Keystone logo

4 دکترا برنامه ها که در مطالعات کسب و کار کسب و کار اقتصاد بازرگانی 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات کسب و کار
  • کسب و کار
  • اقتصاد بازرگانی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در مطالعات کسب و کار کسب و کار اقتصاد بازرگانی

قبل از شروع برنامه دکترا، تکمیل مدرک کارشناسی ارشد است. اکثر برنامه ها قبل از تکمیل و اعطای مدرک به پایان نامه یا پایان نامه نیاز دارند.

یک دکترا در اقتصاد کسب و کار است؟ این برنامه های دکترا دارای جزء ریاضی سنگین همراه با حس کسب و کار است. روش های تحقیق و روش های آماری دوره های رایج هستند. علاوه بر این، دانش آموزان رفتار مصرف کننده، مدیریت و اقتصاد کسب و کار را یاد می گیرند، که همه آنها می توانند به دنیای واقعی در خارج از دانشگاه ها اعمال شوند. محققان در انتخاب تخصص در پایان نامه دکترای خود و کارهای مرتبط با آن، خودمختاری زیادی دارند. برنامه ها به طور متوسط ​​سه سال برای تکمیل تمام دوره های کارشناسی است.

مهارت های ریاضی در برنامه ریزی شده و به خوبی در امور بانکی و مالی در دنیای شرکت ها و نیز در منافع شخصی کار می کنند. شرکت کنندگان برنامه مهارت های بیشتری را در زمینه تحقیق و نوشتن دریافت می کنند که می توانند برای اعطای کمک های مالی برای تحقیقات بیشتر، در موقعیت هایی که نیاز به تحقیق دارند و برای سیاست گذاری خارج از دانشگاه، مورد استفاده قرار گیرند.

هزینه های برنامه بسته به هر نوع کمک مالی یا کمک هزینه ای که ممکن است اعطا شود متفاوت باشد. قبل از تصمیم گیری، تمام گزینه های ممکن برنامه ها و کمک های مالی را بررسی کنید.

توانایی های تحقیق و نوشتاری در طول دوره کسب و کار کسب و کار درجه تحصیل کسب می کنند فارغ التحصیلان برای حرفه های در رشته دانشگاهی. فارغ التحصیلان فارغ التحصیل می توانند به بخش های شرکت یا دولت حرکت کنند. علاوه بر این، تانک ها و سازمان های بین المللی نظیر بانک جهانی و صندوق بین المللی پول مکان های خوبی برای استفاده از مهارت های به دست آمده در این برنامه می باشند. یک دکترا در اقتصاد کسب و کار درخواست تجدیدنظر بیشتری نسبت به کارهای کارشناسی ارشد بیشتر از سایر برنامه های PhD در دسترس دارد. حرفه ای برای کسانی که دارای دکترا در اقتصاد کسب و کار هستند شامل اقتصاددان بهداشت و درمان، دانشمند تحقیقاتی و اقتصاددان تحقیقات بهداشتی است.

اکثر برنامه های PhD فرصت های دانشگاهی تمام وقت برای تحقیق و همکاری در داخل و خارج از کشور هستند. برای مراحل بعدی در این فرآیند، برنامه خود را زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، مستقیما با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.