توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Westcliff University برای ارائه آموزش با کیفیت برای دانشجویانی که مایل به ورود به مزارع با رشد سریع تجارت و تحصیلات هستند ، تأسیس شد. Westcliff University که در سال 1993 تأیید اولیه خود را با دفتر آموزش خصوصی ثانویه دریافت کرد (www.bppe.ca.gov) ، برنامه های مختلفی را در کالج تجارت و کالج آموزش ارائه می دهد. برنامه درسی Westcliff University شامل برنامه های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد در زمینه های کار و آموزش و همچنین سایر برنامه های گواهینامه است.

در حالی که برخی مدارس فقط مفاهیم نظری را آموزش می دهند ، Westcliff University دانشجویان را برای عناصر عملی و نظری مورد نیاز امروز در بازار کار آماده می کند. Westcliff University به دانشجویان شاغل تمام وقت فرصتی برای ثبت نام در دوره های نوآوری آموزش آنلاین از راه دور و ترکیبی مناسب و مقرون به صرفه می دهد.

Westcliff University بر اهمیت آماده سازی دانشجویان به صورت شخصی ، دانشگاهی و حرفه ای تأکید دارد. برای اطمینان از ابتکاری ، به روز بودن و با کیفیت بودن برنامه های خود ، این دانشگاه از اعضای هیئت امنای خود و شورای مشاوره برنامه برخوردار است که شامل رهبران کلیدی سازمانهایی از جمله Google ، Hyundai ، Deloitte ، Hewlett Packard می شود. ، سرمایه هیتاچی ، ارتباطات Cox ، CATESOL ، دفتر رئیس جمهور دانشگاه کالیفرنیا ، و همچنین سایر مشاغل و سازمانهای محلی و ملی.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

DBA

Westcliff University

دکتر مدیریت کسب و کار (DBA) است برای داوطلبانی که، که در حال حاضر به اتمام یک برنامه کارشناسی ارشد طراحی شده است، به دنبال توسعه بیشتر دانش نظری و عملی خود را از اصول حاک ... [+]

دکتر مدیریت کسب و کار (DBA) است برای داوطلبانی که، که در حال حاضر به اتمام یک برنامه کارشناسی ارشد طراحی شده است، به دنبال توسعه بیشتر دانش نظری و عملی خود را از اصول حاکم بر کسب و کار جهانی است. برنامه WU DBA بر پیشرفته تصمیم گیری و مهارت های رهبری و همچنین در عمق دانش تئوری و تحقیقات کاربردی. دانش آموزان این فرصت را به کاوش چالش های پیش روی کسب و کار امروز، از جمله مسئولیت اجتماعی شرکت، جهانی شدن و تغییر مدیریت داشته باشد. در همراهی با تعهد ما به کار حرفه ای بزرگسالان، ما باید یکی از برنامه های دکترا چند در جنوب کالیفرنیا که اجازه می دهد تا دانش آموزان به تکمیل مطالعات دکترای خود را در یک فرمت ترکیبی و یا آنلاین. نتایج عملکرد که برای اتمام برنامه مورد نیاز عبارتند از: مشارکت در کلاس، پاسخ به سوالات بحث، نوشتن مقالات پژوهشی، تکالیف گروه، مطالعه موردی تجزیه و تحلیل، آزمونها، میان مدت و امتحانات نهایی (جامع ارزیابی آموزش)، و یک دکترا پروژه نهایی / پایان نامه.... [-]

آمریکا Irvine
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Commencement 2018

Location address
Irvine, California, 92612 US