Keystone logo

27 دکترا برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی ادبیات 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات علوم انسانی
  • ادبیات
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (27)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی ادبیات

دکترای فلسفه، و یا دکترا، درجه کارشناسی ارشد است که در بسیاری از رشته های مختلف ارائه شده است، هر دو در علوم انسانی و همچنین در علوم. دانش آموزان نیاز به مطالعه گسترده برای حداقل چهار سال، و همچنین تکمیل یک پایان نامه یا رساله، به منظور موفقیت کامل برنامه.

مدرک دکترا در ادبیات چیست؟ مدرک دکترا در این رشته اجازه می دهد تا برای بیشتر در عمق مطالعه آثار نوشته شده است، به طور معمول در اطراف برخی از مرتب کردن بر اساس تخصص. ممکن است در یک سبک، یک دوره زمانی، یک جنبش ادبی خاص، یک کشور یا منطقه جغرافیایی تخصص، و یا ترکیب مطالعه ادبیات با نظم و انضباط دیگری مانند دین و ارتباط آن با ادبیات. این درجه ای است که می توانید اجازه می دهد دانش آموزان یک دامنه گسترده ای به مطالعه آنچه واقعا منافع آنها است.

مدرک دکترا در ادبیات ارائه می دهد بسیار بیشتر از سادگی درک درستی از یک منطقه خاص از نوشتن. ادبیات است که واقعا یک مطالعه از مردم و چگونه آنها را بیان ایده هایی که برای آنها مهم هستند.این یک راه درک دیگران به طور کلی است و می تواند توانایی فرد را به تعامل در درون یک جامعه را بالا ببرد.

هزینه دستیابی به این درجه بستگی دارد که برنامه شما را انتخاب کنید و جایی که در جهان نهاد قرار گرفته است. انتخاب یک دوره آنلاین مطالعه می تواند یک راه خوب برای کاهش هزینه های خود را.

یکی از چیزهایی که اصلی است که مردم با این درجه انجام دهید، البته، آموزش است. کسانی که توانایی نوشتن خود می توانید آن را برای افزایش شانس خود را از شغل فرود در روزنامه نگاری، روابط عمومی، چاپ و نشر و ارتباطات استفاده کنید. بسته به تخصص انتخاب، نیز وجود دارد ممکن است فرصت در جوامع تاریخی و فرهنگی است. شرکت های مشاوره همچنین گاهی اوقات فارغ التحصیلان دکترا استخدام.

مدرک دکترا در ادبیات می تواند درب باز تر از شما ممکن است فکر می کردم. برای اطلاعات بیشتر، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.