Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 3 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در متالورژی 2023

3 دکترا برنامه ها که در متالورژی 2023

بررسی اجمالی

یک دکترا دانش آموزان را قادر می سازد تا دانش و آموزش پیشرفته در یک زمینه خاص از تخصص را بدست آورند. اغلب در همکاری با یک سرپرست کار می کند، نامزدها قبل از دریافت مدرک پایان نامه یا پایان نامه را تکمیل می کنند.

دکتر متالورژی چیست؟ دانش آموزان آزمایش و مطالعه اشیاء و مواد مختلف فلزات. اکثر شرکت کنندگان برنامه قبل از ورود به برنامه دارای مدرک کارشناسی ارشد در شیمی، فیزیک، متالورژی یا علوم مواد هستند. محققان فلزات را مطالعه می کنند، از جمله ریخته گری، نظریه و در ترکیب با پلاستیک، بسته به برنامه. تحقیق و توسعه نیز بخش بزرگی از برنامه های درجه است. برنامه های دکترا به طور متوسط ​​چهار سال است و دانش آموزان می توانند ثبت نام بخشی یا تمام وقت را انتخاب کنند.

کار با فلزات و آلیاژها، افراد را قادر به اختراع، ایجاد و کار با مواد در محل کار و خانه می کند. مهارت های تحقیق و همکاری با سایر بخش ها و صنایع، و نیز روابط کاری و شخصی، سازگار است.

موقعیت موسسه و وضعیت ثبت نام اثر بزرگی بر هزینه برنامه وارد می کند. هر برنامه دارای اطلاعات بیشتر برای به دست آوردن هزینه ها و پاسخ دادن به هر سوالی مالی دیگر است.

اکثریت فارغ التحصیلان متالورژی به دنبال استخدام در موسسات تحقیقاتی و دانشگاهی هستند که متمرکز بر موضوعات متالوژی، حفاظت در برابر خوردگی، مواد فلزی، فرآیندهای پردازش سطحی و خوردگی هستند. صنایع شیمیایی فرصت های شغلی مناسب برای فارغ التحصیلان را فراهم می کند که به دنبال کار در بخش خصوصی هستند. موقعیت در بخش شرکت شامل مدیر و متخصص تحقیق و توسعه می باشد. علاوه بر این، دانش آموزان ممکن است استخدام کافی در زمینه های آموزشی، مهندسی، علم و فن آوری پیدا کنند. مهندسان با دانش و آموزش متالورژی در صنایع مختلفی هستند که برای تولید، فروش، یا خرید محصولات فلزی و فلزات مشغول به کار هستند.

برنامه های نیمه وقت و تمام وقت در سراسر جهان بسته به منافع خاص موجود است. برای انجام مراحل بعدی، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات مهندسی
  • علم مواد
  • متالورژی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مهندسی (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه