Keystone logo

4 دکترای آموزش برنامه ها که در آموزش آموزش 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترای آموزش
  • آموزش
  • آموزش
رشته های تحصیلی
  • آموزش (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترای آموزش برنامه ها که در آموزش آموزش

وقتی دانش آموزان می خواهند در زمینه تحصیلات عالی تحصیل کنند، ممکن است بخواهند در یک برنامه دکترا ثبت نام کنند. اغلب، برای تکمیل این نوع برنامه، سه سال طول می کشد.

دکتر آموزش در زمینه تحصیل چیست؟ این یک برنامه سطح بالا متمرکز بر روش ها، ابزار یادگیری و سیاست های مربوط به آموزش است. دانش آموزان ممکن است قادر به تمرکز بر آموزش ابتدایی، متوسطه یا تحصیلات عالی باشند، یا این برنامه ممکن است نگاه کلی را در تمام سطوح تحصیلی داشته باشد. مانند سایر مقالات دکترا، این برنامه ممکن است شامل سخنرانی ها، بحث ها، کارگاه ها و پروژه های تحقیقاتی در برنامه درسی باشد. دوره های دقیق مورد نیاز ممکن است مشابه موضوعات و روند آموزش، روش های طراحی و تحقیق، تجزیه و تحلیل سیاست در آموزش و پایه های محیط یادگیری باشند.

برگزاری دوره های عالی در آموزش و پرورش می تواند فارغ التحصیلان را برای نقش رهبری در دانشگاه ها آماده کند. دانش آموزان ممکن است مهارت حل مسئله خلاقیت، ارتباطات و رهبری خود را بهبود بخشند. در حالی که این توانایی ها می تواند منجر به افزایش دستمزد بیشتر شود، ممکن است بر چگونگی تعامل با افراد عزیزشان تاثیر بگذارد.

هزینه یک مدرک دکترا در هر موسسه یکسان نیست. در واقع، هزینه ممکن است به مدرسه، محل، برنامه و دوره ها بستگی داشته باشد. متقاضیان می توانند با تماس با یک دانشگاه، ایده خوبی از هزینه دریافت کنند.

دكتر آموزش و پرورش در آموزش و پرورش می تواند دانشجویان را برای بسیاری از مشاغل آماده كند. در حالی که بعضی از فارغ التحصیلان به صنعت آموزش و پرورش به عنوان مدرس، مدير، محقق یا مشاور مشغولند، برخی ممکن است مسیر دیگری را انتخاب کنند. برای مثال، دانش آموزان ممکن است مهارت های قابل انتقال خود را برای تبدیل شدن به سیاستگذاران، مدیران اجرایی یا مشاوران استفاده کنند. فرصت های دقیق موجود می توانند به آموزش قبلی و زمینه کاری دانش آموزان بستگی داشته باشند.

بسیاری از دانشگاه ها و مدارس سراسر جهان برنامه های دکتر آموزشی را ارائه می دهند. شما ممکن است قادر به پیدا کردن یک مدرسه محلی با درجه ای که می خواهید یا ثبت نام در یک برنامه آنلاین. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.