Keystone logo

8 دکترا برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی ادبیات ادبیات انگلیسی 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات علوم انسانی
  • ادبیات
  • ادبیات انگلیسی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (8)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی ادبیات ادبیات انگلیسی

دکترای عالی بالاترین سطح تحصیلات را در اکثر زمینه ها نشان می دهد. مدت و الزامات یک دکترا متفاوت از کشور به کشور، اما بیشتر به تکمیل یک پروژه تحقیقاتی عمده به نام پایان نامه یا پایان نامه وابسته است. کسانی که دکترای خود را کامل می کنند، کارشناسان در حوزه انتخابی خود هستند.

دکترای ادبیات انگلیسی چیست؟ این درجه شامل مطالعه تاریخ، زمینه های فرهنگی و معنای ادبیات انگلیسی و آموزش دانش آموزان برای تحلیل و نوشتن درباره این آثار است. شرکت کنندگان برنامه معمولا یک منطقه خاص تمرکز را در این زمینه انتخاب می کنند. تخصص ها ممکن است در ادبیات یک منطقه خاص مانند ایالات متحده یا بریتانیا باشد، یا ممکن است در یک دوره زمانی مشخص مانند رنسانس تمرکز کنند.

کسانی که این درجه را کسب می کنند، معمولا دارای مهارت های نوشتن قوی هستند که برای بسیاری از خطوط کار قابل استفاده هستند. محققان همچنین مهارت های تحقیقاتی خود، توانایی آنها در ایجاد استدلال قوی و دانش خود را از تاریخ و فرهنگ را توسعه می دهند.

هزینه عامل مهمی برای اکثر دانش آموزان در انتخاب یک برنامه دکترا است، اما این هزینه ها می توانند به طور گسترده ای بین کشورهای مختلف و برنامه های مختلف متفاوت باشند. احزاب علاقه مند باید اطمینان حاصل کنید که حقایق مربوط به نیازهای مالی هر یک از مدرسه و فرصت های مالی قبل از ارتکاب به یک برنامه را بدست آورید.

بسیاری از دانشآموزان در رشته ادبیات انگلیسی به دنبال دکتری هستند زیرا می خواهند به استادان دانشگاه تبدیل شوند و آنها را قادر به ادامه تحقیقات خود و دانش خود به نسل بعدی می کنند. دیگران ممکن است در آموزش عالی ادامه تحصیل دهند، اما در عوض، به غیر از نقش هیئت علمی مانند مشاوره و یا مدیران. با این حال، بسیاری از حرفه های در دسترس خارج از دانشگاه نیز وجود دارد. فارغ التحصیلان همچنین ممکن است منتقدان ادبی، نویسندگان، سردبیران و یا عوامل ادبیات شوند و یا در هر کار دیگری کار کنند که در آن مهارت های نوشتن قوی مورد نیاز است.

ادبیات انگلیسی یک رشته محبوب است، بنابراین دانشگاه های زیادی در سراسر جهان ارائه برنامه های PhD در این موضوع است. برای برخی، انتخاب برنامه یادگیری از راه دور باعث می شود که این اعتبار را آسان تر و راحت تر به دست آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.