک کتابخانه های پیشرفته و فضاهای تفریحی در فضای باز، که محیط فرهنگی، حرفه ای و منحصر به فردی را برای برنامه دکترای ما ایجاد می کند. دانش آموزان واجد شرایط علاوه بر اتاق و هیئت مدیره آزاد نیز هزینه تحصیلات پژوهشی را که تقریبا به € 15،300 در سال. بورس تحصیلی به طور کامل به مدت چهار سال ، با امکان فارغ التحصیلی بعد از سال سوم، به طور کامل تامین می شود .

برنامه های دکترا در مدرسه IMT دانشجویان را از سراسر جهان جذب می کنند و محیط واقعی بین المللی را فراهم می کنند. زبان انگلیسی زبان رسمی مدرسه است. علاوه بر این، تمام دانش آموزان فرصت گذراندن دوره های خارج از کشور در موسسات تحقیقاتی، آزمایشگاه ها یا دانشگاه ها را دارند، هم در چارچوب Erasmus و هم از طریق موافقت نامه های مربوط به تحریم.

اکثر فارغ التحصیلان PhD مدرسه IMT نقش برجسته ای در دانشگاه، موسسات دولتی، شرکت های عمومی و خصوصی و یا حرفه ای ها در سرتاسر جهان به دست آورده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدرسه ، شرایط پذیرش و نحوه درخواست ، لطفاً به https://www.imtlucca.it/en مراجعه کنید

مهلت برنامه های کاربردی - 10 ژوئیه 2020 ، ساعت 12 شب CEST

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

IMT School for Advanced Studies Lucca is a public graduate school and research institute that focuses on the analysis of economic, societal, technological and cultural systems.

IMT School for Advanced Studies Lucca is a public graduate school and research institute that focuses on the analysis of economic, societal, technological and cultural systems. اطلاعات محدود