Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 5 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مدیریت اطلاعات 2023

5 دکترا برنامه ها که در مدیریت اطلاعات 2023

بررسی اجمالی

یک برنامه دکترا در زمینه تحصیلات ابتدایی با در اختیار داشتن تحصیلات عالی است که می تواند به دانش آموز تبدیل شود به یک متخصص در رشته خود. برنامه ها معمولا بین دو تا پنج سال کامل می شوند. دانشجویانی که دكترای خود را دریافت می كنند می توانند با یك ویژگی انعطاف پذیر در انعطاف پذیری و سازگاری آماده شوند تا بتوانند وارد بازار جهانی شوند.

دکترا در مدیریت اطلاعات چیست؟ این درجه می تواند دانش آموزان را در درک کامل فناوری ها در یک سازمان و نحوه استفاده از کارکنان از آنها به دست آورد. دانش آموزان همچنین می توانند در مورد طراحی و کاربرد فناوری اطلاعات یاد بگیرند و توانایی انجام تحقیقات و تجزیه و تحلیل داده ها را در طیف وسیعی از سیستم های مبتنی بر فناوری به دست آورند. این می تواند شامل سیستم های محاسبات ابری، سیستم های تلفن همراه، تکنولوژی های خودکار و معاملات الکترونیک باشد. معمولا دانشجویان نیز باید به دانش آموزان دیگر آموزش دهند.

دانش آموزان می توانند تعدادی از مهارت های این برنامه را بدست آورند که می توانند در زندگی شخصی و حرفه ای خود اعمال کنند. آنها ممکن است مهارتهای تحلیلی، حل مسئله و ارتباطات را به طور موثر با دیگران در محیط های مختلف متفاوت کار کنند.

هزینه دکترا در مدیریت اطلاعات متفاوت است. این بستگی به هزینه تحصیلی و سایر هزینه های دانشگاه و نوع بودجه موجود دارد. دانشجویان آینده نگر باید دانشگاه های مختلف تحقیق کنند تا برنامه ای را پیدا کنند که متناسب با اهدافش باشد.

مدرک دکترا در این زمینه می تواند به شدت به دنبال تخصص خود در جهان است که بر روی تکنولوژی اجرا می شود. فارغ التحصیلان ممکن است در محیط های مختلف حرفه ای کار کنند که بر سیستم های تکنولوژیکی تکیه دارند. شغل های احتمالی عبارتند از کار کردن به عنوان یک تحلیلگر داده، افسر ارشد فناوری، افسر اطلاعات، مدیر امنیت اطلاعات یا معمار سیستم کامپیوتری. برخی از فارغ التحصیلان به محققان در موسسات تحقیقاتی، کتابداران، دانشمندان یا محققان تبدیل می شوند.

دکترای مدیریت اطلاعات در کالج ها و دانشگاه های سراسر جهان ارائه می شود. برای کسانی که ترجیح می دهند انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند، گزینه های آنلاین موجود هستند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات مدیریت
 • مدیریت اطلاعات
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (5)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه