Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 دکترای آموزش برنامه ها که در آموزش عالی 2023

2 دکترای آموزش برنامه ها که در آموزش عالی 2023

بررسی اجمالی

محققین که قبلا یک استادیار در آموزش را به اتمام رسانده اند، می خواهند تحصیلات خود را از طریق دکترا بهبود بخشند. این سطح در سطح دکترا اغلب مبتنی بر تحقیق است. متوسط ​​دانش آموزان این نوع برنامه را در سه سال به پایان می رسانند.

دکتر آموزش در تحصیلات عالی چیست؟ این مدرک دکترا دانشجویان را برای حرفه ای معنی دار در موسسات دانشگاهی مانند دانشگاه ها، مدارس تجاری و کالج ها آماده می کند. شرکت کنندگان اغلب بر روی پروژه های تحقیقاتی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیاست ها، نظریه ها و روش های مورد نیاز در ویرایش های بالاتر اقدام می کنند. دوره های مورد نیاز برای این برنامه دکترا در هر دانشگاه مشابه نیست، اما ممکن است شامل سیاست و امور مالی در آموزش عالی، سازمان های کالج های محلی، تاریخچه تحصیلات عالی، تحصیلات عالی و یادگیرنده بالغ و برنامه ریزی استراتژیک و اثربخشی نهادی باشد.

این حوزه مطالعه دانشجویان را آماده تغییر در موسسات آموزش عالی می کند. این توانایی های حل مسئله، دانش عدالت اجتماعی و مهارت های ارتباطی را ایجاد می کند. دانشمندان ممکن است قادر به استفاده از این مهارت ها و دانش های جدید برای کمک به آنها در تمام جنبه های زندگی موفق باشند.

هزینه یک دکتر از آموزش می تواند از مدرسه به مدرسه متفاوت باشد. موضوع، نوع دوره و مکان مدرسه ممکن است در آموزش و پرورش نقش داشته باشد. متقاضیان ممکن است بتوانند اطلاعات بیشتری را از دانشگاه مورد نظر خود دریافت کنند.

دانش آموزانی که دبیر آموزش را در برنامه تحصیلات عالی تکمیل می کنند، اغلب آماده هستند تا به حرفه ای معنی دار در مدارس عالی آموزش دهند. برخی از فارغ التحصیلان ممکن است از رؤسای دانشگاه ها، مدیران دکتری توسعه، محققان تحصیلات عالی، سیاست گذاران، مدیران کلینیکی و مشاوران تحصیلی برخوردار باشند. فرصت های شغلی دقیق برای شرکت کنندگان ممکن است با منافع، تحصیلات و تجربیات آنها تعیین شود.

یک دکتر از آموزش در مدارس سراسر جهان می تواند در دسترس باشد. شما حتی می توانید برنامه های آنلاین را پیدا کنید. کسب اطلاعات بیشتر آسان است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترای آموزش
 • آموزش
 • آموزش عالی
رشته های تحصیلی
 • آموزش (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه