Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 3 دکترای آموزش برنامه ها که در سیاست آموزشی 2023

3 دکترای آموزش برنامه ها که در سیاست آموزشی 2023

بررسی اجمالی

دانش آموزانی که علاقه مند به کشف دنیای آموزش هستند، ممکن است به دنبال یک دکتر از آموزش باشند. این درجه پیشرفته می تواند دانش آموز را برای بالا بردن یک رشته خاص آماده کند، با ارائه یک مجموعه گسترده ای از دانش در یک موضوع انتخاب شده.

دکتر آموزش در زمینه سیاست آموزشی چیست؟ به منظور ارائه بهترین برنامه های آموزشی ممکن، می تواند افرادی باشد که درک کنند که چگونه و چرا سیاست های آموزشی اجرا می شود. این مقطع به منظور فراهم کردن دانش آموزان با دانش قوی از سیاست های آموزشی موجود و همچنین کمک به آنها برای کمک به تغییراتی که این سیاست ها در آینده انجام می دهند، فراهم می شود. مباحث تحت پوشش ممکن است شامل فناوری، اخلاق و ارتباطات باشد.

توانایی درک سیاست های عمومی می تواند به دانش آموزان در هنگام مشارکت در جوامع خود، گزینه های آگاهانه ای را بدست آورد. دانستن اینکه چگونه ارتباط برقرار می تواند به فارغ التحصیلان این برنامه کمک کند، خود را شنیده و برجسته می کنند، و درک اخلاق می تواند به آنها کمک کند تا با دیگران بهتر شوند.

دانش آموزان باید قبل از ثبت نام در یک برنامه هزینه هزینه را بررسی کنند. در حالی که هیچ مبلغی برای دریافت یک دکتر از آموزش وجود ندارد، مدارس مختلف به طور کلی اطلاعات مربوط به هزینه های مربوطه را در اختیار دارند.

یک دانش آموز که مدرک تحصیلی را کسب می کند، می تواند یکی از شغل های مختلف را دنبال کند. اینها شامل کار کردن به عنوان یک تحلیلگر سیاست برای یک سیستم مدرسه یا به عنوان یک محقق سیاست های آموزشی است. از آنجا که درجه تاکید بر آموزش و پرورش است، همچنین می تواند فرصت هایی برای کار در یک معلم در یک مدرسه ابتدایی یا دبیرستان یا برای تبدیل شدن به یک استاد در یک دانشگاه داشته باشد.

شما می توانید یک مدرسه ای را پیدا کنید که با تحقیق بیشتر در موسساتی که مدرک شما را ارائه می دهند مناسب است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترای آموزش
  • آموزش
  • هدایت آموزشی
  • سیاست آموزشی
رشته های تحصیلی
  • آموزش (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه