Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 3 دکترای آموزش برنامه ها که در سیستم های یادگیری 2023/2024

3 دکترای آموزش برنامه ها که در سیستم های یادگیری 2023/2024

بررسی اجمالی

دكتر آموزش و پرورش درجهي متمركز بر تحصيلات عميق است. دانش آموز می تواند یک منطقه را انتخاب کند تا تخصص بگذارد و یاد بگیرد که چگونه مفاهیم مربوط به این تخصص می تواند به طور مستقیم از یک نقطه نظر آموزشی استفاده شود.

دکتر آموزش در سیستم های یادگیری چیست؟ دانستن درباره یک موضوع تنها اولین قدم برای توانمند شدن در مورد این موضوع است. این درجه ای است که دانشجویان را قادر می سازد تا در مورد مفاهیم نظیر ریاضی، نوشتن یا علم آموزش دهند. موضوعات معمولی برای این درجه شامل روانشناسی، مدیریت، برنامه ریزی و ارزیابی می شود. از دانش آموز انتظار می رود که کار اضافی مانند کارآموزی را تکمیل کند.

مهارت های برنامه ریزی به دست آوردن این درجه می تواند به زندگی روزمره اعمال شود. یادگیری در مورد مدیریت می تواند دانش آموزان را بیشتر در دست زدن به زمان خود را به رسمیت شناختن، و دانستن اصول روانشناسی می تواند به آنها کمک کند با افراد دیگر در روابط شخصی خود را بهتر است.

محل سکونت می تواند تأثیر قابل توجهی بر هزینۀ درآمد پزشک دکترای آموزشی داشته باشد. دانشجویانی که دوره های آنلاین را دریافت می کنند ممکن است مبلغی متناسب با هزینه دانشجویانی که در دوره های سنتی ثبت نام کرده اند پرداخت کنند. هزینه های مشترک شامل هزینه تحصیل در مدرسه و قیمت کتاب های درسی است.

برای کسی که با یک دکتر از آموزش کار می کند به عنوان یک معلم در یک مدرسه می تواند فرصت های زیادی داشته باشد. این درجه همچنین می تواند دانش آموز را در مسیر درست برای تبدیل شدن به استاد در یک دانشگاه قرار دهد. مواضع آموزشی اغلب شامل موضوعات مختلفی در مدارس می شود و معلمان ممکن است مسئولیت هایی مانند ایجاد برنامه های درس، تست ها و صدور نمرات را داشته باشند.

بسیاری از مدارس برنامه هایی را برای شما فراهم می کنند تا دکتر خود را برای تحصیل کسب کنید. ممکن است گزینه هایی برای گرفتن کلاس های آنلاین و همچنین تکمیل کار در یک موسسه وجود داشته باشد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترای آموزش
  • آموزش
  • فناوری آموزش
  • سیستم های یادگیری
رشته های تحصیلی
  • آموزش (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه