شما با تجربه، موفق ارشد حرفه ای، مدیر ارشد و یا مدیر اجرایی. شما باید MBA یا عبارت مشابه. شما احساس می کنید که شما نیاز به یک درک عمیق تر از مسائل شما را در رویارویی و یک روش سیستماتیک تر از بررسی گزینه ها و احتمالات. شما احساس می کنید که فقط توسط پله به عقب و در نظر گرفتن زمان، و قرار دادن مسائل شما را به یک زمینه وسیع تری از دانش نظری روبرو هستند، شما را قادر به توسعه انواع راه حل های دستیابی به موفقیت شما به دنبال. شما مشتاق توسعه شخصی، حرفه ای و سازمانی هستند و انگیزه برای کمک به تفکر و عمل مدیریت توسط تحقیق و توسعه راه های جدید برای انجام کارهاست.

برنامه بین المللی DBA یک برنامه یادگیری تلفیقی به خصوص برای کسانی که می توانند فرصت های شغلی خود را در حالت انتظار قرار نمی متناسب است. آزادی و انعطاف پذیری این برنامه به شما اجازه تعادل خواسته های حرفه ای خود را و زندگی شخصی در حالی که در حال توسعه مهارت ها و توانایی های خود را از طریق یک مطالعه قابل توجهی از تحقیقات اولیه با هدف بهبود تصمیم گیری عملی ساخت و همچنین افزایش درک از زندگی سازمانی و کسب و کار .

دکترای مدیریت بازرگانی (DBA) درجه یک پزشک مدیریت است و، در حالی که مورد نیاز نیست، ادامه داد مشارکت در یک سازمان برای نگه داشتن محتویات نظری و روش شناختی مطالعات DBA خود را در یک زمینه عملی مهم است. DBA در حال توسعه نگرش علمی، نه فقط از اتمام یک پروژه تحقیقاتی متمرکز شده است. نرم افزار دقیق روش های پژوهش در چارچوب نظری، یک مهارت است که شما در طول زندگی حرفه ای خود در خدمت است.

این برنامه به چهار مرحله ساختار. در مرحله اول، شما چالش کشیده خواهد شد به منظور توسعه هویت خود و چشم انداز خود را به عنوان یک محقق. آنچه شما انگیزه؟ چه نوع از مشکلات شما را مجذوب؟ فاز دوم در حال توسعه مهارت های خود را به عنوان یک محقق متمرکز شده است. فاز سوم این است در ادغام متمرکز شده است. آیا شما قادر به متحد بینش و انگیزه خود را با دانش خود و ظرفیتهای ذهنی؟ مرحله نهایی پژوهش پایان نامه و فاز نوشتن است. از طریق تحقیق خود را، شما قادر به اعمال و درونی یادگیری از سه مرحله اول و همچنین contextualise از آن خواهد شد.

معیارهای واجد شرایط بودن

برای ورود به این برنامه، متقاضیان خواهد شد مورد نیاز:


• برگزاری MBA، و یا یک مدرک کارشناسی ارشد در یک منطقه مربوطه، و

• تجربه کاری حداقل پنج سال کارشناسی ارشد

• در ظرفیت های حرفه ای با مسئولیت مهم می شود و یا

• در نقش مدیریت ارشد می شود و یا

• می شود مدیر / مدیر اجرایی عامل کوچک تا متوسط ​​شرکت و یا در موقعیت معادل باشد.

• به دنبال شود، و یا در حرفه ای و یا کسب و کار است که در مناطق علایق پژوهشی شفیلد مدرسه کسب و کار یا دانشکده مدرسه کسب و کار هلند سقوط را دنبال کرده اند، یک حرفه ای قابل توجه، و

• شواهد صفحه نمایش از پتانسیل برای انجام کار در سطح دکترا و نوشته شده اند و روانی کلامی به زبان انگلیسی. برای زبان مادری غیر انگلیسی، حداقل علامت گذاری به عنوان TOEFL از 580 در آزمون مبتنی بر کاغذ یا 237 در آزمون کامپیوتری، و یا 91 در آزمون مبتنی بر اینترنت، و یا 6.5 در استاندارد IELTS مورد نیاز است.

در شرایط استثنایی، در نظر گرفتن ممکن است برای متقاضیان بدون مدرک کارشناسی ارشد که با توجه به:

• دارای یک مدرک اول خوب در یک رشته مربوطه؛

• تجربه کاری استثنایی نشان داد که توسط پیشرفت حرفه ای؛

• می تواند ادامه آموزش و توسعه حرفه ای از فارغ التحصیلی نشان می دهد.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
این دوره ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Duration
Price
25,750 EUR
(1 سال 7725 EUR، سال 2 7725 EUR، سال 3 5150 EUR، سال 4 5150 EUR)