Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 21 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در هنر 2023

21 دکترا برنامه ها که در هنر 2023

بررسی اجمالی

یک دکترا نیز به عنوان دکتر فلسفه یا دکترای شناخته شده است. این بالاترین درجه تحصیلی است که یک دانش آموز می تواند از یک دانشگاه یا کالج بدست آورد. پس از تکمیل مطالعات برنامه، انتظار می رود که دانش آموز یک پایان نامه علمی به نام پایان نامه ارائه دهد.

دکترای مطالعات هنر چیست؟ مدرک دکتری در مطالعات هنری به طور متداول در هنرهای زیبا مانند موسیقی و نقاشی یا هنرهای تجسمی مانند سرامیک، کمان و موزاییک متمرکز است. دانش آموزان ممکن است از کلاس هایی مانند هنرهای نمایشی، مجسمه سازی، و انیمیشن استفاده کنند. آنها همچنین ممکن است موضوعاتی مانند طراحی جواهرات، چاپ و هنر سیاسی را مطالعه کنند.

دانشجویان دکترای تخصصی در مطالعات هنر اغلب افراد خلاق هستند که رویای بزرگ و عشق را دوست دارند. به همین دلیل، بسیاری از مهارت ها در طراحی، مد و بازاریابی را توسعه می دهند که می تواند به موفقیت حرفه ای دست یابد. آنها همچنین ممکن است صبر و شکیبایی، تمرکز و عزم را بدست آورند، زیرا قطعات هنری را ایجاد می کنند.

هزینه های برنامه در رشته های دکتری در مطالعات هنری بین دانشگاه ها بسیار متفاوت است. این به این دلیل است که برنامه ها در طول و کلاس های مورد نیاز برای تکمیل دوره متفاوت است. دانش آموزان بالقوه معمولا با مدرسه انتخابی خود تماس می گیرند و اطلاعات مربوط به هزینه ثبت نام را درخواست می کنند.

فارغ التحصیلان با دکتر فلسفه در مطالعات هنر ممکن است نقاشی، عکاسی، انیمیشن، مجسمه سازی، فیلم، چاپ و یا تصویر را مطالعه کرده باشند. بنابراین، شغلی که به دنبال آن هستند ممکن است متفاوت باشند و اغلب بسیار شخصی هستند. برای فارغ التحصیلان با عشق تحقیق و تاریخ، موزه ها و مربیان گالری، کتابداران مجموعه ای ویژه و تصاویرگرای کتاب های تاریخی ممکن است انتخاب های شغلی آنها باشد. برای کسانی که علاقه مند به دنیای کسب و کار هستند، تبدیل شدن به مدیران و یا مدیران بخش بیش از عکاسان، طراحان گرافیک و یا چاپگر ممکن است نوع حرفه ای که آنها به دنبال.

دکترای مطالعات هنر در دانشگاه های متعددی در سراسر جهان یافت می شود. برای پیدا کردن یک دوره تحصیلی که متناسب با شیوه زندگی شلوغ شماست، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات هنر
  • هنر
رشته های تحصیلی
  • مطالعات هنر (21)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه