Keystone logo

14 دکترا برنامه ها که در فناوری نانو 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات فن آوری
 • اتوماسیون
 • فناوری نانو
رشته های تحصیلی
 • مطالعات فن آوری (14)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  دکترا برنامه ها که در فناوری نانو

  در اکثر کشورها، دانشجویان آینده نگر که مایل به تحصیل خود به دورترین دوران تحصیل می کنند، خواهان دریافت دکترا خواهند بود. این مدرک دکترا معمولا بالاترین سطح در دنیای دانشگاه ها است.

  یک دکترا در فناوری نانو چیست؟ بسته به برنامه انتخاب شده، کار در جهت به دست آوردن این درجه می تواند دانش پژوهان را برای تولید دانش علمی و افزایش و همچنین توسعه محصولات و خدمات در زمینه فناوری نانو آماده سازد. طیف گسترده ای از برنامه های PhD با غلظت های فناوری نانو که دانشجویان می توانند انتخاب کنند، مانند مهندسی الکترونیک و کامپیوتر، مهندسی شیمی و بیوموکلئر و مهندسی مکانیک وجود دارد.

  کسانی که به دنبال آموزش در زمینه فناوری نانو می توانند انتظار داشته باشند که مهارت های زندگی را مفید ببینند، مانند شناسایی و خلاقیت حل مشکلات و توانایی استفاده از تفکر انتقادی. فارغ التحصیلان همچنین ممکن است کنجکاوی پرسش و مهارت را برای انجام تحقیقات کامل کسب کنند.

  هنگامی که با توجه به هزینه دریافت دکترا در فناوری نانو، مهم است بدانیم که عوامل می توانند بر قیمت آموزش تاثیر بگذارند. همکاران هزینه شامل مدت زمان لازم برای شرکت کنندگان برای تکمیل برنامه و مدرسه فردی است.

  فارغ التحصیل با دکترا در فناوری نانو، فارغ التحصیلان می توانند به دنبال استخدام در طیف وسیعی از حرفه ها باشند. بعضی از زمینه های حرفه ای که فارغ التحصیلان می توانند از آن استفاده کنند عبارتند از: دانشمند، پژوهشگر، مهندس تحقیق و استاد، فقط چند نام دارد. بسیاری از دارایی های دکترا در این حوزه مطالعات خود را بسیار علاقه مند به موقعیت های مربوط به تحقیق و یا در ادامه حرفه ای در دانشگاه ها هستند.

  دانشجویان آینده تصمیم می گیرند که یک برنامه دکترا را به صورت محلی یا از طرف دیگر از جهان انتخاب کنند، بسیاری از آنها یک مدرسه ای را که متناسب با نیازهای آنها است پیدا می کنند. گزینه های آنلاین برای زندگی شلوغ و برنامه های مناسب است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.