Keystone logo

6 دکترای آموزش برنامه ها که در تحقیقات آموزشی 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترای آموزش
 • آموزش
 • تحقیقات آموزشی
رشته های تحصیلی
 • آموزش (6)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  دکترای آموزش برنامه ها که در تحقیقات آموزشی

  یک دکتر از آموزش یک درجه دکترا است که بر اساس یک رشته تحصیلی تمرکز دارد. اکثر دانشمندان باید مدرک کارشناسی ارشد خود را در این نوع برنامه دریافت کنند. یک دکتر از آموزش می تواند سه سال تمام دانش آموزان را به اتمام برساند.

  دکتر آموزش در تحقیقات تحصیلی چیست؟ این یک برنامه آموزشی است که به منظور کمک به دانش آموزان در یادگیری نحوه تجزیه و تحلیل اصول علمی مختلف برای ارائه ایده های جدید برای عمل آموزش و اصلاحات سیاسی طراحی شده است. برخی از برنامه ها ممکن است در یک منطقه خاص تمرکز کنند، اما برخی دیگر ممکن است شامل اقتصاد، هنر، تاریخ، زیست شناسی و روانشناسی باشند. دوره های دقیق ارائه شده در طول این برنامه تحقیقاتی می توانند از مدرسه به مدرسه متفاوت باشند. بسیاری از برنامه های درسی شامل تأثیر فرهنگ و جامعه بر آموزش، معرفی به تجزیه و تحلیل داده های کاربردی، سابقه سیاست های آموزشی و مبانی در ارزیابی برنامه است.

  این درجه دانشجویان را تربیت می کند تا متفکران برتر در اصلاحات آموزشی باشند. شرکت کنندگان ممکن است تجزیه و تحلیل خود، مهارت های تفکر انتقادی و حل مشکلات را تحمل کنند. در حالیکه این توانایی ها می توانند دانشجویان را جذابتر کند، می توانند به آنها کمک کنند که دوستان، مربیان و دیگران مهم باشند.

  هیچ هزینه جهانی برای دکتر آموزش وجود ندارد. بعضی از مدارس ممکن است به علت محل تحصیل پرداخته و دیگران بتوانند هزینه تحصیل را در طول دوره برنامه بنویسند. متقاضیان میتوانند از طریق تماس با مدارس یک ایده بهتر از هزینه بالقوه دریافت کنند.

  تکمیل یک دکتر از آموزش در آموزش و پرورش تحقیقات می تواند دانشجویان را برای حرفه های مختلف آماده کند. بسیاری از فارغ التحصیلان برای تبدیل شدن به محققان و سیاست گذاران تحصیل می کنند، اما برخی ممکن است مسیر شغلی متفاوت را بگیرند. به عنوان مثال، محققان ممکن است به اساتید، مدرسان، مدرسان، مدیران و سرپرستان بپردازند. همه فارغ التحصیلان ممکن است بر اساس تجربیات و آموزششان فرصت های متفاوت داشته باشند.

  شما ممکن است بتوانید یک دکتر در برنامه های آموزشی در دانشگاه های کشورهای مختلف پیدا کنید. بعضی از مدارس برنامه های آنلاین را ارائه می دهند تا آموزش را ساده تر کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.