توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما ماوریکس هستیم

یکی از رهبران آموزشی در قلب منطقه پرجمعیت منطقه تگزاس، دانشگاه تگزاس در آرلینگتون، ذهن را در محیطی قرار می دهد که برتری، نوآوری و تنوع را ارزیابی می کند. UTA به تولید دانش آموزان مادام العمر و متفکران بحرانی نیاز دارد.


یک دانشگاه از تمایز

UTA یکی از بزرگترین فعالیت های تحقیقاتی Carnegie Research-1 است که به کشف افزایش دهنده ی زندگی، آموزش نوآورانه و مشارکت اجتماعی مشغول است.

تعالی و پیشرفت در دانشگاه تگزاس در آرلینگتون فراوان است. برنامه های آکادمیک ما بسیار جذاب ترین و باهوش ترین دانش پژوهان را از سراسر جهان جذب می کنند و اعضای هیات علمی و دانشجویان ما به طور مداوم به رسمیت شناختن ملی و بین المللی برای موفقیت هایشان می پردازند. محدوده و عمق این تمایز، وضعیت UTA را به عنوان یک مکان پیشگام برای تعقیب فکری و راننده تغییرات مثبت تلقی می کند.


رتبه بندی دانشگاه

 • UTA به R-1 اعطا شد: دانشگاه های دکترا - بالاترین فعالیت های پژوهشی توسط طبقه بندی دانشگاه Carnegie موسسات آموزش عالی، فهرست قطعی برای دانشگاه های برتر دکترا در ایالات متحده. این دانشگاه را در یک گروه نخبگان از 115 موسسه، از جمله هاروارد، MIT، و جان هاپکینز قرار می دهد.
 • اخبار ایالات متحده
 • اخبار ایالات متحده
 • طبق گفته نظامی Times، UTA رتبه شماره 12 در 2018 فهرست "بهترین برای Vets: کالج"، بالاترین هر هر دانشگاه چهار ساله تگزاس است.
 • UTA رتبه 9 را به عنوان یک دانشگاه "دوست نظامی" برای 2018 توسط رسانه Victory Media ارزیابی می کند که موسسات آموزش عالی را برای نمایش شیوه های پیشرو در استخدام و حمایت از دانشجویان پس از نظامی ارزیابی می کند.
 • این دانشگاه 16 نقطه در سطح ملی و 3 نقطه در سطح جهانی در مرکز رتبه بندی دانشگاه جهانی 2018-19 پرش کرد. UTA در سطح ملی 150 است و 558 در جهان است.
 • نقد و بررسی پرینستون UTA به عنوان یکی از "بهترین غرب" در 2019 بهترین کالج ها: منطقه بر اساس رتبه بندی منطقه.
 • گوناگونی: مسائل مربوط به آموزش عالی در بین دانشگاه های برتر کشور برای تسویه تحصیل در مدارس اقلیت در دانشگاه UTA رتبه بندی می شود. برای سال 2017، UTA شماره 1 در تگزاس بود برای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد که به دانشجویان آمریکایی آفریقایی-آمریکایی داده شد، شماره 1 در شمال تگزاس و 12 در کشور برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد به دانشجویان فارغ التحصیل اسپانیایی، شماره 1 در شمال تگزاس و شماره 18 در کشور برای دریافت مدرک لیسانس به دانشجویان اسپانیایی تبار، شماره 1 در شمال تگزاس و شماره 2 تگزاس برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد در تمام دانشجویان اقلیت، و شماره 21 در کشور برای تحصیلات لیسانس و کارشناسی ارشد که به تمام دانش آموزان اقلیت
 • کالج فاکتوری UTA در 15 درصد از کالج ها و دانشگاه های ایالات متحده برای دوستداران جانباز رتبه بندی شده است. رتبه بندی بر مبنای نتایج آموزشی برای جانبازان، دانشجویان نظامی فعال و خانواده های آنها است.
 • آموزش پیشرفته ارتش
 • مجله Winds of Change با نام UTA به لیست 2017-18 خود از 200 مدرسه برتر برای دانش آموزان بومی آمریکا که درجه های STEM را دنبال می کنند، سومین سال متوالی به رسمیت شناخته شده است.
 • UTA شماره 9 در رتبه بندی کالج های بزرگ "2017-18 رتبه بندی از" 50 بهترین کالج برای آموزش بزرگسالان است. "
 • فوربس در فهرست 2018 بهترین کالج های خود رتبه بندی UTA شماره 191 را نشان می دهد.
 • UTA توسط مجله Latino Leaders یکی از بهترین مدارس برای Latinos نامگذاری شد.
 • گزارش از موسسه بروکینگز دانشگاه تگزاس در آرلینگتون در میان دانشگاه های دولتی دولتی در ارائه آموزش عالی کالج به دانش آموزان از تمام درآمد سطح.
 • انجمن زنان در ریاضیات در سال 2017 با UWA دانشجویان AWM را با جایزه ملی افتتاحیه خود برای جمع آوری و استقرار افتخار جشن گرفت.
 • در سال 2018، UTA به عنوان یکی از بهترین کالج های آنلاین برای دانشجویان غیر سنتی توسط OnlineColleges.com نامگذاری شد. این در لیست شماره 8 آمده است.
 • UTA در سال 2017 توسط "سیرا"، مجله ملی باشگاه سیرا، در میان "مدارس خنک" برتر کشور قرار گرفت. سیرا سالانه مدارس را در طیف گسترده ای از معیارهای پایداری، از جمله حمل و نقل، دفع زباله، انرژی، غذا، و نوآوری پردیس، ارزیابی می کند.
 • موسسه مهندسی ساختمانی مهندسین عمران آمریکا به عنوان دانشجوی دوره کارشناسی ارشد UCE به عنوان دانشجوی دوره کارشناسی ارشد UTA در سال 2017 افتخار می کند.
 • مجله شبکه اسپانیایی زبان UTA در بین بهترین بهترین مدارس کشور در سال 2017 رتبه بندی شده است.
 • UTA در سال 2010-2020 در دانشگاه Carnegie Community Engaged پرداخته شده توسط بنیاد Carnegie برای پیشرفت آموزش برای خدمت به جامعه و سیستم مدارس عمومی تعیین شده است.
 • نظرسنجی پرینستون شامل فهرست UTA در "بهترین 381 کالج: نسخه 2017" است.
 • ValueColleges.com رتبه بندی UTA را در بین 50 مدرسه عالی رتبه ای برای 2017 رتبه بندی کرده است. ارزیابی کنندگان گفتند که محل UTA به دانش آموزان دسترسی به یکی از مراکز اقتصادی پیشرو در کشور می دهد.
 • مرکز رتبه بندی دانشگاه های جهان UTA در شماره 1667 در ایالات متحده در فهرست 2017 قرار گرفت. این افزایش از تعداد 175 در سال 2016، شماره 185 در سال 2015 و شماره 196 در سال 2014 است.
 • UTA در 36st در "ستون محیط زیست" وال استریت ژورنال / تایمز تحصیلات کالج درجه کالج 2017 وارد شد. ستون نظر آرایش بدن دانشجویی در هر محوطه دانشگاه، کمک به دانش آموزان درک کنند که آیا آنها خود را در متنوع، حمایت، و محیط فراگیر در حالی که آنها در کالج هستند.
 • UTA رتبه اول را در تگزاس و رتبه 49 در ملت در لیست 2017 میلادی واشنگتن از بهترین کالج های 4 ساله آمریکایی برای دانش آموزان بزرگسال به دست آورد. این مجله کالج ها را براساس داده های مربوط به سیستم اطلاعات سیستم های اطلاعات مدرک مجتمع آموزش و پرورش دانشکده و کالج Scorecard خود انتخاب کرد.
 • ValueColleges.com رتبه بندی UTA شماره 42 در لیست خود را از بهترین مدارس تحصیلات عالی آنلاین در سال 2017.
 • تایمز تحصیلات عالی رتبه UTA شماره 126 را در فهرست بهترین دانشگاه های ایالات متحده در سال 2018 رتبه بندی کرده است.
 • UTA شماره 141 در اخبار ایالات متحده را به خود اختصاص می دهد
 • اخبار ایالات متحده
 • UTA یکی از تنها 63 موسسات در سراسر کشور به فی تتا کاپا در 2017 انتقال افتخار رول، که برتری در انتقال کالج جامعه را مشخص به نام است Pathways .
 • UTA رتبه 8 را در بهترین کالج های Online ValueColleges.com در تگزاس رتبه بندی کرد.

دانشگاهی از هنر دانشگاه در قلب شمال تگزاس

با افزایش شمار دانشجویان دانشگاه، UTA به یک دانشگاهی برای اولین بار برای دانش آموزان به دنبال یک تجربه دانشگاهی پرطرفدار تبدیل شده است. دانش آموزان ما در یک برنامه قوی از فعالیت های برنامه درسی شرکت می کنند که آنها را برای تبدیل شدن به نسل بعدی رهبران آماده می کند.

امکانات

منابع بیشتر رقابت کمتر

ما برخی از محیط های یادگیری باور نکردنی در سیستم دانشگاه تگزاس داریم. و دانش آموزانی که به اینجا می آیند، متوجه می شوند که در واقع به آن دسترسی دارند. از هنرمندانی که کار خود را در گالری در UTA نشان می دهند به پرستاران آینده که به شرایط اضطراری در بیمارستان هوشمند ما پاسخ می دهند، دانش آموزان ما فرصت شغل در فضایی را می دهند که خط را بین دنیایی که در آن یاد می گیرند و آن را شکل می دهند .


فارغ التحصیلان ما تاریخ را تشکیل می دهند

حدود 65 درصد از 210،000 فارغ التحصیل دانشگاه در شمال تگزاس زندگی می کنند و به تاثیر اقتصادی سالانه ما در 12.8 میلیارد دلار در منطقه کمک می کند.


رهبری ما

ما دانشجویان را با مشاغل خود متصل می کنیم. ما توانایی اعضای هیات علمی خود را برای پیگیری منافع خود داریم. و ما جهان را با ایده های تازه و استعداد مشخص عرضه می کنیم. آنچه که همه چیز را ممکن می سازد، سازمان مرکزی قوی ما است که با کارایی، وضوح و یکپارچگی کار می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

University of Texas Arlington

وزارت مالیه و املاک و مستغلات یک گروه همگروه از دانشجویان دکترا را در امور مالی در ترمینال پایانی هر سال متناوب می پذیرد. اندازه دسته بستگی به بودجه و همچنین مجموعه رقابت ... [+]

اداره امور مالی درخواست های دانشجویان جدید برای پاییز سال 2019 را قبول می کند. مهلت اعمال زودهنگام 15 ژانویه 2019 است.

وزارت مالیه و املاک و مستغلات یک گروه همگروه از دانشجویان دکترا را در امور مالی در ترمینال پایانی هر سال متناوب می پذیرد. اندازه دسته بستگی به بودجه و همچنین مجموعه رقابتی متقاضیان دارد. دانش آموزان دوره های تخصصی از پیش تعریف شده در حوزه های اصلی و حمایتی تقریبا دو ساله را دنبال می کنند و پس از آن یک معاینه جامع و کامل انجام می شود.... [-]

آمریکا Arlington
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Texas Arlington

هدف فارغ التحصیلان کار در فیزیک این است که دانشجویان را برای ادامه تحصیلات تکمیلی به عنوان فیزیکدان آماده سازد. دکترای فلسفه در برنامه فیزیک و فیزیک کاربردی، عناصر سنتی ی ... [+]

هدف فارغ التحصیلان کار در فیزیک این است که دانشجویان را برای ادامه تحصیلات تکمیلی به عنوان فیزیکدان آماده سازد. برنامه های کارشناسی ارشد علوم فیزیک طراحی شده است تا به دانش آموزان پیشرفته در تمام زمینه های فیزیک اساسی از طریق دوره های رسمی و گزینه های برخی از درجه تخصص و یا مشارکت در تحقیقات اصلی در یکی از پروژه های مختلف هدایت شده توسط هیئت علمی طراحی شده است. دکترای فلسفه در برنامه فیزیک و فیزیک کاربردی، عناصر سنتی یک برنامه دکترای علمی را با دوره هایی به طور خاص در موضوعات کاربردی و کارآموزی در یک محیط تکنولوژیک ترکیب می کند. این طراحی شده است که حرفه ای های بسیار متخصص را با چشم انداز گسترده ای از موضوع طراحی کند که بتواند آنها را به همان اندازه برای حرفه های علمی یا آزمایشگاهی دولتی یا صنعتی آماده کند.... [-]

آمریکا Arlington
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Texas Arlington

هدف از Ph.D. مدرک کارشناسی ارشد در زمینه سیستم های اطلاعاتی، توسعه دانش پژوهان با توانایی آموزش و انجام تحقیقات مستقل است. تاکید اصلی در برنامه ما ارائه آموزش در پژوهش ها ... [+]

اداره سیستم های اطلاعاتی برنامه های کاربردی برای دانشجویان جدید برای بهار 2019 و پاییز 2018 را قبول می کند. مهلت درخواست اولیه برای بهار در 31 اکتبر 2018 است. مه 15 مه 2018 مهلت درخواست اولیه برای برنامه های پاییز است.

هدف از Ph.D. مدرک کارشناسی ارشد در زمینه سیستم های اطلاعاتی، توسعه دانش پژوهان با توانایی آموزش و انجام تحقیقات مستقل است. تاکید اصلی در برنامه ما ارائه آموزش در پژوهش های علمی است. این کار از طریق ترکیبی از دوره های آموزشی و فعالیت های تحقیقاتی انجام می شود. این دوره کار دانش بنیادی در زمینه های مختلف سیستم های اطلاعاتی را فراهم می کند و بینش های مربوط به موضوعات پژوهشی مورد علاقه محققین سیستم اطلاعات را ارائه می دهد. همچنین شامل دوره های روش تحقیق و تکنیک های تجزیه و تحلیل داده ها می باشد. دانشآموزان با همکاری اعضای هیات علمی مشهور دنیا با یکدیگر به صورت یکپارچه در پروژههای پژوهشی که پیامدهای فراوانی برای صنعت و اقتصاد دارند، کار می کنند. دانش آموزان تشویق می شوند که نتایج تحقیقات خود را در کنفرانس ها ارائه دهند و یافته های آنها را در نشریات منتشر کنند. دانش آموزان فرصتی برای به دست آوردن تجربه تدریس به طور مستقل آموزش یک یا چند کلاس دارند.... [-]

آمریکا Arlington
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Texas Arlington

این گروه مدرک دکتری فلسفه در شیمی را ارائه می کند که برای آماده سازی بهتر شیمیدانان در سطح دکترا برای لذت بردن از حرفه های صنعتی در آزمایشگاه های صنعتی، بنیادهای تحقیقاتی ... [+]

این گروه مدرک دکتری فلسفه در شیمی را ارائه می کند که برای آماده سازی بهتر شیمیدانان در سطح دکترا برای لذت بردن از حرفه های صنعتی در آزمایشگاه های صنعتی، بنیادهای تحقیقاتی و یا موسسات علمی طراحی شده است. علاوه بر سابقه دکترا برنامه درسی، این برنامه مأموریت می دهد که دانشجوی دانش کار را از نوع تحقیق در صنعت و محدودیت ها (عملی و فلسفی) که تحت آن انجام می شود، بدست آورد.

برای تسهیل این، هر دانش آموز مورد نیاز است که یک ترم را در یک کارآموزی آزمایشگاهی صنعتی یا دولتی صرف کند. این کارآموزی برای دانش آموز توسط وزارتخانه به دست می آید و هر تلاش برای مطابقت با نوع کار و شرکت با منافع دانش آموز ساخته شده است. این بخش مهمی از آموزش دانشجویان است که ممکن است راه هایی برای استخدام در آینده را نیز باز کند. اگر یک دانش آموز در حال حاضر تجربه تحقیقات صنعتی داشته باشد، اگر این دانش آموز چنین خواسته باشد، این نیاز کارآموزی ممکن است لغو شود.... [-]

آمریکا Arlington
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Texas Arlington

هدف از برنامه فارغ التحصیل در علوم کامپیوتر، تسهیل توسعه دانش آموز و حرفه ای دانش آموز است. برنامه های دکترای فلسفه (Ph.D.) برای آماده سازی دانش آموز برای انجام تحقیق و ت ... [+]

هدف از برنامه فارغ التحصیل در علوم کامپیوتر، تسهیل توسعه دانش آموز و حرفه ای دانش آموز است. برنامه های دکترای فلسفه (Ph.D.) برای آماده سازی دانش آموز برای انجام تحقیق و توسعه در حوزه تمرکز طراحی شده اند.

مناطق معمول غلظت عبارتند از:

سیستم های کامپیوتری: پردازش موازی، کیفیت خدمات و مدیریت منابع در سیستم های توزیع شده، برنامه ریزی و توازن بار برای سیستم های موازی و توزیع شده، ابزارهای برنامه نویسی موازی، ارزیابی عملکرد، محاسبات با مقاومت بر خلاف، شبکه های اتصال، سیستم های چند رسانه ای، واقعی سیستم های زمان، طراحی سیستم حافظه؛سیستم های هوشمند: شبکه های عصبی، یادگیری ماشین، برنامه ریزی، تجسم علمی، تشخیص الگو، پردازش زبان طبیعی، محیط های چند عامل، پشتیبانی تصمیم؛مهندسی نرم افزار: مهندسی مورد نیاز، تحویل افزایشی، مدل سازی مفهومی، تکنیک های مبتنی بر سناریو، مشخصات رسمی، مهندسی نرم افزار شی گرا، روش های طراحی، تست نرم افزار، تعمیر و نگهداری نرم افزار، مهندسی مجدد، پردازش های نرم افزاری، سیستم های زمان واقعی؛پایگاه داده: پایگاه داده های زمانی، پایگاه داده های شی گرا، مدل های پایگاه داده و زبان، سیستم های پایگاه داده توزیع شده، تکنیک های نمایه سازی و هش کردن، مدل سازی مفهومی، امنیت داده ها، منطق و پایگاه های داده، بهینه سازی پرس و جو، نظریه طراحی ارتباطی، رابط کاربر، مخزن داده.ارتباطات: شبکه ها، ارتباطات بی سیم، محاسبات توزیع شده، محاسبات تلفن همراه، سیستم های چند رسانه ای.... [-]
آمریکا Arlington
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Texas Arlington

یک دکترا یک درجه پژوهشی است. ما معتقدیم کسانی که دکترا دریافت می کنند از اداره مدیریت باید دانش پژوهان سازمانی با استعداد و مشتاق باشد. آنها باید قادر به انتقاد از تحقیقا ... [+]

اداره مدیریت برنامه های کاربردی برای دانش آموزان جدید را برای پاییز سال 2018 پذیرفته است. مهلت اعمال زودهنگام 15 ژانویه 2018 است.

یک دکترا یک درجه پژوهشی است. ما معتقدیم کسانی که دکترا دریافت می کنند از اداره مدیریت باید دانش پژوهان سازمانی با استعداد و مشتاق باشد. آنها باید قادر به انتقاد از تحقیقات موجود، تحویل دانش پژوهان به دانش آموزان و جوامعشان باشند و تحقیق اصلی خود را انجام دهند - به آنچه که ما می دانیم و آنچه در رشته مدیریت ما انجام می دهیم، انجام می دهیم. بنابراین، دانش آموزانی که رشته اصلی مدیریت آنها را دریافت می کنند آموزش قابل توجهی محسوب می شود.... [-]

آمریکا Arlington
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Texas Arlington

ارائه دوره ها دانش آموز را فرصتی برای گسترش و همچنین تشدید دانش خود را در تعدادی از زمینه های مهندسی برق فراهم می کند. دانش آموز با کمک یک مشاور علمی می تواند برنامه ای ر ... [+]

ارائه دوره ها دانش آموز را فرصتی برای گسترش و همچنین تشدید دانش خود را در تعدادی از زمینه های مهندسی برق فراهم می کند. دانش آموز با کمک یک مشاور علمی می تواند برنامه ای را در هر یک از چندین رشته تخصصی در زمینه مهندسی برق یا از ارائه بخش های مرتبط در علوم و مهندسی برنامه ریزی کند.

تحصیلات تکمیلی و تحقیق در زمینه های زیر ارائه می شود:

سیستم های دیجیتال و میکروپروسسوری / کنترل کننده: پردازنده های سیگنال دیجیتال، میکروکنترلرهای جاسازی شده، میکروپروسسورها، سیستم های میکروپروسسوری پیشرفتهدستگاه های حالت جامد، مدارها و سیستم ها: نظریه نیمه هادی، دستگاه های مایکروویو و مدارها، الکترونیک آنالوگ.سیستم ها و کنترل ها: سیستم ها، کنترل، ساخت، کنترل رویداد گسسته، کنترل عصبی و فازی، کنترل مدرن غیر خطی، پردازش و ابزار دقیق زیست پزشکیزمینه و کاربرد الکترومغناطیسی: سنجش از دور، میدان الکترومغناطیسی، انتشار، پراکندگی، تابش و سیستم های مایکروویو.سیگنال دیجیتال و پردازش تصویر: سیستم های بینایی، شبکه های عصبی، پردازش سیگنال های آماری، پردازش تصویر غیر خطی، نمونه سازی مجازی و محیط های مجازی.سیستم های مخابرات و اطلاعات: سیستم های انتقال و ارتباطات اطلاعاتسیستم های قدرت: عملیات کارآمد، نسل، انتقال، توزیع، رفع محدودیتدستگاه ها و سیستم های نوری: اپتیک، الکترو اپتیک، اپتیک های نوری، اپتیک های غیر خطی و لیزرفناوری نانو و MEMS - مواد و دستگاه: دستگاه های الکترونیک کوانتومی، سطوح نیمه هادی و رابط، دستگاه های تک الکترونی، سنسورها و آشکارسازها، دستگاه های نانوتابوک کربنی، سر و صدا و قابلیت اطمینان در دستگاه های نانو الکترونیک، گیرنده های میکروکنترلر، MEMS... [-]
آمریکا Arlington
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Texas Arlington

برنامه فارغ التحصیل مهندسی صنایع طراحی شده است تا دانش آموزان را با دانش بنیادی در زمینه های مختلف مهندسی صنایع و با فرصتی برای تأکید در یک منطقه خاص طراحی کند. دانش آموز ... [+]

برنامه فارغ التحصیل مهندسی صنایع طراحی شده است تا دانش آموزان را با دانش بنیادی در زمینه های مختلف مهندسی صنایع و با فرصتی برای تأکید در یک منطقه خاص طراحی کند. دانش آموزی که مدرک دکترای خود را دارد، می تواند در هر بخش از مهندسی صنایع مانند مهندسی عمران صنعتی، تحقیقات عملیاتی و آمار کاربردی، سیستم های تولیدی، لجستیک، سیستم های سازمانی، مدیریت پروژه و ارگونومی تخصص پیدا کند.

دکتر فلسفه (Ph.D.) در مهندسی صنایع بالاترین درجه ارائه شده توسط گروه IMSE است. برای دریافت مدرک دکتری، دانش آموز باید هر دو دانش پژوه برتر و ظرفیت انجام تحقیقات اصلی را نشان دهد. دو نیاز اساسی این است که یک دانش آموز:... [-]

آمریکا Arlington
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Texas Arlington

هدف از برنامه فارغ التحصیل در مهندسی عمران، تهیه دانش آموزان برای ادامه تحصیلات حرفه ای و انطباق با منافع فنی آنها است. دانشجویان با کمک یک مشاور علمی در زمینه مورد علاقه ... [+]

هدف از برنامه فارغ التحصیل در مهندسی عمران، تهیه دانش آموزان برای ادامه تحصیلات حرفه ای و انطباق با منافع فنی آنها است. دانشجویان با کمک یک مشاور علمی در زمینه مورد علاقه خود، برنامه های خود را در یکی از زمینه های فنی مهندسی عمران برنامه ریزی می کنند.

نتایج یادگیریدانش اساسی: فارغ التحصیلان دانش های پایه و کاربردی عمیق در زمینه تخصص خود را در منطقه مورد علاقه خود برنامه مهندسی عمران (CEP) فرماندهی خواهند کرد.توانایی های مستقل: فارغ التحصیلان قادر به انجام یک تحقیق مستقل و اصلی تحقیقاتی هستند که شامل جمع آوری اطلاعات، درک فرآیند استقرار علمی یا تجاری از نتایج تحقیق، نشان دادن درک مسائل تحقیق معاصر، مدیریت پروژه موثر، سنتز و ارزیابی و انتشار مناسب یافته های پژوهشی.تفکر انتقادی: فارغ التحصیلان توانایی جدی برای نقد و ادغام ادبیات، بررسی نتایج و استفاده از دانش به دست آمده از ادبیات برای ایجاد ایده های جدید، طراحی و ارزیابی تحقیقات علمی، و ارزیابی، تفسیر و درک اطلاعات مربوط به منطقه تخصصی خود در داخل منطقه مورد علاقه خود CEP.دانش پیشرفته: فارغ التحصیلان تسلط عمیقی از موضوع را در یک سطح عمیق تر نظری و کاربردی نشان می دهند که فراتر از دانش بنیادین در دوره تربیت دوره کارشناسی و سطح بالای دانش در سطح ترم دوره کارشناسی ارشد است.ارتباطات موثر: فارغ التحصیلان توانایی ایجاد استدلال های منسجم و بیان واضح را به مخاطب، با استفاده از تکنیک های مختلف، سازنده از نتایج تحقیق دفاع می کنند، تحقیقات خود را به حرفه ای توجیه می کنند و درک... [-]
آمریکا Arlington
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Texas Arlington

برنامه فارغ التحصیلی فرصت هایی برای توسعه حرفه ای در قالب هایی مانند دوره های آموزشی برای ارتقاء مهارت های فنی در زمینه های مهندسی مکانیک فراهم می کند؛ آموزش از طریق تجرب ... [+]

برنامه تحصیلات تکمیلی فرصت هایی برای توسعه حرفه ای در قالب هایی مانند: دوره های آموزشی برای ارتقاء مهارت های فنی در زمینه های مهندسی مکانیک فراهم می کند؛ آموزش از طریق تجربیات مختلف در طراحی، توسعه، تحقیق، آزمایش، و / یا تجزیه و تحلیل در تلاش های مشترک با هیئت علمی و همسالان؛ دوره های تخصصی تحصیلی برای ورود به عرصه های کاری مرتبط با رشته مهندسی مکانیک؛ آموزش فردی تحت نظارت دانشکده؛ و دوره های آموزشی حمایتی برای برنامه های منجر به حرفه ای که نیاز به مهارت های بین رشته ای دارند.... [-]

آمریکا Arlington
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Turn it up