Keystone logo

1 دکترا برنامه ها که در مطالعات اقتصادی حسابرسی 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات اقتصادی
 • حسابرسی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات اقتصادی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  دکترا برنامه ها که در مطالعات اقتصادی حسابرسی

  دکترای، بالاترین سطح از پیشرفت تحصیلی در مزارع، شامل مطالعه شدید به مدت سه سال و توسعه از پایاننامه. با انتخاب به ادامه تحصیل در یک برنامه دکترا، شما می توانید مزایای قابل توجهی به زندگی حرفه ای خود به دست آورید.

  دکترا در حسابرسی چیست؟ زمینه حسابرسی آماده دانشجویی برای ورود به یک حرفه در سراسر داخلی و خارجی حسابرسی، که در اصل در عمق تحقیقات برای کسب و کار متمرکز شده است. بسیار مهم است که دانش آموزان با اصول اقتصادی، مالیات، حسابداری، سیستم های دولتی، سیاست های کسب و کار، و سیستم های اطلاعاتی آشنا هستند. این بسیار معمول است برای اصول حسابرسی به در زمینه های بیمه استفاده می شود.

  درآمد یک دکتری با منافع بسیاری به حرفه خود فراهم می کند. علاوه بر فارغ التحصیلان واجد شرایط برای حقوق بسیار بالاتر، دکترا نیز اجازه می دهد آنها را برای رسیدن به موقعیت های پیشرفته تر. همچنین باعث می شود آن را ممکن است به جست و خیز سال های بسیاری از پیشرفت آهسته به منظور شروع کار بالاتر سریع تر.

  هزینه های مرتبط با درآمد دکترا در حسابرسی متفاوت بسیار کمی بر اساس عوامل بسیاری، از همین دلیل است که آیا عاقلانه است به تحقیق بسیاری از برنامه های قبل از ثبت نام در یک. علاوه بر مدرسه و برنامه، این کشور از مطالعه نیز شهریه و هزینه را تحت تاثیر قرار.

  با به دست آوردن مدرک دکترا در رشته حسابرسی، شما آماده برای ورود به هر یک از انواع بسیاری از مشاغل هستند. موقعیت ساده ترین حسابرس برای یک شرکت بیمه است. موقعیت های دیگر در زمینه بیمه نیز با این نوع آموزش و پرورش امکان پذیر است. بسیاری از کسب و استخدام فارغ التحصیلان حسابرسی به عنوان تحلیلگران خدمت با توجه به تحقیقات قابل توجه و مهارت های تفکر انتقادی است. پس زمینه حسابرسی همچنین می توانید به شما اجازه تبدیل شدن به یک خالق سیاست و یا یک مربی.

  مطلع در دکترای خود را در حسابرسی آغاز شده است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.