توضیحات رسمی را مطالعه کنید

از ابتدای فروپاشی در دهه 1940، دانشکده علوم دریایی و زلزله رزنتیل در یکی از موسسات تحقیقاتی علمی اقیانوس شناسی و جو زمین در جهان رشد کرده است. منافع علمی پایه و کاربردی مدرسه شامل تقریبا تمام علوم مربوط به دریایی است.

محوطه اصلی دانشکده رزنسیل در ویرجینیا کی، فلوریدا واقع شده است. این بخش بخشی از یک پارک تحقیقاتی و آموزشی دریایی 65 هکتار است که شامل دو آزمایشگاه NOAA و یک دبیرستان اختصاصی در زمینه فن آوری دریایی و علمی است. دانشکده روزنیتیلل همچنین یک مرکز تحویل و تحلیل ماهواره ای پیشرفته 78 عیار در ایالت جنوبی میامی داد را اداره می کند.two free divers mid-huntامی Humphries / Unsplash

ماموریت ما

ماموریت ما این است که دانش جمعی ما در مورد سیاره ما را از طریق تحقیقات علمی بر روی اقیانوس ها، جو، زمین شناسی، زیستگاه و بعد بشری در حالی که نسل بعدی دانشمندان را آموزش می دهد، تقویت کنیم. دانش ما را به دانشجویان ما، جامعه علمی ملی و بین المللی، و سیاست گذاران و مردم منتقل می کنیم.

امکانات RSMAS

محوطه اصلی دانشکده علوم و صنایع دریایی روانسستیل (RSMAS) در ویرجینیا کیک واقع شده است که یک مجتمع تحقیقاتی دریایی 65 هکتار، 17 ساختمان و 413،223 متر مربع مربع است.

دانشکده روزنیستیل همچنین یک مرکز شنیداری و پیشرفته ماهواره ای 78 اینچ، 8 ساختمان و 11،016 مترمکعب را در جنوب شهرستان میامی-دااد، که به عنوان پردیس ریچموند شناخته می شود، اداره می کند.

ماموریت ما:

برای ارائه تعالی در عملیات و تعمیر و نگهداری برای تمام امکانات، زیرساخت های پردیس، سیستم های انرژی و خدمات زیست محیطی به روش مشتری متمرکز، کارآمد و موثر است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

University of Miami Rosenstiel School

ما دکتری ارائه می دهیم و مدرک MS در 6 برنامه: علوم جوی ، زیست شناسی دریایی و اکولوژی ، اکوسیستم های دریایی و جامعه ، علوم زمین دریایی ، هواشناسی و اقیانوس شناسی فیزیکی و ... [+]

ما PH.D. را پیشنهاد می کنیم. و مدرک کارشناسی ارشد در 6 برنامه:

علوم زیست محیطی، زیست شناسی دریایی و محیط زیست، اکوسیستم های دریایی و جامعه، علوم زمین شناسی دریایی، هواشناسی و اقیانوس شناسی فیزیکی و علوم اقیانوس شناسی. ما برای دریافت کمک هزینه تحصیلی ما هزینه های بسیار بالایی را ارائه می دهیم، هزینه تحصیل و بیمه درمانی. دانش آموزان به عنوان بخشی از یک صندوق کارشناسی ارشد 5 ساله که به طور کامل تأمین مالی می شود. در نهایت، به عنوان بخشی از ارتباطات تجدید پذیر ما در سراسر کالج ها و برای استفاده از امکانات تحقیقاتی منحصر به فرد ما، ما مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی اقیانوس و کسب و کار پایدار ارائه می دهیم. دانشجویان فارغ التحصیل ما همچنین از امکانات نزدیک NOAA از جمله آزمایشگاه اقیانوس شناسی اقیانوس شناسی و هواشناسی، مرکز علوم شیلات جنوب شرقی و مرکز ملی طوفان استفاده می کنند.... [-]

آمریکا Miami
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 - 5 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی