Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 4 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در تربیت بدنی 2024

4 دکترا برنامه ها که در تربیت بدنی 2024

بررسی اجمالی

PhD مخفف Doctor of Philosophy است، و این نشان دهنده بالاترین درجه موجود در دانشگاه است. یک دکترا می تواند چهار یا چند سال طول بکشد، و مقدار زمان تا حد زیادی به موضوع مورد نظر شما بستگی دارد.

بنابراین، دکترای تحصیلات عالی چیست؟ این موضوع به فعالیت های جسمانی در یک مدرسه یا حرفه ای می پردازد، از کلاس های اجباری فعال تا ورزش حرفه ای. درآمد دکترا در تربیت بدنی به معنی انجام تحقيقات در مورد آناتومی انسان است و اینکه چگونه انواع مختلف استرس و فعالیت، علامت خود را ترک می کنند. بعضی از حوزه های فرعی به فعالیت فیزیکی نگاه می کنند، همانطور که مربوط به علم، جامعه و فرهنگ است.

در یک برنامه دکترا در تربیت بدنی، مهارت هایی مانند کار گروهی، توجه به جزئیات و چند وظیفه را یاد می گیرید. کار گروهی به طور خاص می تواند مفید باشد برای سازماندهی دیگران به یک هدف مشترک، در حالی که مهارت های دیگر در این برنامه ممکن است به شما کمک کند تا در فعالیت های روزانه خود کارآمدتر شوید.

هزینه یک دکترا در تربیت بدنی معمولا توسط جبران خسارت جبران می شود. کمک هزینه تحصیلی یکی دیگر از روش های رایج برای پرداخت این نوع برنامه است. این وجوه را می توان برای پوشش کتاب ها، هزینه های تحصیل، هزینه دوره و هزینه های گوناگون دیگر که در طول تحصیل مورد استفاده قرار می گیرد.

همانند هر فارغ التحصیل از یک برنامه دکترا، می توانید در یک دانشگاه به عنوان عضو دانشکده خود کار کنید. در مورد آموزش جسمانی، موقعیت هایی که در سطوح پایین تر از دانشگاه یا درون ورزش حرفه ای وجود دارد ممکن است در دسترس باشد. یک محقق دانش در مورد بدن انسان نیز می تواند تجهیزات ورزشی جدید و نحوه بهینه سازی تمرینات را بررسی کند. برای این نوع کار، شما می توانید یک موقعیت برای تحقیق و توسعه برای تولید کننده محصولات ورزشی جستجو کنید.

اکثر مدارس، به ویژه کسانی که تیم های ورزشی خود را دارند، دارای یک واحد آموزش فیزیکی هستند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • آموزش
  • آموزش
  • تربیت بدنی
رشته های تحصیلی
  • آموزش (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه