دکترای اقتصاد، شبکه و تجزیه و تحلیل کسب و کار

IMT School for Advanced Studies Lucca

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دکترای اقتصاد، شبکه و تجزیه و تحلیل کسب و کار

IMT School for Advanced Studies Lucca

Lucca

برنامه های PhD 2018/19 در IMT School for Advanced Studies Lucca ی IMT School for Advanced Studies Lucca

آخرین مهلت برای برنامه های کاربردی - 3 اوت 2018، 12 بعد از ظهر CEST

در حال حاضر برنامه های کاربردی برای برنامه های PhD 2018/19 در IMT School for Advanced Studies Lucca (www.imtlucca.it)، یکی از شش دانشکده های عالی در ایتالیا و یکی از بالاترین مدارس فارغ التحصیل در اروپا با توجه به جدیدترین بررسی U-Multirank. کاندیداهای بسیار متقاعد کننده از همه رشته ها دعوت شده اند تا برای یکی از 36 بورس تحصیلی که به طور کامل تامین می شود در دو برنامه دکترا دعوت شوند که تقسیم قدرت های علمی اقتصاد، مهندسی، علوم رایانه، علوم اعصاب و روان شناسی رفتاری، فیزیک، ریاضیات کاربردی، آمار، تاریخ و علوم از میراث فرهنگی

اقتصاد، شبکه و تجزیه و تحلیل کسب و کار یکی از چهار زمینه های خاص ارائه شده است و تحت برنامه "علوم سیستم" دکترا است. این آهنگ شرکت کنندگان را با دانش جامع در مورد روش های تحلیلی مدرن در اقتصاد و مدیریت فراهم می کند. با توجه به رویکرد چند رشته ای آن، مسیر منحصر به فردی است که در استفاده از یکپارچه سازی قوی مفاهیم، ​​مبانی تحلیلی و تخصص عملی، برای آموزش نسل جدید اقتصاددانان، دانشمندان و متخصصان با توانایی های متمایز در تجزیه و تحلیل، تفسیر و مدیریت پیچیده اجتماعی- سیستم های اقتصادی. فارغ التحصیلان آموزش می گیرند که به وسیله ی ادغام دانش در مرز اقتصاد، فیزیک آماری، کامپیوتر و علوم اجتماعی با زبان متحد ریاضیات و آمار، دانش آموزان و تصمیم گیرندگان در دانشگاه ها، سیاست ها و صنعت را آموزش دهند. انجمن های نزدیک با مجموعه ای از شرکت ها و مؤسسات ارائه دهنده این امکان را برای تجزیه و تحلیل مسائل مربوطه، ایجاد انگیزه از تکنیک های تحلیلی جدید از حل مسائل عملی می کنند. دانش آموزان در تجزیه و تحلیل اطلاعات دنیای حقیقی در همکاری با شرکت ها و موسسات شرکت می کنند. در طول تحصیلات دکترای خود، دانش آموزان نیز تشویق می شوند که تحقیقات خود را با واحد های تحقیقاتی دانشکده انجام دهند.

دوره های آموزشی توسط محققان مشهور جهانی هدایت می شود و دانش آموزان را با تمام مهارت های نظری و ابزار پیشرفته مورد نیاز برای مقابله با بسیاری از مشکلات تجزیه و تحلیل، طراحی و مدیریت در چارچوب گسترده ای از تجزیه و تحلیل سیستم ها در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، فیزیکی، فن آوری و فرهنگی . هیات علمی و کارکنان متخصص، شبکه ای را ایجاد می کنند که راهنمایی و پشتیبانی کلیدی در سراسر برنامه دکترا را فراهم می کند. دانش آموزان با نزدیک شدن به هیئت علمی، در کلاس و در توسعه تحقیقات، به بالاترین سطوح دستاورد علمی دست می یابند. فارغ التحصیلان PhD مدرسه IMT قادر خواهند بود از مهارتهایی که در طول تحصیلشان به دست آورده اند، برای شناخت و حل مشکلات پیچیده استفاده کنند، برای انتخاب مناسب ترین روش یا ابزار مورد استفاده برای دستیابی به این مشکلات، حتی در رشته های خارج از زمینه تحقیق اولیه خود.

تمام دانشجویان در مجتمع سان فرانچسکو، که اخیرا بازسازی شده است، یک پردیس کاملا مجتمع در مرکز تاریخی شهر لواسا زیبا در توسان است. این کمپوس شامل امکانات مجتمع مسکونی، غذاخوری، مطالعه و اتاق نشیمن، کتابخانه پیشرفته و فضاهای تفریحی در فضای باز است که محیط فرهنگی، حرفه ای و منحصر به فردی را برای برنامه دکترای ما ایجاد می کند. دانشجویان واجد شرایط، علاوه بر اتاق و هیئت مدیره رایگان، همچنین یک بورس تحصیلی پژوهشی دریافت خواهند کرد که مبلغ آن حدود 15،300 یورو در سال است. بودجه اضافی برای مراحل تحقیق بیشتر، از جمله کمک هزینه تحصیلی برای پوشش چهارمین سال نهایی برای تکمیل پایان نامه دکترا، می تواند به صورت رقابتی اختصاص یابد.

برنامه های دکترا در مدرسه IMT دانشجویان را از سراسر جهان جذب می کنند و محیط واقعی بین المللی را فراهم می کنند. زبان انگلیسی زبان رسمی مدرسه است. علاوه بر این، تمام دانش آموزان فرصت گذراندن دوره های خارج از کشور در موسسات تحقیقاتی، آزمایشگاه ها یا دانشگاه ها را دارند، هم در چارچوب Erasmus و هم از طریق موافقت نامه های مربوط به تحریم.

اکثر فارغ التحصیلان PhD مدرسه IMT نقش برجسته ای در دانشگاه، موسسات دولتی، شرکت های عمومی و خصوصی و یا حرفه ای در سراسر جهان داشته اند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی June 3, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
- بدون پرداخت هزینه تحصیل (دانش آموزانی که از تحصیل خارج شده اند، یک بورس تحصیلی دریافت می کنند - 15،300 € / سال - و اتاق و هیئت مدیره رایگان)
Locations
ایتالیا - Lucca, Tuscany
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2019
ایتالیا - Lucca, Tuscany
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات