دکترای آموزش در رهبری آموزشی و سازمانی

عمومی

شرح برنامه

برنامه دکتری دانشگاه مقدس مقدس تسهیل توسعه رهبران م effectiveثر و اخلاقی برای مدارس و جوامعی است که می توانند از طریق تحقیقات کاربردی سهم قابل توجهی در زمینه های دانش خود داشته باشند.

با داشتن دکترای آموزش در رهبری آموزشی و سازمانی:

برای مدارس و سازمان ها به یک رهبر موثر و اخلاقی تبدیل شوید - قادر است از طریق تحقیقات کاربردی کمک قابل توجهی در زمینه دانش خود انجام دهد. بعلاوه ، شما این فرصت را خواهید داشت که با تخصص در یکی از چهار غلظت زیر ، دانش و مهارت خود را تعمیق بخشید:

رهبری سازمانی - دیدگاه تجاری در مورد رهبری سازمانی را ارائه می دهد و افراد را برای هدایت طیف گسترده ای از سازمان های غیرانتفاعی ، انتفاعی و جامعه آماده می کند.

رهبری و اداره مدارس با گواهینامه مدیر پنسیلوانیا - معلمان و سایر پرسنل مدرسه را برای دریافت گواهینامه پنسیلوانیا آماده می کند تا به عنوان مدیر مدرسه دولتی (پیش دبستانی تا کلاس 12).

رهبری و اداره مدارس با صلاحیت نامه سرپرست - مدیران مدارس را برای دریافت گواهینامه پنسیلوانیا آماده می کند تا به عنوان ناظر منطقه مدارس دولتی خدمت کند.

برنامه درسی و دستورالعمل با سرپرست برنامه درسی و راهنمایی پنسیلوانیا (پیش دبستانی تا کلاس 12) گواهینامه - معلمان و سایر پرسنل مدرسه را برای ارائه رهبری در مدل های برنامه درسی مدارس و شیوه های آموزشی آماده می کند. افراد همچنین می توانند برای صدور گواهینامه پنسیلوانیا درخواست کنند تا به عنوان سرپرست برنامه درسی و آموزش (پیش دبستانی تا کلاس 12) در یک منطقه مدرسه دولتی (در انتظار تأیید وزارت آموزش و پرورش پنسیلوانیا) باشند.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Since 1977, more than 3,200 of our students have earned Pennsylvania teaching certification. We provide a high standard of education at a reasonable cost and have become a leading choice for high scho ... اطلاعات بیشتر

Since 1977, more than 3,200 of our students have earned Pennsylvania teaching certification. We provide a high standard of education at a reasonable cost and have become a leading choice for high school graduates, experienced teachers seeking advanced qualifications, and working adults who wish to start a new career. Allow us to help you on the way to a more fulfilling career. اطلاعات محدود