PHDSTUDIES

‏ ملاحظه کنید {phdstudies-doctor-of-education:plural} پاره وقت را آموزش عمومی در ایالات متحده آمریکا 2020/2021‏

درجه دکتری آموزش به متخصصان آموزش و پرورش اجازه می دهد تا دانش خود را در زمینه های تخصصی تر تحصیل افزایش دهند. فارغ التحصیلان می توانند برای نقش در دانشگاه، اداره و یا سیاست گذاری در هر یک از موسسات آموزشی یا مدنی آماده شوند.

یک برنامه آموزشی عمومی می تواند نقطه پرش خوب برای تحصیلات کالج باشد. دانش آموزان می توانند دانش عمومی مبتنی بر ارزش و مبتنی بر زندگی را یاد بگیرند تا شهروندان آگاه و محترم در جوامع دموکراتیک شوند.

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید از برتر {phdstudies-doctor-of-education:plural} پاره وقت را آموزش عمومی در ایالات متحده آمریکا 2020/2021‏

2نتایج درآموزش عمومی, آمریکا Filter

دکتر آموزش و پرورش

South Carolina State University
دکترای آموزش
<
تمام وقت
<
30 ترم ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

اد. رشته D. مطالعه طراحی شده است که به دانش آموزان یک چارچوب مفهومی گسترده در تئوری رهبری و تحقیقات است. ...

اطلاعات بیشتر

دکتر آموزش و پرورش (ed.d)

Humboldt International University
دکترای آموزش
<
پاره وقت
<
36 ماهها
انگلیسی
اسپانیایی
آنلاین

دکتر از آموزش و پرورش درجه (Ed.D.) آماده صاحبنظران آموزش و رهبران برای قرن 21st. Ed.D. در توسعه محیط های آموزشی متمرکز و با هدف آموزش دانشجویان دکترا با یک پایه گسترده و جامد ...

اطلاعات بیشتر