Ubiquity University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

TS Eliot پرسید:

 • اطلاعات در کجا اطلاعات است؟
 • دانش در اطلاعات اطلاعات کجاست؟
 • خرد در دانش چیست؟

جهان با اطلاعات، اطلاعات و دانش فرا رسیده است. این موضوع در مورد مدارس و دانشگاه های معمولی است. با این حال، آنچه بیش از هر زمان دیگری مورد نیاز است، فرآیندهای یادگیری انتقالی است که دانش آموزان را قادر می سازد تا در تحول شخصی و در طول این دوره های خطرناک با عقلانیت حرکت کنند. wisdom برای انجام این کار، آموزش باید هولوگرافی باشد. دانش آموزان نیازمند تجربیات آموزشی هستند که به طور کامل همه جانبه و چند حسی هستند، به خصوص در زمانی که شرایط اقتصادی و سیاسی آن را به طور فزاینده ای به چالش کشیدن مردم برای سفر از راه دور به دانشگاه های سنتی و دوره های شخصی است. در عین حال، تحولات در فن آوری وب و تلفن همراه با تکنولوژی شبکه های اجتماعی، امکان یادگیری و ایجاد جامعه مجازی را به نحوی که قبلا امکان پذیر نیست، فراهم نمی کند. این جایی است که تمایز مدرسه عقلانی Ubiquity آغاز می شود.

فراگیر فراگیر یادگیری

Ubiquity University اختصاص داده شده است تا آنچه را که ما آنرا یادگیری تحول طیف کامل می نامیم فراهم کند . این رویکرد با ترکیبی از بهترین آموزش های آنلاین ، آمیخته با جدیدترین فناوری شبکه های اجتماعی ، و ایجاد برخوردهای ذهنی ، خلاقانه و آیینی ، دانش آموز چند حسی را تحریک می کند. کل زنجیره هم برای تجزیه و تحلیل تحول شخصی و هم برای پرورش جامعه مقاوم طراحی شده است. این تحول گرا است زیرا هدف این است که رشد و پیشرفت فردی و حرفه ای را کاتالیز کند. این طیف کامل است زیرا مجموعه ای از ماژول های یادگیری آنلاین / حضوری جدید را ارائه می دهد که Pathways مشارکت هستند که هم کاملاً غوطه ور هستند و هم چند بعدی این رویکرد باعث ایجاد جوامع انعطاف پذیر می شود زیرا ظرفیت هایی را برای همکاری و انسجام ایجاد می کند. در قلب این روش یادگیری ایجاد پورتالهای یادگیری است که با گذشت زمان پایدار می شوند و ایجاد جامعه به عنوان هدفی برابر با خود یادگیری است. بنابراين ، يادگيري و جامعه سازي به دو سمت يك سكه تبديل مي شوند: يادگيري به عنوان اجتماع و اجتماع به عنوان يادگيري - در واقع هم ابزار و هم به معناي پايان آنچه Ubiquity University به عنوان تجربه تحولي طيف كامل ارائه مي دهد.

حکمت به عنوان راهی برای زندگی

در قلب Ubiquity University تعقیب alt = "خرد است. اگر به این فکر کنید که چگونه می دانید آنچه را می دانید ، به احتمال زیاد دو معرفت شناسی به ذهن خطور می کند. یکی براساس حقیقت آشکار شده ، اساس ادیان ابراهیمی است. موسی دریافت تورات ، یا مسیح را به صلیب کشید و رستاخیز کرد ، یا محمد تلاوت قرآن را می کند ، حقیقت در اصطلاحات دینی غربی چیزی است که در نهایت از جانب خدا ناشی می شود و باید مورد اعتقاد و اطاعت قرار گیرد .روش دیگر شناخت روش علمی ، مبتنی بر جمع است. از داده ها ، آزمایش فرضیه ها و تدوین نظریه های دقیق و فزاینده ای ، علم راهی برای عقلانیت و منطق روشنفکری است که به دنبال یقین دانش قابل اثبات است. یونانیان باستان راه سومین شناخت را ارائه می دادند سقراط وحی الهی و تحقیقات علمی را ارج می نهد ، اما او معتقد بود كه بزرگترين تعهد در جهت محور زندگي فرد ، كشف سؤالات نهايي است. براي تلاش سقراط ، عميق ترين شكل گيري اثبات حقایق نهایی از طریق حقیقت دنبال می شود نه حقیقت آشکار شده یا دانش جمع شده است. مذاهب به دنبال جواب هستند و از این رو مبتنی بر اعتقاد جزمی است. علم به دنبال دانش است و از این رو مبتنی بر حقایق معتبر است. تعقیب alt = "خرد این است که در سؤالات زندگی کنید و بدین ترتیب برای تحول شخصی باز باشید. The Wisdom School در جستجوی حقیقت با همه این روشهای شناخت درگیر است. این بدان معنی است که alt =" خرد بیشتر راهی است برای زندگی نسبت به یک شرکت روشنفکر خشک. تعقیب و گمان alt = "خرد منجر به دگرگونی همیشگی کیمیاگری روان ، قلب ، ذهن ، بدن و روح می شود. The Wisdom School قاطعانه در این سنت سقراطی ریشه دارد. ما ایستاده ایم و در قلب همه برنامه ها ، دوره ها و رویدادهای ما نهفته است. "حقیقت به تدریج خیره می شود ، وگرنه جهان کور خواهد بود." - امیلی دیکینسون phd wisdom studies

آیا Ubiquity University مناسب من است؟

Ubiquity University یک مدرسه فارغ التحصیل برای متخصصان بالغ است که می خواهند خود را در یک زمینه بزرگتر از زندگی و یادگیری قرار دهند. برنامه های ما به شما کمک می کنند تا از مرزهای درک و رفتار متعارف فراتر بروید و به یک زندگی معتبرتر بروید. The Wisdom School فرصتی منحصر به فرد برای تعمیق رشد معنوی و پیشرفت شخصی شما در چارچوب مطالعه دانشگاهی فراهم می کند. در کجا دیگر می توانید به هر دو مشغول تحول عمیق معنوی و شخصی باشید و در همان زمان مدرک تحصیلات تکمیلی کسب کنید؟ اگر هرکدام از گفته های زیر برای شما صحیح باشد ، ممکن است The Wisdom School همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید:

 • شما یک حرفه ای موفق دارید، اما احساس می کنید که برای زندگی معنی دار کافی نیست.
 • شما بالغ هستید و در حال حاضر در مسیر روحانی هستید، اما به جستجوی دقیق تر و عمیق تر بروید.
 • شما به دنبال یک رویکرد علمی یکپارچه برای تغییر شخصی و حرفه ای هستید.
 • شما در مورد تصویر بزرگ مراقبت می کنید و می خواهید فرصت هایی را برای تغییر در یک سطح عمیق کشف کنید.
 • شما متعهد به یادگیری درازمدت در گفت و گو با همکاران می شوید - به عنوان یک فرآیند، نه نقطه پایانی.
 • هدیه ای برای به اشتراک گذاشتن است که جهان به آسانی قبول می کند، اگر اعتبار دارید.
 • شما میخواهید جنبه های درونی و بیرونی موجودیت خود را ادغام کنید.

Ubiquity University این فرصت را به شما ارائه می دهد:

 • یک زندگی معتبرتر و معنی دارتری را هدایت کنید.
 • دوباره خودت را دوباره بساز
 • قدرت خود را ادعا کنید
 • خود ارزش خود را کشف کنید.
 • بخشی از جامعه پرورش دهنده و حامی.

Ubiquity University با سایر مدارس چگونه تفاوت دارد؟

اگر در مورد تجربه قبلی خود در اکثر مدارس معمولی فکر می کنید، احتمالا شما به یادگیری اطلاعات و تحلیلی در آزمون ها و دوره های مقدماتی تحصیل کرده اید. از دیدگاه ما، این مهم است، اما برای یادگیری واقعی کافی نیست. تاکید متعارف و تقریبا منحصربفرد بر فکری فکری، تنها یک نکته است که مستلزم آموزش واقعی است. یادگیری درست نیز به یک بعد درونی نیاز دارد. این تمرکز بر بدن، قلب و روح تاکید زیادی بر ذهن دارد. واژه " educare " لاتین به معنای "رسم کردن" است و در ابتدا برای تحصیلات به دلایلی مورد استفاده قرار گرفت. شکل دادن آنچه که در درون است، هسته اصلی یادگیری درست است. این همان چیزی است که مدرسه حکمت برای تلقی کردن آن تلاش می کند. ما دانشجویان ما را تشویق می کنیم که دوره هایی را انتخاب کنند که بیشترین مهارت های شخصی و پیشرفت حرفه ای را ارتقا دهند. ما دائما متوجه شده ایم که بهترین مقالات در مقطع کارشناسی، آنهایی هستند که بر رابطه بین آنچه که در کلاس درس یاد می گیرید و این که بر رشد شخصی شما اثر می گذارد، تاکید می کنند. فقط اگر رشد روحي وجود داشته باشد، تنها در صورتی که چالش های زیادی وجود دارد که احتیاج به تجدید تجدید نظر وجود داشته باشد، همانگونه که اطمینان از عقل وجود دارد، یادگیری تبدیل می شود. این تاکید بر یک رابطه انتگرال بین یادگیری و توسعه فردی، چیزی است که ما را به یک مدرسه خرد تبدیل می کند. به همین دلیل است که مسیر ما را به مدارس عرفانی از دوران قدیم رسیده ایم، که، مانند مدرسه عرفان ما، با افزایش روحیه خود در جهت به حداکثر رساندن پتانسیل انسانی انگیزه گرفته شده است. افلاطون، که آکادمی اصلی دانشگاه بود، گفت که تمام یادگیری درست یادآوری، فرایندی است که منجر به "گسترش روح" شد.

برای ما حکمت یک فرایند مداوم فراتر از مرزهای تفکر متعارف است تا بتواند آگاهی کامل از امکان را در بر گیرد. این چیزی نیست که بتوان آن را برای یک بار و برای همه به دست آورد. این یک جستجوی عمیق و عمیق از سطوح در حال ظهور هرچه بیشتر از یکپارچگی بین ابعاد درونی و بیرونی زندگی فرد است. در نهایت، پیگیری خرد در تمایل به زندگی در سوالات ما متمرکز است . این یک تحقیق دائمی در مورد رمز و راز است که تحت تمام زندگی است. تاریخچه زمانی که بحران ها و فرصت ها فرا رسیده است، به نقطه بحرانی رسیده است. همه ما باید در تجدید حیات زندگی شخصی، جوامع ما و رفاه این سیاره شرکت کنیم. کاملا به معنای واقعی کلمه، آینده به ما می رسد، و تنها یک فرهنگ عقلانی جدید، که شامل افراد بسیار متشنج است، ما را از طریق ما می بیند. چطور شما شخصا توسعه می دهید، چه هدیه ای را به جهان می آورید و به چه نحو به طور موثر این هدیه ها را به جامعه خود می آورید، برای آینده آینده ما بسیار مهم است. اگر شما می دانید که شما اینجا هستید که برای کمک به ایجاد جدیدی که به هدایای خود در یک محیط اجتماعی یادگیری گره خورده است، انگیزه های زندگی سوژه ای و کشف رمز و راز است، سپس The Wisdom School برای شما مناسب می باشد. wisdom school

مکان ها

ایالات متحده آنلاین

Address
ایالات متحده آنلاین, آمریکا
تلفن
undefined