Keystone logo

4 دکترا برنامه ها که در رهبری سازمانی 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات مدیریت
 • رهبری
 • رهبری سازمانی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (4)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  دکترا برنامه ها که در رهبری سازمانی

  دستیابی به یک دکتر فلسفی (دکترا) نیاز به تحقیق گسترده در مورد یک موضوع خاص اما اجازه می دهد تا دانش آموز برای تبدیل شدن به متخصص در انتخاب خود را انتخاب کنید. در رشته های مختلف موجود است، این درجه باز می شود درب ها در حرفه فردی.

  دکترای تخصصی رهبری سازمانی چیست؟ این درجه تمرکز بر افزایش مهارت دانش آموزان در مشاوره، آموزش، تحقیق و رهبری در بسیاری از رشته ها و صنایع مختلف است. دانش آموزان می توانند یاد بگیرند که چگونه نظریه های رهبری سازمانی را در هر بخش یا سازمان و چگونگی همکاری با رهبران در سراسر جهان برای پیشرفت های حرفه ای، فکری و حرفه ای بکار گیرند. در طول دوره این دوره، دانش آموزان می توانند یافته های خود را یافته و ارائه دهند، مهارت های ارتباطی را افزایش دهند و مهارت های سازمانی مورد نیاز برای رهبری را توسعه دهند.

  در طول مدت این دکترا در برنامه رهبری سازمانی، دانش آموزان می توانند مهارت های ارزشمندی مانند ارتباطات روشن و مهارت های رهبری قوی کسب کنند. هر دو این ممکن است منجر به پیشرفت شخصی و حرفه ای شوند. دانش آموزان با این درجه می توانند مجهز به وارد شدن به نیروی کار و پیشبرد سریع کار خود باشند.

  یک دکترا در رهبری سازمانی درجه ای طولانی است که معمولا نیاز به سه سال کار دارد. هزینه بستگی به موسسه انتخاب شده دارد. همچنین برنامه تحقیقاتی برای اطمینان از این که برنامه درست برای اهداف فردی است، اهمیت دارد.

  افرادی که در مدرک دکترای مدیریت رهبری شرکت می کنند، گزینه های حرفه ای موجود را در نظر می گیرند. بعضی از این موارد عبارتند از آموزش در دانشگاه به عنوان استاد، مدیر منابع انسانی، یک مشاور کسب و کار در زمینه های مختلف، تحلیلگر مدیریت، مدیر پرسنلی، مدیر جبران خسارت، برنامه ریزنده جلسه یا کنوانسیون و مدیر توزیع یا بازاریابی ، بین دیگران. ثروت از گزینه های حرفه ای زندگی می کند افراد را نشان می دهد مطلوب درجه است.

  پیشرفت تحصیلی شما همچنین می تواند حرفه شما را پیش برد. با مؤسسات موجود در سراسر جهان و همچنین آنلاین، گزینه های شما برای تحصیلات تکمیلی یا نیمه وقت بسیار زیاد است. برای پیدا کردن مناسب مناسب، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.