توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

دانشکده روابط و مدیریت کارکنان راتگرز (SMLR)، منبع اصلی تخصص در دنیای کار، ایجاد سازمان های موثر و پایدار و تغییر روابط کاری است. این مدرسه شامل دو بخش است: یکی در همه جنبه های مدیریت منابع انسانی استراتژیک و دیگری متخصصان علوم اجتماعی مربوط به مطالعات کار و روابط کاری - و با اعضای هیئت علمی از طیف وسیعی از زمینه های انضباطی.

بخش مدیریت منابع انسانی بر تمام جنبه های مدیریت منابع انسانی استراتژیک متمرکز است، از جمله درک نقش منابع انسانی در تعیین موفقیت فردی و سازمانی و مدیریت منابع انسانی در زمینه های جهانی. اداره مطالعات کار و روابط استخدامی مطالعات و آموزش همه جنبه های کار و روابط کاری و به ویژه اینکه چگونه نمایندگی گروهی و سیاست عمومی می تواند رفاه کارگران را بهبود بخشد.

علاوه بر این، SMLR برنامه های آموزش مداوم و گواهینامه را که توسط محققین و متخصصان متخصص در سطح جهانی آموزش داده می شود، فراهم می کند.

تاریخ

SMLR ابتدا توسط قانون اساسی نیوجرسی در سال 1947 به عنوان موسسه مدیریت و روابط کار (IMLR) تاسیس شد. مؤسسه با همتایانش که در همان زمان در دیگر کشورهای بزرگ صنعتی ایجاد شده بود، برای ترویج اشکال جدیدی از همکاری های مدیریت کار پس از ناآرامی های صنعتی در پایان جنگ جهانی دوم تأسیس شد. این رسمی به طور مدرسه ای در پردیس پرچم دانشگاه ایالتی نیوجرسی در نیوبرانزویک / Piscataway در سال 1994 تبدیل شد. برای خواندن در مورد تاریخ آموزش کار در Rutgers و IMLR اینجا کلیک کنید.

چرا SMLR

SMLR یک تجربه یادگیری منحصر به فرد ارائه می دهد که در آن شما می توانید:

  • از دانشکده های بسیار ذکر شده و منتشر شده بیاموزید.
  • تجربه روش های نوین آموزش.
  • شبکه با رهبران صنعت
  • فرصت های شغلی را به دست آورید

در یک نگاه

دانش آموزان: 1،597 (رشته های تمام وقت و نیمه وقت)

دانشکده: 50 (تمام وقت)

امکانات

  • سه برنامه کارشناسی ارشد با تمرکز مختلف ارائه شده است، دو برنامه BA در رابطه با دانشکده هنر و علوم و یک برنامه BS که می تواند به صورت آنلاین تکمیل شود. کاوش که ممکن است متناسب با نیازها و منافع شما باشد.
  • این مدرسه دارای دو مدرک عالی استاد می باشد: MHRM و MLER. دانشکده همچنین یک دکتری Ph.D. درجه در روابط صنعتی و منابع انسانی، با فارغ التحصیلان به تحقیق و موقعیت های دانشگاهی می روند.
  • تحقیقاتی که به بررسی و پیش بینی ماهیت در حال تغییر محل کار می پردازند، جزء کلیدی مأموریت مدرسه است.
  • چندین مرکز و برنامه هایی که بر روی تحقیقات پیشرو و بهبود نیروی کار تمرکز می کنند. برنامه های آموزش مداوم شامل آموزش و پژوهش در حال حاضر (LEARN) و آموزش اجرایی Rutgers است.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

Rutgers School of Management and Labor Relations

SMLR's Ph.D. برنامه در روابط و منابع انسانی (IRHR) یک برنامه بین رشته ای است که دانش آموزان را برای استخدام به عنوان استاد دانشگاه یا دانشگاه یا برای موقعیت های تحقیقاتی ... [+]

بررسی اجمالی

SMLR's Ph.D. برنامه در روابط و منابع انسانی (IRHR) یک برنامه بین رشته ای است که دانش آموزان را برای استخدام به عنوان استاد دانشگاه یا دانشگاه یا برای موقعیت های تحقیقاتی واجد شرایط می کند. برنامه IRHR برای افرادی است که می خواهند:

دنیای کار را در اقتصاد پویای جهانی ما بررسی کنید، از جمله اینکه چگونه روابط کاری بر سازمان ها، کارگران و جامعه تاثیر می گذارندکار با محققان برجسته که کارشناسان ملی و بین المللی شناخته شده در طیف وسیعی از موضوعات در روابط صنعتی و منابع انسانی هستندتبدیل شدن به دانش پژوهان برجسته دانش آموزان نحوه طراحی، تحقق و انتشار تحقیقات دقیق در نشریات علمی مانند آکادمی مدیریت نشریات ، آکادمی مدیریت بازنگری ، روابط صنعتی و کار روابط ، روابط صنعتی و مجله روانشناسی کاربردی ، و غیره یاد می گیرند.مهارت های تدریس را با استفاده از کارآموزان تدریس و دوره های خود آموزش دهید.اهداف آموزشی برای دانش آموزانتوانایی های مشخص، دانش پژوهی، تحقیق و مهارت های رهبری در روابط صنعتی و منابع انسانی را به دست آوریددر تحقیقات اصلی شرکت کنید و انجام دهیدآماده شدن برای حرفه ای شدن در حرفه هایی که نیاز به آموزش در بالاترین سطوح علوم اجتماعی دارند که مسائل مربوط به روابط صنعتی و منابع انسانی را در بر می گیرد... [-]
آمریکا Piscataway Township
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
5 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
94, Rockafeller Rd
Piscataway Township, New Jersey, آمریکا