Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 7 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مهندسی هوا فضا که در آمریکا 2024

7 دکترا برنامه ها که در مهندسی هوا فضا که در آمریکا 2024

بررسی اجمالی

مهندسی هوافضا بر طراحی، توسعه، آزمایش و تولید سیستم‌های هوافضا تمرکز دارد. با مشکلات پیچیده مربوط به پرواز در جو زمین و فراتر از آن مقابله می کند.

در طول مدرک مهندسی هوافضا، دوره های پایه در ریاضیات، فیزیک و شیمی را می گذرانید. سپس، به دوره‌های آموزشی تخصصی تبدیل می‌شوید که موضوعات پیچیده‌تری مانند آیرودینامیک، نیروی محرکه و مکانیک پرواز را پوشش می‌دهد.

به عنوان یک فارغ التحصیل مهندسی هوافضا، می توانید خودتان را در شرکت های هوافضا و دفاعی، طراحی، ساخت و آزمایش هواپیماها و فضاپیماها برای کاربردهای غیرنظامی و نظامی پیدا کنید. از طرف دیگر، ممکن است به سازمان‌های دولتی بپیوندید تا روی برنامه‌های ملی هوافضا، پروژه‌های تحقیق و توسعه کار کنید یا حتی به شکل‌دهی سیاست‌ها و مقررات کمک کنید.

با مجموعه گسترده ای از فرصت های شغلی و پتانسیل کمک به نوآوری های پیشگامانه، این مدرک یک انتخاب عالی برای کسانی است که علاقه مند به فناوری و اکتشاف هستند.

ایالات متحده همچنان محبوب ترین مقصد جهان برای دانشجویان بین المللی است. دانشگاه‌های ایالات متحده بر رتبه‌بندی جهانی تسلط دارند و این کشور نیز طیف گسترده‌ای از مکان‌های تحصیلی هیجان‌انگیز را ارائه می‌دهد. سیستم های دانشگاه ایالتی تا حدی توسط دولت های ایالتی یارانه پرداخت می شود و ممکن است پردیس های بسیاری در سراسر ایالت پراکنده با صدها هزار دانشجو داشته باشد.

از جمله الزامات مورد نیاز برای برنامه PhD آن است که دانشجو قبلاً درجه کارشناسی ارشد rsquo;s& را اخذ نموده باشد. به علاوه، پایان نامه یا رساله که در بر گیرنده تحقیقات دانشگاهی بکر و دست اول است نیز می بایست ارائه گردد. در برخی از کشورها، ممکن است لازم باشد دانشجو دربرابر یک هیئت علمی از رساله خود دفاع نماید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • آمریکا
  • مطالعات مهندسی
  • مهندسی مکانیک
  • مهندسی هوا فضا
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مهندسی (7)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه