Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 8 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در طراحی 2023

8 دکترا برنامه ها که در طراحی 2023

بررسی اجمالی

دانش آموزانی که مایل به تحصیل در رشته های تحصیلی هستند، باید درآمد دکترای خود را در نظر بگیرند. این روش معمولی برای ورود به این زمینه است زیرا نشان دهنده بالاترین سطح ممکن آموزش و پرورش است. روند کسب درآمد دکترا شامل تحقیقات فشرده، تعامل با متخصص در زمینه و توسعه یک پایان نامه است.

PhD در طراحی چیست؟ این حوزه مطالعه خلاقیت را با مهارت های عملی ترکیب می کند تا یک برنامه آموزشی متنوع ایجاد کند. زمینه های خاصی که مطالعه می کنید بستگی به زمینه ها و رشته های مرتبط با اهداف شخصی شما خواهد داشت. این امکان وجود دارد که همه چیز را از نقاشی یا روشنایی تا انیمیشن یا طراحی گرافیکی مطالعه کنید. برنامه های طراحی معمولا به دسته های خلاق و بازاریابی تقسیم می شوند. به رغم آنچه که مطالعه می کنید، به احتمال زیاد به مطالعه تاریخ هنر و زیبایی شناسی خواهید پرداخت.

زمینه طراحی تقریبا در هر رشته ای است که دانشجویان را فراهم می کند که در آن بسیاری از مزایا را مطالعه می کنند. در طول تحصیلات آنها معمولا مهارت های سازمانی قوی، تسلط بر اصول طراحی خاص و توانایی های مدیریتی را ایجاد می کنند.

قبل از ثبت نام در یک برنامه دکترا، بهتر است که تحقیق کنید چقدر هزینه خواهد شد. هر متغیری از کشور شما در مدرسه ای که انتخاب می کنید، هزینه تحصیل را تعیین می کند. به یاد داشته باشید که برنامه های PhD تمایل دارند حداقل دو سال نیاز داشته باشند، با سه یا چهار مورد شایع تر است.

PhD در طراحی اجازه می دهد تا فارغ التحصیلان به دنبال حرفه ای در دانشگاهیان. این به این معنی است که برخی از شایع ترین حرفه ها استاد و پژوهشگر کالج هستند. در حالی که این درست است که اکثر دانش آموزانی که دکترای خود را کسب می کنند مخصوصا برای تبدیل شدن به یکی از این نوع حرفه ای ها هستند، همچنین ممکن است موقعیت های سنتی بیشتری مانند مدیر طراحی، مشاوره بازاریابی، طراح داخلی و یا دیگران داشته باشد. همچنین ممکن است به طور مستقل در هر یک از رشته های خلاقانه که شما ترجیح می دهید کار کنید. علاوه بر این، بسیاری از متخصصان آموزش و پرورش و طراحی حرفه ای در کنار هم دارند.

برای شروع، شروع به تحقیق در مورد نوع برنامه با نیازهای شما شروع کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات طراحی
 • طراحی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات طراحی (8)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه