Nova Southeastern University, College of Computing and Engineering

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج محاسبات و مهندسی NSU از تخصص های طاقچه پشتیبانی می کند و از یک شهرت ملی ستاره ای برخوردار است

به کالج محاسبات و مهندسی (CCE) در دانشگاه نوا جنوب شرقی خوش آمدید. از زمان انقلاب صنعتی ، مهندسان و دانشمندان در صدر نوآوری و تغییر در جهان قرار داشته اند. امروز با دنیایی پویا و چالش برانگیز روبرو هستیم که خواستار راه حل های فوری برای تعادل بین نیازهای انسان و نگرانی های طبیعی است. تقاضا برای رهبران حل مسئله با مهارت های مهندسی و محاسباتی هرگز بیشتر نبوده است. دانشکده محاسبات و مهندسی نیروی اصلی نوآوری آموزشی ، برنامه های آموزشی تمایزی را برای آماده سازی دانش آموزان برای نقش های رهبری در فناوری اطلاعات فراهم می کند. از نقاط قوت این دانشکده می توان به یک دانشکده ممتاز ، یک برنامه درسی برش ، و قالب های انعطاف پذیر آنلاین و دانشگاهی برای برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا اشاره کرد.

در CCE ، ما به مهندسین امروز و متخصصان محاسبات آموزش می دهیم تا از طریق برنامه های درسی و فعالیتهای پژوهشی ، رهبران حل مسئله فردا باشند. اساتید برجسته ما دانشجویان را در یک محیط یادگیری تعاملی منحصر به فرد درگیر می کنند که برتری علمی را تسهیل می کند و دانشجویان را برای مشاغل آینده خود آماده می کند در حالی که آنها دارای مدرک کارشناسی ، کارشناسی ارشد یا دکتری هستند. درجه. همه برنامه ها متخصصان شاغل را قادر می سازند MS یا Ph.D. را بدست آورند. بدون قطع مشاغل آنها. شرکت هایی که به دنبال منابع جدید استعداد هستند به دلیل تعهد ما به دانشجویان و برنامه های با کیفیت ، به کالج ما مراجعه می کنند.

126129_pexels-photo-1438072.jpeg

تاریخ ما

در سال 1964 ، دانشگاه فناوری پیشرفته نوا به عنوان یک مؤسسه فارغ التحصیل علوم فیزیکی و اجتماعی منصوب شد. دانشگاه جنوب شرقی نوا در زمینی که قبلاً فورمن فیلد بود ، واقع شده است ، یک میدان آموزشی برای هواپیماهای دریایی در طول جنگ جهانی دوم واقع در دیوی ، فلوریدا. در سال 1961 ، رئیس جمهور جان اف کندی مشخص کرد که اکنون پردیس 300 هکتاری فقط برای مصارف آموزشی است.

این مدرسه در سال 1975 با ایجاد یک برنامه تحصیلات تکمیلی علوم کامپیوتر به سرپرستی دکتر ادوارد سیمکو ، پیشگام در محاسبات تحقیق و آموزش بوده است. این مدرسه با داشتن اولین رایانه رایانه ای عمومی ، VAX 11/780 ، برنامه های آنلاین را در سال 1983 آغاز کرد و اولین کلاس الکترونیکی را در سال 1985 ایجاد کرد.

در سال 1981 Drs. جان Scigliano و ابراهیم فیشلر در مورد احتمال شروع دکترا در علوم اطلاعات به متخصصان علوم کتابخانه اطلاعات با استفاده از ارتباطات به عنوان واسطه اصلی تحویل ، طوفان مغزی کردند.

مرکز یادگیری مبتنی بر رایانه (CBL) در سال 1983 برای ایجاد مکانیزم تحویل جدید برای یادگیری ارتباطات با واسطه رایانه برای یادگیری "آنلاین" ایجاد شد. دکترای علوم اطلاعات (DAIS) شروع می شود.

این مدرسه اولین کلاس الکترونیکی (ECR) را در سال 1985 با برنامه آنلاین Master Master of Science مبتنی بر رایانه ایجاد می کند. این برنامه دارای هشت دوره اصلی مشترک و هفت رشته تخصصی تحصیلی از جمله آموزش و یادگیری (MSTL) ، مدیریت منابع اطلاعات (MIRM) و سیستم های اطلاعاتی (MIS) می باشد.

در سال 1989 ، مرکز یادگیری مبتنی بر رایانه (CBL) و مرکز علوم کامپیوتر (CCS) با هم ادغام شده اند تا مرکز علوم کامپیوتر و اطلاعات (CCIS) را تشکیل دهند. این مدرسه جدید در حال حاضر زمینه هایی از تخصص در علوم رایانه ، سیستم های اطلاعات رایانه ای ، سیستم های اطلاعاتی ، علوم اطلاعات و فناوری محاسبات در آموزش را پشتیبانی می کند. دکتر ادوارد لیبلین ، رئیس مدرسه از سال 1993 - 2009.

حقایق سریع

  1. کالج محاسبات و مهندسی رهبران را برای چالش های قرن بیست و یکم آماده می کند.
  2. متخصصان شاغل از قالبهای انعطاف پذیر برای تکمیل برنامه های مدرک بدون ایجاد مزاحمت حرفه ای قدردانی می کنند
  3. NSU به عنوان یک مرکز ملی عالی دانشگاهی در تضمین اطلاعات در خدمت کشور است
  4. از سال 1975 ، NSU پیشگام منطقه ای محاسبات تحقیق و آموزش است.
  5. تحقیقات اساتید برجسته و آموزش طیف وسیعی از سیستم ها و فن آوری های نوظهور.
  6. برنامه های درسی به روز شده برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد ما را واقعاً جاری می کند.
  7. این کالج در سال 1983 بصورت آنلاین بوده و اولین کلاس الکترونیکی را در سال 1985 ایجاد کرد.
  8. تمرکز در برنامه های تحصیلات تکمیلی ما زمینه های نیازهای فوری مانند امنیت سایبر ، مهندسی نرم افزار و علوم داده را شامل می شود.
  9. فارغ التحصیلان در سازمان های Fortune 500 ، آژانس های مختلف فدرال و دولتی و دانشگاه های سراسر جهان مشغول به کار هستند.

فارغ التحصیلان

بیش از 4500 دانشجو از دانشکده محاسبات و مهندسی فارغ التحصیل شده اند. فارغ التحصیلان بخش بسیار خاصی از کالج محاسبات و مهندسی جامعه هستند و ما به همه آنها افتخار می کنیم. فارغ التحصیلان ما در صنعت ، آموزش عالی و دولت به موفقیتهایی رسیده اند.

فارغ التحصیلان ما در سازمانهای بزرگی مانند بوئینگ ، آی بی ام ، اپل ، مایکروسافت ، گوگل و آژانس های مختلف دولتی ایالات متحده و همچنین در کالج ها و دانشگاه های سراسر جهان در سمت های دانشکده و اداری فعالیت می کنند.

انجمن فارغ التحصیلان NSU و دانشکده محاسبات و مهندسی انواع مختلفی از برنامه های فارغ التحصیلان فارغ التحصیلان را در طول سال در فلوریدا جنوبی و در سراسر کشور ارائه می دهد. برای ارتباط مجدد ، شبکه ، معاشرت ، یادگیری و تفریح ، به همکلاسی های سابق خود بپیوندید. ما شما را تشویق می کنیم که مرتباً صندوق پستی ، ایمیل ، و وب سایت انجمن فارغ التحصیلان خود را بررسی کنید تا از وقایع آینده در منطقه خود مطلع شوید.

مکان ها

فورت لادردیل

Address
3301 College Avenue
33314 فورت لادردیل, فلوریدا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: