Keystone logo

2 دکترای آموزش برنامه ها که در آموزش بین الملل 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترای آموزش
 • آموزش
 • آموزش بین الملل
رشته های تحصیلی
 • آموزش (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

   دکترای آموزش برنامه ها که در آموزش بین الملل

   دکتر آموزش و پرورش یکی از بالاترین درجه های موجود در دانشگاه است. به عنوان یک مدرک دکتری مبتنی بر تحقیق، اغلب در حوزه های آموزش و پرورش تمرکز می کند تا دانشجویان را برای کار علمی، بالینی یا تحقیق آماده کند. اکثر دانش آموزان می توانند یک دوره دکترا آموزش را در سه سال به پایان برسانند.

   دبیر آموزش در آموزش بین المللی چیست؟ این یک برنامه درجه است که بر فهم استانداردهای رسمی و غیر رسمی در زمینه های متنوع سیاسی، اجتماعی فرهنگی، اقتصادی و زبان شناختی تمرکز دارد. شرکت کنندگان ممکن است به اصول حقوق بشر، عدالت و عدالت اجتماعی در محیط آموزشی نگاه کنند. دوره های دقیق مورد نیاز برای این درجه می تواند در هر دانشگاه متفاوت باشد. بعضی از نمونه هایی از دانش آموزان بالقوه ممکن است شامل آموزش بین المللی و مقایسهای، پارادایم های تحقیق جایگزین، نظریه انتقادی اجتماعی و تحصیل، و حقوق بشر و جنبش های اجتماعی باشد.

   این سطح تحصیلات عالی می تواند منجر به نتایج فراوانی شود. برخی از شرکت کنندگان ممکن است از ارزیابی، توسعه سیاست و مهارت های تجزیه و تحلیل خود بهره مند شوند. همه این مهارت ها می توانند به معلمان کمک کنند تا معلمان، محققین و فعالان حقوق بشر بهتر شوند.

   هر دانشگاه ممکن است هزینه تحصیل کمی برای دکترا آموزش داشته باشد. تنها متقاضی می توانند با تماس با یک مدرسه خود، متوجه شوند چه مقدار از آنها باید پرداخت کنند.

   دکتر آموزش و پرورش در آموزش بین المللی می تواند منجر به حرفه های مختلف در هر جای دنیا شود. امکانات دقیق موجود ممکن است بر اساس تجربه کاری قبلی و سایر آموزش های دانشجویان متفاوت باشد. برخی از فارغ التحصیلان این رشته در حال تبدیل شدن به استادان، مدیران ارشد، محققان آموزش، متخصصان برنامه درسی، سیاستگذاران، مدیران اجرایی آموزش و مدیران سازمان های غیر انتفاعی هستند.

   شما ممکن است بتوانید دکتر پزشکی را در مدارس ایالات متحده، ایرلند، استرالیا، آفریقای جنوبی و سایر کشورهای جهان پیدا کنید. برخی از دانشگاه ها حتی ممکن است برنامه های آنلاین داشته باشند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.