Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 3 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در حقوق بشر 2023

3 دکترا برنامه ها که در حقوق بشر 2023

بررسی اجمالی

معمولا بالاترین درجه ای که یک دانش آموز می تواند کسب کند، مدرک دکتری می تواند بعد از مدرک کارشناسی ارشد شما باشد. این می تواند تقریبا هشت سال طول بکشد تا تمام الزامات مورد نیاز برای کسب یک دکترا را بپردازد، اما داشتن یکی می تواند به شما در تبدیل شدن به متخصص در زمینه خود کمک کند.

دکترای حقوق بشر چیست؟ این درجه می تواند شامل مطالعات مربوط به دولت و سیاست باشد. این می تواند عمدتا مربوط به نحوه اجرای حکومت ها برای اطمینان از حصول اطمینان از حقوق افراد باشد. بعضی از موضوعات که معمولا تحت پوشش هستند می توانند جامعه شناسی، حقوق و اقتصاد باشند. شما ممکن است در مورد انواع مختلفی از دولت که در کشورهای سراسر جهان استفاده می شود و نحوه ی برخورد با مسائل و مزایای مختلف یاد بگیرید.

دانش شما در مورد دولت به شما می تواند به شما در درک بهتر قوانین و رویدادهای کنونی کمک کند. مطالعات جامعه شناسی می تواند به شما در بهبود کار با دیگران کمک کند و به حل مشکلات در روابط کمک کند. هنگام تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری و یا صرف پول، می دانیم که چگونه اقتصاد کار می کند.

برای فهمیدن اینکه هزینه تحصیل شما چقدر است، می توانید ابتدا تصمیم بگیرید که کدام یک از مدارس مورد علاقه تان را داشته باشید. موسسات مختلف می توانند تحصیلات مختلف را بپردازند و الزامات مختلفی برای کسب مدرک تحصیلی دارند.

در حالی که یک دکترا می تواند یک انتخاب عالی درجه برای کسی که به دنبال استاد شدن باشد، می تواند بسیاری از حرفه های خاص در زمینه موجود باشد. بعضی از گزینه ها می توانند شامل کار کردن به عنوان یک افسر حقوق بشر یا وکیل برای کمک به جلوگیری و حل مسائل مربوط به شهروندی که بدرفتاری می کنند. شما همچنین می توانید فرصت هایی را به عنوان یک تحلیلگر سیاسی به کار ببرید و به تعیین اینکه آیا سیاست های جدید دولت منصفانه است و حقوق افراد را نقض نکنید.

مدارس مختلفی وجود دارند که مدرک شما را ارائه می دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • علوم اجتماعی
  • علوم سیاسی
  • حقوق بشر
رشته های تحصیلی
  • علوم اجتماعی (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه