Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مدیریت فناوری اطلاعات 2023

1 دکترا برنامه ها که در مدیریت فناوری اطلاعات 2023

بررسی اجمالی

پس از اتمام درجه کارشناسی ارشد، دانشجویان می توانید انتخاب کنید به دنبال درجه دکترا هستند. دکترای فلسفه است، که یک نوع دکترای، بر روی یک موضوع خاص در یک رشته تحصیلی به منظور ارائه به دانش آموزان دانش در عمق متمرکز است. آن معمولا در حدود پنج تا شش سال طول می کشد تا تکمیل دکترا.

دکترا در مدیریت فناوری اطلاعات چیست؟ این برنامه از مطالعه می تواند تاثیر رفتاری و اقتصادی از صنعت فناوری اطلاعات در مصرف کنندگان، جامعه، کسب و کار و دولت را کشف کند. دانش آموزان اغلب مقابله پروژه های تحقیقاتی، در کلاس بحث ها و پایان نامه ها در طول برنامه. دوره های دقیق مورد نیاز می تواند از یک مدرسه به دیگر متفاوت است اما ممکن است شامل کلاس های مانند تحقیقات پیشرفته در زمینه مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت ایجاد تئوری، منجر فناوری اطلاعات برنامه ریزی استراتژیک در محیط های پیچیده و جهانی، و فرآیندهای پژوهشی، تئوری و عمل در کسب و کار جهانی .

دانش آموزان اغلب به دنبال این آموزش منظور به دست آوردن دسترسی به فرصت های شغلی بیشتر را انتخاب نمایید. دکترای همچنین می توانید به حقوق و دستمزد بالاتر منجر شود. پژوهش مورد نیاز برای اتمام درجه می توانید مهارت های سازمانی دانش آموز، که می تواند به او و یا مدیران بهتر او از زمان را با سنگ تیز کردن.

قبل از تصمیم گیری است که مدرسه ای برای تحصیل، دانش آموزان نیاز به در نظر گرفتن هزینه دکتری دارد. هر مدرسه می تواند یک کمک درسی مختلف داشته باشد. این اغلب بستگی دارد، حداقل در بخشی، به اندازه و محل دانشگاه. دانش آموزان باید در مدرسه آنها می خواهند برای شرکت به دست آوردن برآورد تماس بگیرید.

دکترا در مدیریت فناوری اطلاعات می تواند فارغ التحصیلان برای انواع مشاغل سطح بالا در صنعت IT در سازمان های غیر انتفاعی، موسسات آموزشی، شرکت های بزرگ و یا دولت آماده کند. فرصت های دقیق موجود ممکن است در تجربه قبلی و هر گونه آموزش و پرورش دیگر بستگی دارد.برخی از دانش آموزان در رفتن برای تبدیل شدن به مدیران فناوری اطلاعات، مدیران برنامه فن آوری، حسابرسان ارشد فناوری اطلاعات و مدیر ارشد فناوری اطلاعات.

اگر شما می خواهید به دنبال این نوع از آموزش، شما نیاز به اعمال می شود. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات فن آوری
  • فناوری اطلاعات
  • مدیریت فناوری اطلاعات
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط