Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 6 دکترای آموزش برنامه ها که در رهبری 2023

6 دکترای آموزش برنامه ها که در رهبری 2023

overview

کسانی که می خواهند مهارت های تحقیقاتی خود را بهبود بخشند و خود را در یک منطقه خاص مطالعه کنند، غالبا تصمیم می گیرند که مدرک دکترا را کسب کنند. این نوع مدرک بسیار پیشرفته است و تنها پس از آنکه دانش آموزان مدرک لیسانس یا مدرک کارشناسی را کسب می کنند، می توانند به دست آورند.

یک دکتر آموزش در رهبری چیست؟ این برنامه به متخصصان بخش آموزش کمک می کند تا تجزیه و تحلیل، ارتباطات، تحقیقات و مهارت های تصمیم گیری خود را تقویت کنند، بنابراین آنها قادر به پاسخگویی به مشکلات مهم امروز هستند. دانش آموزان ممکن است دوره های کاردانی چند رشته ای را که بر رهبری، یادگیری، کارآفرینی، برنامه درسی، استراتژی های آموزشی و غیره تمرکز دارند، بگیرند. آنها همچنین می توانند در تحقیقات وسیع در ارتباط با تحصیل شرکت کنند.

کسب درآمد این دوره می تواند فارغ التحصیلان را با مدارک لازم برای ارتقاء درون نظام آموزشی فراهم کند. دانش آموزان همچنین می توانند یاد بگیرند که چگونه سبک رهبری خود را بهبود بخشیده و توانایی های تصمیم گیری خود را افزایش دهند، به طوری که آنها قادر به خدمت به مدارس کار می کنند.

وقتی که هزینه کل درآمد دکترا آموزش در رهبری به دست می آید، هیچ دو دانشجو به طور کلی پرداخت نمی کنند. این به این دلیل است که بسیاری از عوامل، از جمله اینکه چه مدت طول می کشد برنامه برای تکمیل و هزینه تحصیلی خاص برای هزینه تحصیل، می تواند بر کل هزینه تاثیر بگذارد.

فارغ التحصیلان دکترا آموزش در رهبری می توانند در حرفه های، اداری، علمی، پژوهشی یا بالینی در سازمان های خصوصی، موسسات دولتی، K-12 و یا آموزش عالی کار کنند. برای مثال، کسانی که با این درجه می توانند به عنوان مدیر اجرایی مدرسه، مدیر آموزش، مدرس مدرسه یا استاد دانشگاه کار کنند. دیگران ممکن است موقعیت خود را به عنوان یک هماهنگ کننده آموزشی یا متخصص برنامه درسی دنبال کنند.

برنامه های این نوع درجه در سراسر جهان، به صورت شخصی و آنلاین وجود دارد. برای شروع با فرایند برنامه، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

read_more

filters

  • دکترای آموزش
  • مطالعات مدیریت
  • رهبری
fields_of_study
  • مطالعات مدیریت (6)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format