Keystone logo

15 دکترا برنامه ها که در هنر های نمایشی موسیقی 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • هنر های نمایشی
  • موسیقی
رشته های تحصیلی
  • هنر های نمایشی (15)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در هنر های نمایشی موسیقی

دکترا (دکتر فلسفه) درجه کارشناسی ارشد که دانش آموزان کسب به دست آوردن تجربه و آموزش و پرورش بیشتر در مورد یک منطقه خاص از مطالعه است. درجه می توانید دو تا چهار سال را به دست آورند، بسته به نوع برنامه.

دکترا در موسیقی چیست؟ این برنامه طراحی شده است که در مطالعات پیشرفته در ابعاد مختلف موسیقی تمرکز. در اتمام، دانشجویان باید درک گسترده ای از انواع مفاهیم و مجموعه داشته باشد. اگر چه هر برنامه تمرکز خود را داشته، بسیاری از کلاس هایی است که به طور گسترده تر بر اساس ارائه و دانش آموزان انتخابی بر اساس منافع خود را انتخاب نمایید. تخصص ممکن است شامل ابزاری یا آوازی عملکرد، مدیریت، آهنگسازی و ترکیب، موسیقی درمانی، و تفسیر موسیقی و پژوهش است.

مدرک موسیقی می تواند بسیار مفید است. دانش آموزان با یک پس زمینه آموزش و پرورش رسمی اغلب باید یک مزیت رقابتی که به دنبال یک حرفه ای، به عنوان برنامه های خود را ممکن است آنها را به انواع حرفه ای های موسیقی معرفی کند.این نیز یک تمرکز حرفه ای خوب برای کسانی که می خواهند به کار در بخش های مختلف جهان است.

هزینههای مربوط به مدرک دکتری در موسیقی متفاوت در تعدادی از عوامل است. مدت زمان برنامه و مدرسه محل مهم هستند، و ممکن است هزینه های خاص مرتبط با هر برنامه وجود دارد.

فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان گسترده با تحصیل در رشته موسیقی می باشد. بسته به منافع خود دانش آموزان ممکن است یک حرفه ای عملکرد هم در یک گروه یا یک فرد را انتخاب کنید به عنوان یک حرفه ای به عنوان یک آهنگساز برای فیلم و یا مرحله موزیکال، یا ممکن است آنها را انتخاب کنید برای آموزش موسیقی و یا کار در سمت اداری. دیگران ممکن است انتخاب کنید برای استفاده آموزش و پرورش خود را به عنوان منتقدان موسیقی و یا در رادیو و تلویزیون و روزنامه نگاری کار می کنند.

شروع به استفاده از پایگاه داده آنلاین ما در حال حاضر. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.