توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه رولینز Crummer دانشکده کسب و کار فارغ التحصیلان حرفه ای آرزو، آماده برای چالش های اقتصاد جهانی رقابتی است. آنها خود را از طریق دست در آموزش و تجربیات با رهبران کسب و کار برتر از سراسر فلوریدا و در سراسر جهان به اثبات رسیده است. محیط کوچک کلاس، دسترسی به برجسته ی دانشکده، و شبکه ای از فارغ التحصیلان اطمینان از دانش آموزان دارای مهارت های در سطح جهانی، منابع و ارتباطات منجر به برای زندگی است.

ما ارزش:

  • استخدام دانش آموزان برجسته و قرار دادن آنها در سازمان استثنایی.
  • آموزش کسب و کار دقیق ریشه در مدیریت استراتژیک، که با استادان با تجربه با شور و شوق و تعهد؛
  • یادگیری تجربی با تمرکز جهانی و استفاده از فن آوری های مربوطه؛
  • رهبری اخلاقی؛
  • تنوع در محل کار و در زندگی؛
  • کمک رسانی و خدمت به جوامع ما
  • کمک های فکری مربوط به رأی دهندگان ما و حمایت از آموزش های ما؛ و
  • همکاری فاستر و کار گروهی.

رتبه بندی

دانشگاه رولینز Crummer دانشکده تحصیلات تکمیلی کسب و کار است ملی و بین المللی توسط برخی از سازمان ترین شناخته شده در دنیای کسب و کار شناخته شده است.

بلومبرگ تجارت: # 1 در فلوریدا، بالا 20 در کشور

انجام هر دو سال، مجله بلومبرگ تجارت در فلوریدا برای برنامه های MBA پاره وقت در سال 2015 رتبه بندی رولینز حرفه ای MBA برنامه # 1.

رهبری تعالی: # 1 در کشور

رولینز MBA در Crummer دانشکده تحصیلات تکمیلی کسب و کار به عنوان مربی توسعه رهبری در سال 2016 جایزه رهبری تعالی HR.com شناخته شده است.

فوربس: 52 در کشور

رولینز اولیه MBA مزیت رتبه 52 در سراسر کشور و شماره 1 در میان مدارس کسب و کار خصوصی در فلوریدا با توجه به مجله فوربس، سپتامبر 2015. این رتبه بندی هر دو سال انجام داد و ما به طور مداوم در میان بالا دو تمام وقت در MBA در فلوریدا از سال 1999 قرار گرفت. رتبه بندی در بازگشت دانش آموز در سرمایه گذاری 5 سال پس از فارغ التحصیلی است.

بررسی پرینستون را «بهترین 296 مدارس کسب و کار: 2015 نسخه"

بررسی پرینستون ویژگی های رولینز MBA در نسخه 2015 خود را از "بهترین 296 مدارس کسب و کار."

رتبه بندی دانشگاه رولینز

علاوه بر مدرسه کسب و کار خود، دانشگاه رولینز رتبه های بالا از نشریات ملی برای همه فارغ التحصیل و برنامه های مقطع کارشناسی دریافت کرده است. برای سه سال متوالی 22، اخبار آمریکا و گزارش جهانی رولینز در میان دو دانشگاه منطقه ای بالا در جنوب و برای اولین بار در فلوریدا در رتبه بندی سالانه خود را از رتبه بندی شده است "بهترین کالج." دانشگاه رولینز همچنین 2 از دانشگاه های منطقه ای در جنوب برای قرار گرفت بهترین کالج برای جانبازان توسط اخبار آمریکا و گزارش جهانی.

اخبار آمریکا و گزارش جهانی

رولینز MBA یکی از ده مدرسه برتر حداقل هزینه کسب و کار خصوصی در کشور ایالات متحده و گزارش جهانی رتبه بندی شده است.

دانشگاه رولینز و پارک زمستانی

دانشگاه دانشگاه رولینز در وینتر پارک، فلوریدا، شما را در یک چهار راه هیجان انگیز از فرهنگ، تجارت و فرصت های حرفه ای قرار دهید. پیاده روی یک بعد از ظهر به همراه خیابان پارک-فقط قدم دور از پردیس شما را به یک چند از رسانه های فرهنگی و تفریحی هیجان انگیز شما را به عنوان یک دانش آموز در رولینز لذت بردن از قرار دهد.

کسب و کار در جامعه ما

زمستان در پارک یکی از جوامع که باعث می شود تا بیشتر اورلاندو منطقه شهری، یکی از 10 مکان برتر کشور برای کسب و کار است. * اورلاندو یک مرکز برای کسب و کار از جمله دفاتر اصلی برای داردن، دیزنی، لاکهید مارتین، شطرنجی و بیشتر است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

DBA

Rollins Crummer Graduate School of Business

برنامه EDBA در پژوهش است که می تواند به طور مستقیم به مسائل کسب و کار فعلی اعمال تمرکز می کنند. EDBA مشکلات پژوهشی دانش آموزان و یا چالش های آنها در صنایع خود روبرو هستند ... [+]

برنامه EDBA در پژوهش است که می تواند به طور مستقیم به مسائل کسب و کار فعلی اعمال تمرکز می کنند. EDBA مشکلات پژوهشی دانش آموزان و یا چالش های آنها در صنایع خود روبرو هستند و درخواست آنچه که یاد بگیرند که به حل و فصل مسائل در سازمان خود را.

آنها علاقه مند در آوردن این مهارت های تفکر سطح بالا و مهارت های پژوهشی تازه به دست آورد دوباره به محل کار می باشد.

چرا رولینز EDBA؟

دانشگاه رولینز اولین مدرسه AACSB معتبر در فلوریدا به ارائه یک دکترای اجرایی در مدیریت کسب و کار (EDBA) است. این برنامه رولینز EDBA برنامه دکترا حرفه ای طراحی شده برای مدیران که یک MBA و یا مدرک معادل / تجربه است. این متخصصان می خواهید را به دانش خود، یادگیری، و توانایی برای کمک به موفقیت سازمانی را به یک سطح به طور قابل توجهی بالاتر از فراهم شده توسط MBA. از طریق تجربه EDBA ترین دانش آموز قرار است به یک رهبر فکر است و از دیگر مدیران با تسلط از این دوره آموزشی پیشرفته متفاوت و مهارت های تحقیقات کاربردی. ماهیت میان رشته ای زوج برنامه سطح پیشرفته تمرکز مدیریت به طور کلی با این فرصت را برای تخصص از طریق فرآیند پایان نامه.... [-]

آمریکا Winter Park
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی