The Wisdom School at Ubiquity University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این تی اس الیوت بود که پرسید:

 • اطلاعات موجود در داده ها کجاست؟
 • دانش در اطلاعات کجاست؟
 • حکمت در دانش کجا است؟

جهان غرق در داده ها، اطلاعات، و دانش است. این حوزه از مدارس معمولی و دانشگاه ها است. با این حال آنچه انتقادی تر از همیشه فرآیندهای یادگیری تحول که توانمند سازی مردم به شرکت در تحول شخصی و به طرز ماهرانه ای از طریق این بار خطرناک با عقل حرکت هستند مورد نیاز است.

خرد

به منظور انجام این کار، آموزش و پرورش نیاز به هولوگرافی. مردم نیاز به تجارب آموزشی که به طور کامل همهجانبه و چند حسی می باشد، به ویژه در زمانی که شرایط اقتصادی و سیاسی در حال ساخت آن به طور فزاینده به چالش کشیدن برای مردم را به مسافتهای دور به دانشگاه های سنتی و حضوری دوره. در همان زمان، تحولات در وب و تلفن تکنولوژی، همراه با تکنولوژی های شبکه های اجتماعی، یادگیری و جامعه سازی مجازی در راه ممکن است قبل از فعال کنید. این جایی است که تمایز مدرسه حکمت تحصیلات تکمیلی آغاز می شود.

طیف کامل آموزش تحول

مدرسه حکمت به ارائه آنچه ما تماس بگیرید طیف کامل یادگیری تحول اختصاص یافته است.

طیف کامل یادگیری تحول متحرک دانش آموز چند حسی.

یونانیان باستان یک راه سوم از دانستن ارائه شده است. سقراط افتخار وحی الهی و تحقیقات علمی، اما او معتقد بود که بزرگترین تعهد که در اطراف به زندگی یک جهت را اکتشاف سوالات نهایی است. برای تلاش سقراط، راه عمیق ترین حقایق نهایی فهیم است از طریق حقیقت را دنبال حقیقت نیست نشان داد یا دانش جمع شده است.

ادیان به دنبال پاسخ هستند و در نتیجه در اعتقاد جزمی است. علم به دنبال دانش است و در نتیجه بر روی حقایق تایید است.

پیگیری از حکمت است که در پرسش زندگی می کنند و در نتیجه به به مدرسه transformation.The حکمت شخصی باز می شود درگیر با تمام این روش برای دانستن اینکه در تعقیب آن از حقیقت است.

این به این معنی که خرد است یک روش زندگی از یک شرکت فکری خشک. پیگیری حکمت منجر به دگردیسی کیمیاگری در حال عمیق تر از روح و روان، قلب، ذهن، بدن و روح. مدرسه حکمت است بصورتی پایدار و محکم در این سنت سقراطی ریشه دارد. مفهوم صدق را دنبال سنگ بنای و پایه و اساس همه چیز ما برای ایستادن است، و در قلب از تمام برنامه های ما، دوره ها و حوادث.

"حقیقت خیره به تدریج، و یا دیگری جهان خواهد بود کور است." -Emily دیکنسون

مطالعات خرد دکترا

آیا مدرسه حکمت تحصیلات تکمیلی مناسب برای من؟

مدرسه حکمت یک دانشکده تحصیلات تکمیلی برای حرفه ای ها بالغ که می خواهند به خود را به یک چارچوب بزرگتر از زندگی و یادگیری است. برنامه های ما به شما کمک کند به فراتر از مرزهای درک متعارف و رفتار و رفتن به یک زندگی اصیل تر.

مدرسه حکمت فرصت منحصر به فرد برای تعمیق رشد معنوی خود را و توسعه شخصی در چارچوب مدارک دانشگاهی فراهم می کند. کجا دیگر می تواند به جایی که شما می توانید در تحول معنوی عمیق و شخصی درگیر و درجه کارشناسی ارشد در همان زمان؟

اگر هر یک از عبارات زیر حلقه درست باشد برای شما، مدرسه حکمت فقط ممکن است آنچه شما به دنبال برای:

 • شما یک حرفه ای موفق داشته اند، اما احساس آن است که به اندازه کافی برای یک زندگی معنی دار نیست.
 • شما بالغ و در حال حاضر در یک مسیر روحانی، اما به دنبال یادگیری دقیق تر و در عمق.
 • شما به دنبال یک رویکرد علمی یکپارچه برای تحول شخصی و حرفه ای.
 • شما در مورد تصویر بزرگ و می خواهید به بررسی امکانات برای تغییر در سطح عمیق تر.
 • شما به یادگیری مادام العمر در گفت و گو با پناهجویان-یک شخص پروسه است نه یک نقطه پایان متعهد است.
 • شما باید هدیه برای به اشتراک گذاشتن که جهان با سهولت بیشتری را قبول اگر شما معتبر.
 • شما تمایل به ادغام جنبه درونی و بیرونی بودن خود را.

مدرسه حکمت شما ارائه می دهد فرصت را به:

 • سرب یک اصیل تر، زندگی معنی دار.
 • دوباره اختراع خود را.
 • ادعای قدرت خود را.
 • کشف خود ارزش.
 • بخشی از یک پرورش، جامعه حمایت.

چگونه مدرسه حکمت از دیگر مدارس فارغ التحصیل متفاوت است؟

اگر شما در مورد تجربه قبلی خود را در بسیاری از مدارس معمولی فکر می کنم، شما احتمالا تحصیل کرده بودند به حفظ اطلاعات و بیان خود را تحلیلی در آزمایش و مقالات مدت.

از نظر ما، این مهم است، اما برای یادگیری درست کافی نیست. تاکید معمولی و تقریبا منحصر به فرد در دقت فکری تنها یک پایان مستمر است که به منزله آموزش واقعی است.

آموزش درست نیز نیاز به یک بعد درونی. به آن نیاز دارد تاکید به همان اندازه در بدن، قلب و روح به عنوان در ذهن. EDUCARE کلمه لاتین به معنی "رسم جلو" و در اصل برای آموزش و پرورش دلیل خوب استفاده شده است. نقشه کشی جلو آنچه در درون است که در هسته اصلی یادگیری است. این چیزی است که مدرسه حکمت به دنبال تسریع.

ما دانش آموزان ما را تشویق به انتخاب را برای خود دوره که بیشتر افزایش توسعه شخصی، و همچنین به عنوان حرفه ای خود را. همواره نشان داد که بهترین مقالات پس از کلاس آنهایی که تاکید بر ارتباط بین آنچه شما در حال یادگیری در کلاس و چگونه این بر رشد شخصی شما هستند. در صورتی که فقط رشد روح وجود دارد، تنها در صورتی است که دقت بسیار که شامل تجدید شخصی را به عنوان است در اطراف کمال عقل وجود دارد، در حال یادگیری تحول.

این تاکید بر یک رابطه جدایی ناپذیر بین یادگیری و توسعه شخصی چیزی است که باعث می شود ما یک مدرسه حکمت. این است که چرا ما اصل و نسب ما ردیابی به مدارس حکمت عتیقه، که مانند مدرسه حکمت تحصیلات تکمیلی، با افزایش سفر روح به سوی کمال بیان آن از پتانسیل انسانی با انگیزه بودند. افلاطون، که آکادمی دانشگاه اصلی بود، گفت که همه یادگیری واقعی به یاد آوردن، یک فرایند است که به "بزرگ شدن روح." برای ما منجر شد، حکمت یک فرایند مستمر از جسارت فراتر از مرزهای تفکر مرسوم را در آغوش است فراگیر تر آگاهی امکان پذیر است. این چیزی است که می تواند یک بار و برای همه به دست آمده است. این یک اکتشاف به طور مستمر عمیق تر از سطح بیشتر از همیشه ادغام بین درونی و ابعاد بیرونی زندگی فرد است. در نهایت، دستیابی به حکمت در تمایل به در پرسش ما زندگی می کنند دارند. این یک تحقیق دائمی به رمز و راز است که مبنای تمام زندگی است.

تاریخچه یک برهه بحرانی رسیده است که هر دو بحران و فرصت های فراوان است. همه ما نیاز به در دوباره تصور زندگی شخصی ما درگیر می شود، که از جوامع ما و رفاه این سیاره است.

کاملا به معنای واقعی کلمه، از آینده است تا به ما، و تنها فرهنگ عقل جدید، متشکل از افراد بسیار یکپارچه، ما را از طریق مشاهده کنید. چگونه می توانید شخصا توسعه، چه هدیه شما را به جهان آورد، و چگونه به طور موثر این هدیه شما را به جامعه خود، به همه چگونه آینده ما گشوده خواهد شد، حیاتی است.

اگر شما می دانید شما در اینجا برای کمک به جلو جدید، کشیده شده به کشت هدایای خود را در یک محیط جامعه یادگیری، انگیزه های یک زندگی درخواست رهبری و اکتشاف از رمز و راز، پس از آن دانشگاه حکمت ممکن است فقط مناسب برای شما مناسب.

مدرسه خرد

مسیرهای یادگیری

طیف کامل یادگیری تحول حکمت دانشکده تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهد انواع مسیرهای مختلف که از طریق آن شما می توانید در دوره های خاص خود را از مطالعه یا پرس و جو سوار شو. آنها به عنوان مسیر مشارکت، از جمله طراحی: مواد آرشیوی، کلیپ های ویدئویی، آزمایش در زندگی جمعی، سمینارها مجازی، تماس جامعه، و در هسته فارغ التحصیل مدرسه در فرد سمینارها و زیارت است. پس از چند از حوزه مطالعه شما می توانید از طریق این روش های مختلف داشته باشد.

 • مطالعات خرد
 • عقل زمین و ذهن ازلی
 • رهبری مقدس: عامل حکمت
 • بررسی EDGE
 • زیارت
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید دکترا(PhD) » بازدید کنید MAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

دکترا در مطالعات خرد

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا USA Online

دکتری ما درجه درجه دقیق ترین ما ارائه می دهیم، نیاز به تکمیل 48 واحد دوره و دفاع رسمی از پایان نامه در یک آزمون شفاهی در پایان فرآیند پایان نامه است. [+]

ما دکتری درجه درجه دقیق ترین ما ارائه می دهیم، نیاز به تکمیل 48 واحد دوره و دفاع رسمی از پایان نامه در یک آزمون شفاهی در پایان فرآیند پایان نامه است.

دکتری درجه است به طور کلی در نظر گرفته درجه پژوهش، و معمولا توسط کسانی که آرزوی رسیدن به بالاترین سطح از تحقیقات علمی در یک منطقه خاص از علاقه به دنبال. از آن نیاز به مرور متون و پایان نامه باید به طور داوطلبانه در حوزه ی مورد باشد. در حکمت دانشکده تحصیلات تکمیلی، ما نیز بر نیاز به هر دو سر و قلب در اندازه گیری برابر در تمام درجه ما، از جمله دکتری این نکته مهم است که به دلیل زنجیره سر قلب یک جنبه مرکزی در رویکرد ما به یادگیری است و در تمام برنامه های ما گنجانیده شده است. همه Intensives ما، مانند تمام برنامه های درجه ما، به چالش کشیدن دانش آموز به تعادل سر، قلب، بدن و روح. دکتری یک استثنا در این است، اما تمثل رئیس آن نیست.... [-]


دکتر وزیر (DMin) در مشارکت عقلانیت

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا USA Online

برنامه DMin شامل اعتبار 40 ترم به همراه پایاننامه است که باید طی یک دوره پنج ساله از زمان آغاز مطالعه تکمیل شود. برنامه های افزودنی برای دلایل شخصی، خانوادگی و حرفه ای مجاز است. ما توجه داریم که همه دانش آموزان ما حرفه ای با تعهدات و مسئولیت های فراوانی هستند و ما آماده ایم تا با هر دانش آموز همکاری کنیم تا اطمینان حاصل شود که زمان کافی برای تکمیل دوره تحصیل و پایان نامه وجود دارد. [+]

مقررات پذیرش

دانش آموزان باید دارای مدرک کارشناسی ارشد یا معادل آن باشند. معادل سازی شامل آموزش مستند فراتر از یک مدرک لیسانس است که معادل آن در ساعت و الزامات مربوط به یک مدرک کارشناسی ارشد است.

درخواست پذیرش پذیری دانشگاه کامل باید با اداره ثبت احوال ثبت شود.

دانش آموزان تشویق می شوند که متعلق به یک کتابخانه پژوهشی دانشگاهی در منطقه ای که در آن زندگی می کنند باشد.الزامات درجه

برنامه DMin شامل اعتبار 40 ترم به همراه پایاننامه است که باید طی یک دوره پنج ساله از زمان آغاز مطالعه تکمیل شود. برنامه های افزودنی برای دلایل شخصی، خانوادگی و حرفه ای مجاز است. ما توجه داریم که همه دانش آموزان ما حرفه ای با تعهدات و مسئولیت های فراوانی هستند و ما آماده ایم تا با هر دانش آموز همکاری کنیم تا اطمینان حاصل شود که زمان کافی برای تکمیل دوره تحصیل و پایان نامه وجود دارد. برنامه های کاربردی برای ادامه باید به دبیر مطالعات دکترا ارسال شود، زمانی که یک دانش آموز بیش از پنج سال زمان نیاز دارد.... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
USA Online, US