Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 3 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در روانشناسی آموزشی 2023

3 دکترا برنامه ها که در روانشناسی آموزشی 2023

بررسی اجمالی

بالاترین درجه ای که می توانید در دانشگاه کسب کنید یک دکترا است که همچنین دکتر فلسفی نامیده می شود. کار برای یک دکترا نیاز به سالها تحقیق و مطالعات شدید دارد، اما کارفرمایان نشان می دهند که شما انگیزه و بسیار متخصص هستید.

دکترای روانشناسی آموزشی چیست؟ این حوزه مطالعه به آنچه که دانش آموزان برای موفقیت در مدرسه می گیرند و شیوهای که مربیان می توانند این هدف را تسهیل کنند، به نظر می رسد. در یک برنامه دکترا هدف اصلی این است که دانش خود را برای تحقیق مستقل به عنوان یک متخصص گواهی ایجاد کنید. در هر مدرسه، این برنامه شامل اغلب تحقیقات است و تنها چند دوره در ابتدای فرایند است. تکمیل شدن به ارائه و دفاع از پایاننامه بستگی دارد.

برخی از مهارتهایی که ممکن است در طول یک برنامه دکترا در روانشناسی آموزشی یاد بگیرند عبارتند از تفسیر عبارات صورت، حساسیت اجتماعی و درک مطلب. شناخت علامت چهره و آگاهی به مسائل حساس در یک محیط اجتماعی می تواند ارتباطات را ساده تر کند. درک خواندن برای درک قراردادها هنگام خرید یک خانه یا موارد دیگر مفید است.

هزینه دکترا وابسته به مدرسه ای است که در آن حضور دارید، مدت زمان حضور شما در آن و اینکه آیا می توانید از بودجه خارج از قبیل بورس تحصیلی یا بورس تحصیلی بگیرید. هزینه های مشخصی برای تماشا شامل آموزش و پرورش، ثبت نام و کتاب ها می باشد.

با یک دکترا در روانشناسی آموزشی، می توانید تحقیق خود را ادامه دهید یا به عنوان یک روانشناس مدرسه به دنبال اشتغال باشید. شما ممکن است مشغول به کار با مدارس خصوصی، مدارس عمومی، موسسات عالی آموزش و یا مدارس خصوصی باشید. برخی از روانشناسی هایی که در این برنامه تحصیلی می توانید یاد بگیرید، می تواند به مناطق خارج از آموزش اعمال شود، بنابراین ممکن است فرصت های شغلی مانند روانشناس پلیس و روانشناس عمومی یا بالینی نیز وجود داشته باشد.

همانطور که از طریق مدارس ارائه شده این درجه را می بینید، در مورد جایی که می خواهید مطالعه کنید و چه مدت طول بکشید، فکر کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • آموزش
 • روانشناسی آموزشی
رشته های تحصیلی
 • آموزش (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه