Keystone logo

11 دکترا برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی الهیات معنویت 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات علوم انسانی
  • الهیات
  • معنویت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (11)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی الهیات معنویت

یک دکترا یا دکتر فلسفی یکی از بالاترین درجه های در دسترس است. تمرکز تحقیقات مستقل در نظر گرفته شده است تا دانش جدیدی را برای حل مسائل دنیای واقعی به وجود آورد. اکثر برنامه ها برای تکمیل شدن چهار سال طول می کشد. پایان نامه، پایاننامه یا پروژه مورد نیاز برای تکمیل است.

دکترای معنویت چیست؟ این به برخی از سوالات بزرگ و مقدس برای بسیاری از این سوالات می پردازد. کارآموزی نه تنها روحیه روحانی بلکه نقش آن را در زندگی مردم بازی می کند. انواع مختلفی از تخصص ها وجود دارد که می توان در حوزه معنویت دنبال کرد. دانش آموزان ممکن است تاکید در مشاوره pastoral، مسیحیت، روانشناسی یا مطالعات زنان را انتخاب کنند. افراد ممکن است نقش معنویت را بر روی سلامت افراد در میان موضوعات دیگر مطالعه کنند.

فارغ التحصیلان با دکترا در معنویت معمولا مهارت های پیشرفته در مدیریت و سازمان و همچنین ارتباطات نوشته شده و خوراکی دارند. این ویژگی ها می توانند در هنگام پیگیری حرفه ای یا در جنبه های مختلف زندگی شخصی خود به نفع فرد باشند.

هزینۀ درآمد دکترا در معنویت می تواند بر اساس برنامه و موسسه متفاوت باشد. ممکن است کمک مالی برای دانشجویان باشد دانشجویان آینده نگر باید برنامه ای را که نیازهای آنها را برآورده می کنند پیدا کنند و با دریافت هزینه های تحصیل و پرداخت هزینه تحصیل به اداره پذیرش مراجعه کنند.

گزینه های شغلی زیادی برای فارغ التحصیلان با دکترا در معنویت وجود دارد. دانش آموزان ممکن است حرفه ای را به عنوان یک روانشناس روان شناختی، مشاور روحانی، متکلم یا سلامت معنوی دنبال کنند. آنها می توانند برای تحقیق پیشرفته، نوشتن یا تدریس در محیط دانشگاه آماده شوند. فارغ التحصیلان نیز ممکن است برای موقعیت هایی مانند یک مدیر اجرایی در یک مدرسه مذهبی، یک کارمند اجتماعی، مترجم کتاب مقدس، متخصص امور مالی یا نویسنده یا خبرنگار واجد شرایط باشند.

ممکن است فرصت های تحصیلی برای دکترای معنویت در اینترنت وجود داشته باشد، اگر چه بسیاری از برنامه ها ممکن است یک جنبه در دانشگاه داشته باشند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.