Keystone logo

22 دکترا برنامه ها که در مطالعات انرژی مهندسی انرژی 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات انرژی
  • مهندسی انرژی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات انرژی (22)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در مطالعات انرژی مهندسی انرژی

پس از اتمام مدرک کارشناسی ارشد، برخی از دانشجویان با پیگیری دکترا فلسفه از ادامه تحصیل خود پیروی می کنند. در طی یک برنامه دکترا، دانش آموز تکمیل پژوهش مستقل است که در ایجاد و دفاع از پایان نامه تکمیل شده است.

یک دکترا در مهندسی انرژی چیست؟ این دوره ها به طور معمول موضوعات مختلفی را شامل می شود، از جمله رد پای کربن، فن آوری صرفه جویی در محیط زیست، ذخیره سازی اشکال مختلف قدرت و روش های بازیابی انرژی سبز مانند پانل های خورشیدی و آسیاب های بادی. علاوه بر کارهای معمولی، دانش آموزان ممکن است مجبور باشند دوره های انتخابی را برگزار کنند، مقالات را در نشریات علمی منتشر کنند و از تکالیف خود دفاع کنند.

در طی دوره این برنامه دکترا، دانش آموزان می توانند مهارت های لازم را در تحلیل نیازهای انرژی، طراحی راه حل مشکلات انرژی و اجرای فن آوری های جدید در سیستم های موجود بدست آورند. فارغ التحصیلان در اواخر دوره تحصیل خود، آمادگی خود را برای طراحی و برنامه ریزی انرژی دارند.

هزینه هر دوره برنامه درسی به شدت به مدت زمان، محل و خواسته های برنامه درسی بستگی دارد. دوره کارشناسی ارشد معمولا برای تکمیل سه سال طول می کشد، اگرچه پایان نامه ممکن است بسته به اینکه فرآیند تحقیق ممکن است درگیر باشد، سالی است.

بسیاری از دانشجویان دکتری با هدف نهایی آموزش در زمینه وارد مسیر می شوند. استادان تقریبا همیشه دکترای خود را به دست می آورند تا بهترین شرایط را برای دانش آموزان آینده فراهم کنند. فارغ التحصیلان برنامه دکترای مهندسی انرژی ممکن است مدیران، مدیران و سایر رهبران در نیروگاه های هسته ای، سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی در سراسر جهان باشند. مشاور ارشد انرژی، مهندس انرژی، تحلیلگر بازار انرژی و مدیر ارشد کارخانه فقط تعداد کمی از مسیرهای حرفه ای است که فارغ التحصیلان می توانند انتخاب کنند.

یک دکترا ممکن است گزینه مناسب برای پرورش حرفه ای تحصیلات تکمیلی به سطح بعدی باشد. گزینه های درجه بندی آنلاین فرایند را آسان تر از همیشه انجام می دهد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.