توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدی

خوش آمدید به کالج مهندسی UNT، یک کالج جوان و پر جنب و جوش در یک رشته (R1) دانشگاه است. کالج طی یک مرحله از تحول، با اضافه شدن 9 عضو ثابت / ریاست مجلس و دو عضو هیات علمی غیرقانونی در سال 2019، با قصد دارد تا در عرض 4-5 سال آینده گسترش یابد.

این کالج به عنوان یک رهبر در تحقیق و آموزش، مجموعه ای از بهترین تعالی های پژوهشی را ایجاد کرده است، از جمله تولید افزودنی، امنیت سایبری و مهندسی زیست محیطی. کالج همچنین با دولت در زمینه طرح های مختلف دولت و ملی، از جمله تحقیق در دفاع ملی، تجزیه و تحلیل پاسخ، و ذخیره سازی هسته ای کار می کند. مشارکت ما با نیروهای هوایی و آزمایشگاه های تحقیقاتی ارتش به تنهایی با کمک 5 میلیون دلاری تحقیقاتی حمایت می شود.

ما بیش از 4،000 دانش آموز در UNT Engineering داریم و حدود 250 نفر در برنامه های دکترای ما ثبت نام کرده اند. در مجموع، دانشکده مهندسی 4 دکتری، 7 کارشناسی ارشد و 10 دوره کارشناسی در مهندسی پزشکی، علوم رایانه، مهندسی کامپیوتر، فناوری اطلاعات، مهندسی برق، علوم و مهندسی مواد، مهندسی مکانیک و انرژی، تکنولوژی مهندسی ساخت و ساز و مکانیک فن آوری مهندسی، که دانش آموزان را برای رقابت در بازار جهانی امروز آماده می کند. علاوه بر این، کالج چندین برنامه آموزش 3 را با دانشگاه های هند و چین ایجاد کرده است.

به عنوان یک شریک با جامعه محلی، کالج با بیش از 20 شرکت در Metroplex دالاس با استفاده از پروژه های تحقیقاتی و پروژه های سنتی طراحی ارشد همکاری می کند. علاوه بر این، UNT STEM @ thePark ابتکار دانش آموزان K-12 از سراسر DFW همراه با دانش آموزان مهندسی UNT و دانش آموزان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد علم، فن آوری، مهندسی و ریاضیات.

دانشکده مهندسی UNT برای تأثیر مثبتی در زندگی دانشجویان ما و همچنین در دالاس Metroplex، ایالت تگزاس، ایالات متحده و در سطح جهانی کار می کند. من از شما دعوت میکنیم در سفر ما به تأثیرات مثبت به ما بپیوندید.

اعتباربخشی

ABET اعتباربخشی مهندسی

  • مهندسی رایانه
  • مهندسی برق
  • علوم و مهندسی مواد
  • مهندسی مکانیک و انرژی

اعتباربخشی علوم رایانه ABET

  • علوم کامپیوتر
  • فناوری اطلاعات

اعتباربخشی فناوری تکنولوژی ABET

  • مهندسی ساخت و ساز
  • مهندسی برق
  • مهندسی مکانیک

مأموریت

مأموریت دانشکدۀ مهندسی UNT این است که از فرصتی برای نوآوری و برتری در تدریس، تحقیق و خدمات بهره ببرید. این با یک اتحاد استراتژیک در میان تمامی حوزه های کالج در منطقه، ایالت تگزاس و کشور به دست خواهد آمد. حوزه های انتخابی شامل دانشجویان کارشناسی و فارغ التحصیل و همچنین واحدهای دانشگاهی و صنعت، به ویژه در شمال تگزاس، به منظور تقویت رشد اقتصادی و ترویج یک محیط دانشگاهی متنوع هستند.

چشم انداز

چشم انداز دانشکدۀ مهندسی به بالاترین کیفیت آموزش و برنامه های تحقیقاتی چند رشته در شمال تگزاس و فراتر از آن است: در مناطق انتخاب شده استراتژیک مهندسی، مهندسی و علوم رایانه که خدمات جامعه، صنعت و حرفه را تامین می کند. در محیط فکری تحریک کننده و متنوع. و در حمایت از صنعت و توسعه اقتصادی.

طرح استراتژیک

طرح استراتژیک استراتژی ها، اقدامات و معیارهای ارائه شده برای توسعه برنامه های کارشناسی و فارغ التحصیل، و بهبود پژوهش، شهرت و پیشرفت کالج مهندسی UNT (CENG) از وضعیت فعلی آن در سال 2014 به حالت مورد نظر در سال 2019 مطابق با آن مأموریت دانشگاه و برنامه استراتژیک امور علمی 2014.

دیسکاوری پارک

بزرگترین پارک تحقیقاتی منطقه شمال تگزاس با نزدیک به 300 هکتار فضای اختصاص یافته به علوم، فن آوری و مهندسی، پارک Discovery UNT در 5 کیلومتری شمال دانشگاه UNT در دنتون، تگزاس واقع شده است. این شامل ساختمان 590،000 فوت مربع است که توسط کالج مهندسی، کالج اطلاعات و مرکز اطلاعات و امنیت رایانه ای اشغال می شود و از تحقیق، آموزش، و آموزش STEM تعاملی و چند رشته ای (علم، فناوری، مهندسی و ریاضی) مزایای دانش آموزان، اعضای هیات علمی و جامعه و توسعه اقتصادی را از طریق همکاری های دانشگاهی دانشگاه گسترش می دهد.

پارک Discovery Park UNT دارای چندین آزمایشگاه تحقیقاتی پیشرفته مانند موسسه تحقیقات مواد (MRF)، تاسیسات با میکروسکوپ های با قدرت بالا برای مشخص کردن و پردازش سه بعدی و پردازش، و مجتمع گلخانه ای، یک مجهز با یک زیرساخت قابل ارتقا برای انطباق با شرایط مختلف رشد، از جمله سقف های بالا برای رشد sugarcane و دیگر گیاهان بلند.

Discovery Park در نزدیکی ایالت 35 بین است و توسط یک پارکینگ بزرگ احاطه شده است. این نیز توسط اتوبوس شاتل پردیس در دسترس است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

University of North Texas College of Engineering

مواد زیست پزشکی، فلزات، پلیمرها، عینک ها، الکترونیک: هر روز توسط مهندسان مواد و دانشمندان حل و فصل مشکلات حیاتی و پیشرفت تکنولوژی مورد آزمایش قرار می گیرد و هر روز بهبود ... [+]

مواد زیست پزشکی، فلزات، پلیمرها، عینک ها، الکترونیک: هر روز توسط مهندسان مواد و دانشمندان حل و فصل مشکلات حیاتی و پیشرفت تکنولوژی مورد آزمایش قرار می گیرد و هر روز بهبود می یابد. شما سهم شما کجاست؟

گروه علوم و مهندسی مواد در دانشگاه تگزاس تگزاس ارائه می دهد که به دنبال یک دکتر از فلسفه در علوم مواد و مهندسی است. درجه مورد نیاز برای علوم مواد و مهندسی Ph.D. برنامه زیر است.

12 ساعت اعتبار از دوره های اصلی24 اعتبار ساعت آماده سازی2 ساعت اعتبار یک دوره سمینار در زمینه علوم و مهندسی مواد10 تا 22 اعتبار ساعت از تحقیقات فردی9 تا 12 ساعت اعتبار پایاننامهفرصت های تحصیلات تکمیلی... [-]
آمریکا Denton
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of North Texas College of Engineering

گروه علوم کامپیوتر و مهندسی در دانشگاه تگزاس تگزاس ارائه می دهد دوره های کارشناسی ارشد به ریاست دکتر فلسفه در علوم کامپیوتر و مهندسی است. شما 42 ساعت اعتبارسنجی را بعد از ... [+]

گروه علوم کامپیوتر و مهندسی در دانشگاه تگزاس تگزاس ارائه می دهد دوره های کارشناسی ارشد به ریاست دکتر فلسفه در علوم کامپیوتر و مهندسی است.

شما 42 ساعت اعتبارسنجی را بعد از مدرک کارشناسی ارشد یا 72 ساعت اعتبار به فراتر از مدرک لیسانس خواهید آموخت. علاوه بر کارهای درس، شما باید یک موضوع تحقیقاتی را بیابید، امتحان شفاهی مربوط به موضوع را امتحان کنید و یک کمیته را در یک کمیته بنویسید و دفاع کنید.... [-]

آمریکا Denton
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of North Texas College of Engineering

UNT تنها Ph.D. برنامه در منطقه با مناطق تمرکز است که به خوبی با نیازهای اجتماعی، صنعتی و دولتی مطابقت دارد. در برنامه ما، شما می توانید مطالعات خود را بر روی هر یک از این ... [+]

UNT تنها Ph.D. برنامه در منطقه با مناطق تمرکز است که به خوبی با نیازهای اجتماعی، صنعتی و دولتی مطابقت دارد. در برنامه ما، شما می توانید مطالعات خود را بر روی هر یک از این زمینه های جدید تحقیق و توسعه کسب و کار متمرکز کنید.

آنتن های انرژی قدرتمند و طرح های مدار در فرکانس رادیویی و طراحی مدار سیگنال سیگنالشبکه های حسگر هوشمند هوشمند با استفاده از فناوری سبز پایدار در پردازش ارتباطات و سیگنالشبکه های گسترده ای از زمین و هوا و سیستم های فیزیکی سایبر در سیستم ها و کنترل... [-]
آمریکا Denton
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of North Texas College of Engineering

برنامه دکترای مکانیک و مهندسی انرژی در دانشگاه تگزاس شمالی فرصتی عالی برای یادگیری دانش پایه و کاربردی با مهندسی مکانیک، انرژی های تجدید پذیر، مدل سازی انرژی، تولید و سوخ ... [+]

برنامه دکترای مکانیک و مهندسی انرژی در دانشگاه تگزاس شمالی فرصتی عالی برای یادگیری دانش پایه و کاربردی با مهندسی مکانیک، انرژی های تجدید پذیر، مدل سازی انرژی، تولید و سوخت های فسیلی است.

شما برنامه تحصیلی خود را با کمک استاد اصلی و کمیته مشورتی خود برنامه ریزی خواهید کرد. این مدرک نیاز به 72 ساعت اعتبارسنجی فراتر از یک مدرک لیسانس یا 42 ساعت اعتبار ساعتی فراتر از یک مدرک کارشناسی ارشد دارد. شما باید حداقل میانگین B را در تمام دوره ها حفظ کنید.... [-]

آمریکا Denton
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
1155 Union Circle
310440 Denton, Texas, آمریکا