توضیحات رسمی را مطالعه کنید

فرهنگ پژوهشی پویا

به عنوان یک دانشجوی پژوهشی، شما بخشی از جامعه دانشگاهی پرطرفدار ما خواهید شد. کاوش کارکنان، امکانات و موارد دیگر در مرکز آموزش و همکاری های مدرسه. یک عضو از کارکنان، متخصص در حوزه انتخابی شما، مستقیما مسئول راهنمایی و حمایت از برنامه تحقیقاتی شما است.

چرا آموزش در LSBU؟

  • 1 در لندن برای چشم اندازهای حرفه ای در آموزش و پرورش (Guardian 2019).
  • برنامه دکترا ما از شورای تحقیقات اقتصادی و اجتماعی (ESRC) در جامعه شناسی و سیاست اجتماعی به رسمیت شناخته شده است.
  • ما طیف وسیعی از منابع مالی خارجی را از ESRC، وزارت توسعه بین المللی (DFID) و آکادمی بریتانیا دریافت می کنیم.
  • گروه تحقیقاتی اوتیسم مشارکتی (PARC) در LSBU آغاز شده است.
  • برنامۀ تحقیقاتی پیشرفته (REF) 75 درصد از تحقیقات ما را 3٪ از 4 * برای "محیط زیست" به ارمغان آورده است - کیفیتی که به عنوان تولید کننده تحقیق در مورد تعالی بین المللی تعریف می شود.

مزایای یک دکترا

انجام یک دکترا بدین معنی است که سهم اصلی در دانش را داشته باشد. آنها از یک استاد تدریس متمایز هستند که در نهایت تولید نهایی شما پایان نامه یا پروژه خلاق مربوط به زمینه مورد علاقه شما خواهد بود، نه دوره های آموزشی مبتنی بر ماژول و امتحانات.

شما می توانید PhD کامل را امتحان کنید که می تواند تا پنج سال طول بکشد. انتظار می رود که دانش آموزان خود را با یادگیری خود با حمایت تیم تیم نظارتی هدایت کنند.

این مدرسه همچنین یک دکترای حرفه ای در آموزش و پرورش ارائه می دهد که شامل دو سال کلاس های تدریس می شود و به دنبال آن سه سال تحقیق مستقل است.

اطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالت

حالت

قابلیت کارکرد

زمینه های تحقیق احتمالی مرتبط با آموزش عبارتند از:

آموزش و عدالت اجتماعی

توسعه مهارت های تحقیقاتی

تمام دانش پژوهان مورد نیاز برای شرکت در یک برنامه توسعه مهارت های اصلی با هدف توسعه مهارت های قابل انتقال علاوه بر کسانی که در انجام تحقیق استخدام می شوند. آموزش در روش های تحقیق از طریق سمینارهای مکرر تحقیق در دسترس است.

در صورت لزوم، دانشجویان تحقیق می توانند در دوره های مربوط به کارشناسی ارشد در داخل دانشکده و در واحد های خاص در روش تحقیق، بخشی را دنبال کنند. در بعضی موارد، دانشجویان پژوهشی تشویق می شوند که دوره های دیگر موجود در دانشگاه را دنبال کنند و یا به طور خارجی با هدف ارتقاء تخصص عمومی خود در زمینه های انتخاب شده خود را دنبال کنند.

علاوه بر این، آنها ممکن است تشویق شوند که به دنبال دوره های زبان برای بهبود مهارت های شفاهی و مکالمه خود باشند - که هر دو در حرفه های آینده آنها ضروری است.

مهارت های قابل انتقال

یک درجه پژوهشی شما را با مهارت های قابل انتقال قابل ملاحظه می کند. نظم انسانی، تقاضای تفکر تحلیلی روشن و توانایی انتقاد از دیگران به کارهایی از خود شما، کارهای منحصر به فرد برای تقریبا هر نوع حرفه ای را تشکیل می دهند. هیجان و رضایت از پیدا کردن حقایق جدید، ایده جدید، یا روش جدیدی برای نگاه کردن به چیزی می تواند بسیار جالب باشد.

شرکت در کنفرانس ها

دانش آموزان تحقیقاتی اغلب برای شرکت در کنفرانس های ملی و بین المللی برای دیدار با دانشمندان برجسته در زمینه های خود و ارائه یافته های پژوهشی خود حمایت می شوند. پیشرفت همه دانشجویان تحقیقاتی به طور رسمی توسط کمیته علمی پژوهشی دانشگاه نظارت می شود.

خدمات کارفرما

ما سال تحصیلی کارشناسی کارشناسی ارشد برای سال دوم در رشته - The Times University of the Times and Sunday Times Good 2018، 2019.

در LSBU، ما می خواهیم شما را برای موفقیت حرفه ای آماده کنیم. در طول تحصیلاتتان - و برای دو سال پس از فارغ التحصیلی - به خدمات مشروط خدمات ما که شامل موارد زیر است دسترسی خواهید داشت:

  • هیئت مدیره آنلاین که در آن شما می توانید طیف گسترده ای از محل های در حال اجرا: پاره وقت، تمام وقت یا داوطلبانه. شما همچنین می توانید به مشاوران شغل ما مراجعه کنید، که همیشه در دسترس هستند تا به شما در قدم بعدی در جستجوی خود کمک کنند.
  • باشگاه های حرفه ای ما ارائه کارگاه های گروهی در مورد CV ها، تکنیک های مصاحبه و پیدا کردن تجربه کار، و همچنین ارائه برنامه های منظم از کارفرمایان در سرتاسر بخش های مختلف.

تیم کارآفرینی دانشجویی نیز می تواند به شما در ایجاد کسب و کار خود و ایجاد مهارت های کارآفرینی ارزشمند کمک کند.

شرایط ورود

انتظار می رود که متقاضیان دارای مدرک تحصیلی 2.1 و مدرک تحصیلی فوق لیسانس در مقطع کارشناسی ارشد باشند.

همچنین لازم است که مدارک تمام مدارک خود را نشان دهید. اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، از شما خواسته خواهد شد که صلاحیت خود را ثابت کنید، نشان دادن نمره IELTS حداقل 7.0 در سطح تحصیلات تکمیلی.

نحوه درخواست

دستورالعمل برای متقاضیان خانه / اتحادیه اروپا

حالت

خانه / دانشجویان تحصیلات تکمیلی اتحادیه اروپا و دانشجویان تحقیق باید از طریق سیستم برنامه اختصاصی ما درخواست دهند.

جزئیات کامل در مورد چگونگی انجام این کار در قسمت نحوه اعمال بخش برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و نحوه اعمال بخش برای دانش آموزان تحقیق ارائه می شود.

متقاضیان بین المللی باید از سیستم درخواست بین المللی ما استفاده کنند. جزئیات کامل را می توان در قسمت نحوه اعمال بخش دانشجویان بین المللی پیدا کرد.

با توجه به درخواست شما

درخواست شما به تعدادی از سرپرستان بالقوه منتقل خواهد شد که به صلاحیت های تحصیلی، تجربه و پیشنهاد تحقیق شما می پردازند تا تصمیم بگیرند آیا علاقه شما به تحقیق چیزی است که می تواند در LSBU نظارت شود.

مصاحبه هم با تلفن یا در دانشگاه وجود خواهد داشت. اگر موفق شدید، یک مکان در یک دوره ارائه خواهید شد و از تاریخ ثبت نام بعدی مطلع خواهید شد. کل پروسه معمولا از شش تا هشت هفته طول می کشد، از زمان دریافت درخواست شما به تصمیم گیری در مورد درخواست شما در مدرسه.

پیشنهاد پژوهش

اگر شما یک متقاضی دکترای دکتر هستید، یک طرح کلی از پیشنهاد تحقیقاتی خود را (حداکثر 1000 کلمه) ضمیمه کنید.

آماده شدن برای شروع

ما به دانشجویان ما کمک می کنیم تا قبل از شروع ترم به دانشگاه آماده شوند. برای پیدا کردن زمانی که شما باید برای محل اقامت شما در LSBU یا مالیات دانشجویی درخواست دهید، نحوه اعمال تب برای این دوره را بخوانید.

هفته خوش آمدید

قبل از اینکه دوره خود را شروع کنید، ما به شما اطلاعاتی را در مورد آنچه شما باید قبل از اینکه وارد می شوید و در طی چند روز اول در محوطه دانشگاه خود بپرسید، به شما ارسال می کنیم. شما می توانید در مورد روند در صفحات هفته خوش آمدید بخوانید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 20 برنامه دیگر ارائه شده توسط London South Bank University »

آخرین به روز رسانی February 23, 2019
این دوره Online, Campus based
Start Date
آپریل 2019
سپتامبر 23, 2019
Duration
1 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
4,325 GBP
سال 1 هزینه تمام وقت UK / EU: 4325 پوند؛ هزینه سالانه 1 ساله بین المللی: 13780 پوند. سال 1 بار در وقت UK / EU هزینه: £ 2162.5؛ سال نود و دوازدهم هزینه های بین المللی: 6890 پوند
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آپریل 2019
End Date
مارس 31, 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 23, 2019
End Date
ژوئن 5, 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اکتبر 2019
End Date
سپتامبر 30, 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
ژانویه 27, 2020
End Date
ژانویه 23, 2021
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
End Date
ژانویه 23, 2021
آخرین مهلت تقاضا

آپریل 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
مارس 31, 2020

سپتامبر 23, 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
ژوئن 5, 2020

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
سپتامبر 30, 2020

ژانویه 27, 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
ژانویه 23, 2021

فوریه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
ژانویه 23, 2021