دکترای آموزش و پرورش

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

دکترا سریع شتاب در آموزش و پرورش

آیا قبلاً مدرک کارشناسی ارشد خود را در آموزش دریافت کرده اید؟ اگر شما هرگز می خواهید به یک شغل پردرآمد در آموزش و پرورش برسید ، پس باید این مدرک را در رزومه خود داشته باشید. اما این بدان معنا نیست که شما باید در آنجا متوقف شوید.

مدارس و شرکت ها دو کارفرمای بزرگ متخصصان آموزش هستند. آنها سالانه هزاران درخواست کار از دارندگان مدرک کارشناسی ارشد دریافت می کنند. اگرچه مشاغل عالی زیادی در زمینه آموزش وجود دارد ، افراد بیشتری نیز متقاضی این مشاغل هستند. اینها افرادی هستند که همگی دارای مدرک فوق لیسانس هستند.

اگر می خواهید از میان سایر متقاضیان کار متمایز شوید ، پس باید یک دکتر آموزش شوید. تعداد دبیران آموزش و پرورش به اندازه استادان تحصیل وجود ندارد. بنابراین ، اگر با یک مدرک دکترای تحصیل در رزومه خود به یک کارفرما مراجعه کنید ، درخواست شما در اولویت قرار می گیرد.

وقتی شما یک دکتر آموزش هستید ، به این معنی است که مدارک لازم برای اداره یک مدرسه ، دانشگاه یا کل منطقه مدرسه را دارید. مطمئناً شما باید بعنوان یک معلم یا استاد تجربه کار کسب کنید. اما همانطور که از نردبان بالا می روید ، می توانید روزی خود را در نقش رئیس دانشگاه یا مدیر مدرسه ببینید.

American International Theism University يك برنامه مدرك پيشرفته و سريع ارائه مي دهد كه دانشجويان را براي دكتري شدن آموزش در كمتر از 12 ماه آموزش مي دهد. اگر قبلاً مدرک کارشناسی ارشد خود را در آموزش دیده اید ، تقریباً به پایان دوره خود نزدیک شده اید. فقط کمی بیشتر ادامه دهید و قبل از اینکه بدانید پزشک می شوید.

کلیه دوره ها و مدارک تحصیلی ما توسط سرویس اعتباربخشی برای مدارس ، کالج ها و دانشگاه های بین المللی معتبر شناخته شده اند. بسیاری از موسسات آموزشی در سراسر جهان با این سازمان آشنا هستند. مدرک دکترا با اعتبار ASIC هنگام درخواست شغل در آموزش و پرورش پس از فارغ التحصیلی بسیار ارزشمند خواهد بود.

دوره هایی که باید طی کنید شامل: تاریخچه آموزش آمریکایی ، نظریه های یادگیری ، جهانی سازی و آموزش ، فناوری در آموزش ، مبانی آموزش از راه دور ، رهبری آموزشی ، روشهای تحقیق در آموزش ، منابع انسانی در آموزش و مسائل مربوط به آموزش ویژه.

هنگامی که این دوره ها را به پایان می رسانید ، تمام ابزارهای ارزشمند مورد نیاز برای مقابله با هر موقعیت رهبری در آموزش و پرورش را خواهید داشت. این همان چیزی است که مدارس و شرکت ها می خواهند در برنامه های مردم مشاهده کنند. اگر بتوانید به کارفرمایان ثابت کنید که این مهارت ها را دارید ، آنها می خواهند فوراً شما را استخدام کنند.

American International Theism University يكي از معدود دانشگاه هاي معتبر در جهان است كه برنامه هاي دكتراي دكتري ارزان را از طريق اينترنت ارائه مي دهد. نه تنها این ، بلکه آنها برنامه های درجه شتاب نیز هستند. این بدان معناست که اگر می خواهید مدرک دکترای خود را به جای 24 ماه در 12 ماه دریافت کنید ، می توانید این کار را انجام دهید. فقط نیاز است که شما یک دانشجوی آنلاین تمام وقت در دانشگاه ما شوید.

مقرون به صرفه بودن یکی دیگر از عوامل محرکه این است که چرا بسیاری از دانشجویان ترجیح می دهند مدرک دکترای خود را در American International Theism University دنبال کنند. نرخ شهریه برای کل دوره دکترا 7350 دلار است.

وقتی در نظر بگیرید که اکثر دانشگاه ها برای مقطع دکترا 30 تا 100 هزار دلار هزینه می گیرند ، در اینجا با یک معامله واقعی روبرو می شوید. بهترین قسمت این است که مدارک ما معتبر هستند ، بنابراین آنها به اندازه سایر مدارک دکترا از دانشگاه های گران قیمت ارزش دارند.

142862_pexels-photo-3762806.jpeg

کلاسهای مورد نیاز

 • EDUD 810 - تاریخ آموزش آمریکا
 • EDUD 870 - جهانی سازی و آموزش
 • EDUD 895 - نظریه های یادگیری
 • EDUD 920 - فناوری در آموزش
 • EDUD 930 - مبانی آموزش از راه دور
 • EDUD 950 - روشهای تحقیق در آموزش
 • EDUD 960 - منابع انسانی در آموزش
 • EDUD 971 - مسائل مربوط به آموزش ویژه
 • EDUD 973 - رهبری آموزشی
 • EDUD 979 - قانون آموزش و اخلاق
 • EDUD 1000 - پروژه / پایان نامه تحصیلات تکمیلی

اطلاعات دوره

AITU برنامه های آموزشی ارائه می دهد که دانش آموزان را برای مشاغل مذهبی به عنوان وزیر ، حرفه ای یا مستخدم در وزارت آماده می کند. برنامه های غیر مذهبی ما شامل مشاوره ، خداباوری ، آموزش ، مدیریت بازرگانی ، موسیقی ، هنرهای زیبا ، ارتباطات رسانه ای یا کارهای اجتماعی است.

 • طول مدرک: حداکثر 3 سال
 • پیش نیازها: مدرک کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش یا یک رشته مرتبط.
 • شهریه: 7،350 دلار
 • زمان های تکمیل دوره: 6-15 هفته برای هر دوره
آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

AITU offers only educational programs that prepare students for religious vocations as ministers, professionals, or laypersons in ministry, counseling, theism, education, administration, music, fine a ... اطلاعات بیشتر

AITU offers only educational programs that prepare students for religious vocations as ministers, professionals, or laypersons in ministry, counseling, theism, education, administration, music, fine arts, media communications, or social work. اطلاعات محدود