Westcliff University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Westcliff University برای ارائه آموزش با کیفیت برای دانشجویانی که مایل به ورود به مزارع سریع رشد تجارت و آموزش هستند ، تأسیس شد. Westcliff University که در سال 1993 تأیید اولیه خود را با دفتر آموزش خصوصی ثانویه دریافت کرد (www.bppe.ca.gov) ، برنامه های مختلفی را در کالج تجارت و کالج آموزش ارائه می دهد. برنامه درسی Westcliff University شامل برنامه های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد در زمینه های کار و آموزش و همچنین سایر برنامه های گواهینامه است.

در حالی که برخی مدارس فقط مفاهیم نظری را آموزش می دهند ، Westcliff University دانشجویان را برای عناصر عملی و نظری مورد نیاز امروز در بازار کار آماده می کند. Westcliff University به دانشجویان شاغل تمام وقت فرصتی برای ثبت نام در دوره های نوآوری آموزش آنلاین از راه دور و ترکیبی مناسب و مقرون به صرفه می دهد.

Westcliff University بر اهمیت آماده سازی دانشجویان به صورت شخصی ، دانشگاهی و حرفه ای تأکید دارد. برای اطمینان از ابتکاری ، به روز بودن و با کیفیت بودن برنامه های خود ، این دانشگاه از اعضای هیئت امنای خود و شورای مشاوره برنامه برخوردار است که شامل رهبران کلیدی سازمانهایی از جمله Google ، Hyundai ، Deloitte ، Hewlett Packard می شود. ، سرمایه هیتاچی ، ارتباطات Cox ، CATESOL ، دفتر رئیس جمهور دانشگاه کالیفرنیا ، و همچنین سایر مشاغل و سازمانهای محلی و ملی.

مکان ها

ایروین

Westcliff University

Address
92612 ایروین, کالیفرنیا, آمریکا
تلفن
+1 888-491-8686