Keystone logo

6 دکترای آموزش برنامه ها که در آموزش عمومی 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترای آموزش
 • آموزش
 • آموزش عمومی
رشته های تحصیلی
 • آموزش (6)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

   دکترای آموزش برنامه ها که در آموزش عمومی

   دكتر آموزش و پرورش، مدرك دكتري مبتني بر پژوهش است كه به دكتري فلسفه متكي است، اما در زمينه آموزش و پرورش متمركز است. از آنجایی که این یک جایزه پیشرفته علمی است، ممکن است دانش آموزان قبل از پذیرش در برنامه، نیاز به درجه کارشناسی ارشد یا لیسانس داشته باشند.

   دبیر آموزش در آموزش عمومی چیست؟ این درجه دکترا است که دانش پژوهان را به چارچوب وسیع و مفهومی اطراف رهبری و نظریه مورد نیاز در امکانات آموزشی اختصاص داده است. دوره های اصلی در این نوع برنامه می تواند در هر دانشگاه متفاوت باشد. برخی ممکن است مشابه تجزیه و تحلیل سیاست در آموزش و پرورش، آمار کاربردی در تحقیقات، فناوری و موسسات آموزشی، روند مدیریت دانش در آموزش و پایه های نظری محیط یادگیری باشد. بسیاری از برنامه های دکتری آموزش شامل پایان نامه ها، سخنرانی ها و پروژه ها در برنامه درسی هستند.

   این درجه می تواند دانشجویان را برای نقش رهبری در دانشگاه ها با توجه به دانش پیشرفته مدیریت، نوآوری و ارتباطات آماده کند. برخی از این مهارت های آموخته شده، مانند ارتباطات، حتی می توانند زندگی خصوصی دانش آموزان را بهبود بخشد.

   هزینه یک دکتر از آموزش، می تواند بستگی به طول برنامه و محل مدرسه داشته باشد. اکثر دوره های دکترا به طور متوسط ​​به مدت 3 سال به اتمام می رسد. متقاضیانی که می خواهند برآورد دقیق قیمت داشته باشند باید تحقیقات بیشتری انجام دهند.

   اکثر دانش آموزانی که در یک برنامه دکترا شرکت می کنند، علاقه مند به کار در زمینه های آموزشی هستند. به همین علت، اکثر فارغ التحصیلان در حال تبدیل شدن به هماهنگ کننده های آموزشی، مدرسان مدرسه، مدیران آموزش، سرپرست، استادان دانشگاه و یا محققان آموزشی هستند. البته برخی از دانش آموزان ممکن است از این آموزش و مهارت های قابل انتقال برای شروع کار در شرکت ها، سازمان های دولتی یا غیر انتفاعی استفاده کنند.

   از کجا می توان یک دکتر آموزشی دریافت کرد؟ این سطح عالی ممکن است در دانشگاه های سراسر جهان ارائه شود. بعضی از مدارس حتی می توانند دوره های آنلاین داشته باشند، این بدان معنی است که شما می توانید درجه را از راحتی خانه خود کسب کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.