Keystone logo

30 دکترای آموزش برنامه ها که در آموزش هدایت آموزشی 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترای آموزش
  • آموزش
  • هدایت آموزشی
رشته های تحصیلی
  • آموزش (30)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترای آموزش برنامه ها که در آموزش هدایت آموزشی

حرفه ای ها یا فارغ التحصیلان تازه کار یک دوره لیسانس یا مدرک کارشناسی ارشد ممکن است تصمیم بگیرند که مدرک دکترا را دریافت کنند. یک مدرک لیسانس برای ثبت نام لازم است، و چنین برنامه های دکترا معمولا در یک حوزه تحصیلی تمرکز می کنند.

دکتر آموزش در رهبری تحصیلی چیست؟ اکثر برنامه ها بر روی آموزش دادن دانش آموزان به نحوه مدیریت تمام قسمت های کاری که به موسسه موفق تحصیلی کمک می کنند تمرکز می کنند. دانش آموزان می توانند یاد بگیرند که چگونه طبقات را مدیریت کنند، اعضای هیات علمی و کارکنان را مدیریت کنند، و در زندگی دانش آموزان تغییر ایجاد کنند. در طول برنامه، دانش آموزان می توانند مهارت ها، دانش و توانایی های خود را به طور مثبت در زمینه آموزش و پرورش و جامعه به دست آورند.

یکی از مزایای اصلی درآمد دکترا آموزش در رهبری آموزشی اینست که دانش آموزان می توانند یاد بگیرند که چگونه مکاتب را به طور مثبت تغییر دهند، که می تواند به آنها کمک کند تا در جامعه تغییر ایجاد کنند. آنها همچنین می توانند مهارت های تدریس و تجزیه و تحلیل خود را ارتقا دهند، که می تواند به آنها کمک کند تا تبلیغات را به سمت بالا حرکت دهند.

برای این نوع مدرک هزینه ای تعیین نشده است. در عوض، هزینه آن بستگی به این دارد که آیا دانش آموزان در یک برنامه شخصی یا آنلاین ثبت نام می کنند، چه مدت طول می کشد تا آنها را برای تکمیل درجه، و بسیاری از عوامل دیگر.

دانش آموزان می توانند انواع مختلفی از موقعیت ها را در بخش آموزشی با دکتر آموزش در رهبری آموزشی حفظ کنند. به عنوان مثال، فارغ التحصیلان این برنامه ممکن است به عنوان یک مدیر، معاون مدیر، مدیر منطقه یا هماهنگ کننده آموزشی کار کنند. سایر حرفه هایی که با این درجه می توانند ادامه تحصیل دهند عبارتند از: دكتر دانشجویان، دانشکده ها، ثبت كنندگان دانشگاه، مؤسسات كارشناسی، مدیر برنامه درسی یا سرپرست.

بسیاری از برنامه های آموزشی رهبری در موسسات در سراسر جهان وجود دارد، هم به صورت شخصی و هم آنلاین. برای اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با تکمیل فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.