Keystone logo

4 دکترا برنامه ها که در استراتژی 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات کسب و کار
 • استراتژی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات کسب و کار (4)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  دکترا برنامه ها که در استراتژی

  پس از اتمام دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد یا کارشناسی ارشد، یک دانش آموز می تواند وارد یک برنامه دکترا شود. یک دکترا یکی از بالاترین درجه ها است و به دانش آموز نیاز دارد تحقیقات اصلی را انجام دهد که دانش جدید را در این زمینه به وجود می آورد. یک دکترا را می توان به اندازه سه سال تکمیل کرد، اما معمولا طول می کشد.

  PhD در استراتژی چیست؟ این درجه پیشرفته، دانش آموزان را به نحوه طراحی برنامه هایی که در دستیابی به اهداف خاص به دست می آیند، آموزش می دهد. بسیاری از برنامه های استراتژی در مدارس کسب و کار هستند و بر استراتژی های کسب و کار تمرکز می کنند. برای مثال، بازاریابی و استراتژی بر راهبردهای بازاریابی تجاری موفق تمرکز دارد. یک برنامه استراتژی همچنین ممکن است در عرصه های سیاسی یا اجتماعی تمرکز کند. امور بین الملل و مطالعات استراتژیک به استراتژی های امنیتی بین المللی، سیاست ها و امور منطقه ای نگاه می کنند. کلاسهای مورد نیاز بستگی به تخصص دارد.

  یک استاد دکتری در استراتژی، دانش آموزان را به فکر کردن درباره چگونگی انجام یک نتیجه مطلوب می دهد که در زندگی یا هر شغل قابل اجرا است. دانش آموزان همچنین ممکن است یاد بگیرند که تیم ها را مدیریت کنند، در کار حرفه ای مفید باشند. پس زمینه استراتژی قوی در استراتژی می تواند برای حرفه های دانشگاهی مفید باشد.

  دانش آموزانی که برای تکمیل دکترا هزینه می کنند بسیار وابسته به دانشگاه می باشند و چند سال طول می کشد تا به پایان برسد. بعضی از مدارس راه هایی برای کمک به دانش آموزان در هزینه ها، مانند کمک های مالی، کمک هزینه تحصیلی و تحصیلی پرداخت می کنند.

  بسیاری از دانشآموزانی که در Ph.D. در استراتژی دریافت می کنند، برای تبدیل شدن به استادان در مدارس کسب و کار می شوند. یک فرصت دیگر به عنوان یک مدیر یا مدیر در یک شرکت کار می کند. یک مدرک با تمرکز در امور بین الملل ممکن است منجر به حرفه ای در دولت یا غیرانتفاعی شود. یک راه جایگزین این است که از دانش به دست آمده از درجه استفاده کنید تا یک غیر انتفاعی متمرکز بر حل مسائل اجتماعی باشد. کسب درآمد این دوره نیز ممکن است برای کسانی که علاقه مند به کسب صاحبان کسب و کار هستند مفید باشد.

  ممکن است برای یک دکترا در استراتژی در یک دانشگاه محلی مطالعه شود. جایگزین دیگر برنامه های آنلاین است. برای شروع تحقیقات خود، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.