Medaille College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این Medaille College

Medaille College یک Medaille College چهار ساله خصوصی و غیرمذهبی است که دارای پردیس هایی در بوفالو ، روچستر و بصورت آنلاین است. Medaille با ارائه برنامه های مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در محیط های یادگیری مبتنی بر تمرین ، در محوطه دانشگاه و در جامعه غربی نیویورک ، بر موفقیت شما به عنوان یک دانش آموز و به عنوان یک حرفه ای آینده متمرکز است.

چرا Medaille؟

ما با دسترسی سریع به آموزش های شغلی ، شما را برای تعهد مادام العمر به پایداری مدنی و موفقیت حرفه ای آماده می کنیم. شما چیزی بیشتر از آموختن از کتابهای درسی دارید. شما با انجام این کار یاد می گیرید شما به جای خواندن چگونگی اعمال شیوه های روان درمانی ، متخصصان واقعی را در جلسه مشاهده می کنید. به جای مطالعه برنامه های تجاری قدیمی ، شما با یک تیم همکاری می کنید تا برنامه های جدیدی را ایجاد کنید که مشاغل واقعی را در Buffalo صرفه جویی می کند.

جامعه شما کلاس شما در Medaille College . یادگیری بسیار فراتر از چهار دیوار یک سالن سخنرانی گسترش می یابد. شما به میدان می روید و مشکلات واقعی را در مورد جامعه محلی خود حل می کنید. الگوریتمی را ایجاد کنید که مربیان بهتر با جوانان در خواهران بزرگ خواهران بزرگ است. اینگونه است که Medaille شما را آموزش می دهد که در تمام زندگی خود فردی اخلاقی و دارای مسئولیت مدنی باشید.

روابطی که در Medaille برقرار می کنید ، یک عمر طولانی دارد. شما شروع به ساختن یک شبکه حرفه ای از روز ورود به محوطه دانشگاه می کنید. مربیان شما با شما مانند دانش آموز کمتر رفتار می کنند و بیشتر شبیه یک همکار آینده هستند. فارغ التحصیلان ما همیشه برای سری سخنرانان ویژه ، مباحث پانل یا فقط برای گفتن "سلام" به دانشگاه می گردند. پس از عضویت در خانواده Medaille ، شما یک سیستم پشتیبانی دارید که فراتر از دانشگاه بوفالو ما است ، زیرا درجه های Medaille باعث ایجاد اختلاف در سراسر جهان می شود.

با شرکت در فعالیت های دانشجویی ، باشگاه ها و سازمان ها و دو و میدانی می توانید تغییر ایجاد کنید. Medaille تقریباً در مورد هر علاقه شغلی و برنامه های دانشگاهی یک باشگاه دارد. به عنوان Medaille تیم های ورزشی موفق NCAA Division III برای آقایان و بانوان یک تیم در جامعه یا در ورزشگاه باشید. مهم نیست که منافع شما چیست ، همه ما در Medaille در همان تیم بازی می کنیم. همه ما ماوریکس هستیم.

صرف نظر از نوع دانشجویی که هستید ، Medaille College شما را برای هر آنچه در آینده Medaille College می شود ، آماده می کند. Medaille جایی است که شما در مرکز توجه قرار دارید. اینجاست که ما روی موفقیت شما تمرکز می کنیم. این جایی است که دانشکده با یک حرفه آشنا می شود.

مأموریت

مأموریت Medaille College آموزش و توسعه افراد توانمند برای پیشرفت تحصیلی ، موفقیت شغلی و تعامل مدنی است و از این طریق به یک دموکراسی سالم و متنوع کمک می کند.

چشم انداز

Medaille College با حمایت از پیشرفت تحصیلی ، تحول شخصی مثبت و احساس قوی از ذهنیت مدنی به عنوان یک رهبر در زمینه ایجاد الهام و فرصت برای دانشجویان ، اساتید ، کارمندان ، فارغ التحصیلان و جامعه شناخته خواهد شد.

ارزش های

کنجکاوی

ما متعهد به الهام بخش از کنجکاوی فکری و شگفتی به عنوان پایه ای برای پیشرفت تحصیلی ، حرفه ای و مدنی هستیم. ما به حفظ و حمایت از یک محیط آموزشی خلاقیت ، اشتیاق و نوآوری اختصاص داده ایم.

تعالی

ما به دنبال حفظ و حمایت از فرهنگ رشد فکری و شخصی هستیم. ما در پی دستیابی به بالاترین سطح از پیشرفت تحصیلی ، مدنی و شخصی را تشویق می کنیم.

تمامیت

ما متعهد به فراهم کردن فضای اعتماد هستیم و با صداقت ، احترام ، مسئولیت ، عزت و شفقت دنیا را به طور جدی درگیر خواهیم کرد. ما خود را به بالاترین معیارهای اخلاق و مسئولیت شخصی می کشیم.

جامعه

ما جامعه را به عنوان اجتماع افراد متنوع كه تلاش می كنند جامعه ای فراگیر ، پشتیبان و مشاركت ایجاد كنند ، برای خود ارزش قائل هستیم.

جایی که کالج با شغل دیدار می کند

دانش آموزان Medaille با انجام این کار یاد می گیرند. شما بیشتر از آنچه در مورد چگونگی درمان بیماری ها می خوانید ، انجام می دهید در آزمایشگاه های پیشرفته ، درمان حیوانات زنده را انجام می دهید. شما فقط یک فیلمنامه را برای پخش تلویزیونی نمی نویسید ، بلکه یک فیلم را به صورت زنده در استودیو تولید می کنید. Medaille دارای آزمایشگاه های تعاملی است که تجارب ارزشمند و ارزنده ای را در اختیار شما قرار می دهد.

چه راهی بهتر برای آمادگی برای شغل آینده خود نسبت به یادگیری در محیط کار در کنار افراد حرفه ای واقعی؟ یادگیری تجربی در قلب Medaille Advantage قرار دارد زیرا شما در این رشته با کارآموزی ، مدارک تحصیلی و تکالیف تدریس دانشجویی قرار می گیرید. غنی سازی بیشتر از سری سخنرانان ، محیط های یادگیری تیمی و گروهی و مشاهدات حاصل می شود. پروژه سرمایه گذاری فرصت شما برای جمع بندی همه این موارد و ایجاد راه حل های معنی دار برای موضوعات واقعی در زمینه شماست. شما می خواهید برای رسیدن به کار رویایی خود بهتر از رقابت خود باشید زیرا تجربه کردید که چگونه در محیط کار است و می دانید چگونه مشکلات دنیای واقعی را حل کنید.

یادگیری این امر که مبتنی بر پزشک ، دانش محور و تجربی است ، باعث می شود Medaille مکانی باشد که دانشکده در آن با حرفه روبرو می شود.123846_photo-1517048676732-d65bc937f952.jpg دیلان گیلیس / Unsplash

سنگ بنای ما - موفقیت دانشجویی

موفقیت اصلی که در آموزش عالی برای آن کار می کنید یک مدرک است. Medaille College دارای یک سیستم اثبات شده برای کمک به موفقیت تحصیلی و فارغ التحصیلی به موقع شماست. مرکز پشتیبانی علمی ، خدمات معلولیت ، مرکز مشاوره و برنامه ریزی شغلی ستون های مرکز موفقیت دانشجویی Medaille هستند. این فروشگاه یک کاره به همان هدف عمل می کند: شما را در سریع ترین زمان ممکن درجه ای که می خواهید دریافت کنید.

چگونه این نتیجه حاصل می شود؟ از طریق مربیگری و راهنمایی نزدیک. دانشکده ها و مشاوران به شما در توسعه برنامه های موفقیت تحصیلی کمک می کنند ، پشتیبانی لازم را برای موفقیت در کلاس کسب می کنند ، به شما در برنامه کلاس کمک می کنند ، به شما در تعیین اهداف قابل دستیابی و به موقع فارغ التحصیلی کمک می کنند. Medaille دارای سیستم هایی است که شما را در بهترین موقعیت ممکن برای موفقیت قرار می دهد. شما هرگز بدون اینكه شخصی به عنوان راهنما مراجعه كند ، باقی نمانده است. مربیان شما هنوز هم حرفه ای می کنند. آنها به شما بینش می دهند تا آنچه را که برای تحقق کامل پتانسیل های شما در محیط کار لازم است. Medaille شما را در مسیر موفقیت تحصیلی و حرفه ای قرار می دهد.

گزینه های آموزش و فرصت

Medaille College مدرک مورد نظر خود را به سرعت و با روشی مقرون به صرفه کسب می کند. اجازه ندهید که هر چیزی در راه رسیدن به پتانسیل کامل خود باشد. مهم نیست که در کجای زندگی هستید ، Medaille گزینه ها و فرصت های مختلف تحصیلی دارد. شما می توانید یک برنامه و قالب را برای شما مشخص کنید. در پایان روز ، همه ما در حال رسیدن به همان هدف هستیم: فارغ التحصیلی شما.

ممکن است فکر کنید زمان بسیار کمی برای تحصیل وجود دارد. ما می فهمیم که زندگی می تواند در راه باشد. به همین دلیل Medaille حالتهای مختلف تحویل را برای کمک به شما در کسب مدرک مورد نظر کسب می کند ، ضمن اینکه هنوز هم از مسئولیت های روزانه خود مراقبت می کند. Medaille ثبت نام در کلاس ها را برای شما آسان می کند و برای هر دوره به صورت جداگانه آماده می شود. شما دقیقاً می دانید در هر یک از کلاس های خود انتظار چه چیزی را دارید. جای تعجب ندارد. ترکیبی از آموزش Medaille بدین معنی است که شما همان یادگیری محور دانش آموزان ، تجربیات و مربیان را می آموزید که چه در دانشگاه و چه به صورت آنلاین کلاس می روید.

جامعه کلاس شماست

کارهایی که شما در جامعه تجربه می کنید و انجام می دهید نه تنها به آینده شما بلکه آینده دیگران نیز شکل می دهد. دانش آموزان Medaille فراتر از چهار دیوار کلاس درس می آموزند. جامعه شما محیط یادگیری شما است. از طریق یادگیری فعال و EQUIP ، Medaille College بر پایداری مدنی تمرکز دارد. EQUIP به دانشجویان می آموزد که چگونه مسائل واقعی را در جوامع خود شناسایی ، ارزیابی و حل کنند. هر دانشجویی قادر به ایجاد تغییر و تحول بزرگ است و دانشکده را به یادگیری دانشگاه در دانشگاه با حل مسئله در دنیای واقعی پیوند می دهد. آنچه امروز یاد می گیرید فردا اعمال می شود و در جامعه شما تأثیر می گذارد. آموزش Medaille شما به طور مثبت بر محیط اطراف شما تأثیر می گذارد.

به عنوان مثال ، دانش آموزان ریاضیات الگوریتم های سازگاری را برای کمک به برادران بزرگ خواهران بزرگ خواهران بهتر مطابقت با داوطلبان و ایجاد پیوندهای قوی تر ایجاد کردند. دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی برنامه های تجاری را برای مشاغل جدید یا در حال مبارزه در بوفالو تهیه می کنند. به عنوان مثال ، Osteria 166 به لطف دانشجویان نوآورانه Medaille که یک استراتژی تجاری خلاق را ایجاد کرده اند و موفقیت خود را راه اندازی کرده اند ، اکنون یک رستوران در مرکز شهر است.

موفقیت واقعی زمانی است که می فهمید چقدر می توانید تأثیرگذار باشید. از روز اول به دانش آموزان مدaille مسئولیت مدنی آموزش داده می شود. جامعه خود را کاوش کنید ، موارد اصلی خود را درک کنید ، خود را درگیر کنید و دانش جدیدی تولید کنید. به این ترتیب شما می توانید در جامعه خود در Medaille ، جایی که دانشکده با یک حرفه دیدار می کند ، تفاوت ایجاد کنید.

درباره Medaille Buffalo

پردیس بوفالو Medaille College در قلب این شهر قرار دارد و از تنوع فرهنگی و روحیه احیاء بوفالو در میان می گذارد. این محوطه دانشگاه که به راحتی در تقاطع مسیر 198 و خیابان پارکید واقع شده است ، پیاده روهایی است که به دور از پارک دلاور ، مرکز اصلی پایتخت و سیستم پارکینگ های مشهور جهان ، فردریک لاو المستد ، معمار مشهور جهان است.

Medaille فقط چند دقیقه با ورزش ، هنر و فرهنگ حرفه ای شهر بوفالو فاصله دارد. این که آیا شما در این منطقه تازه وارد هستید یا در کل زندگی خود در نیویورک غربی زندگی کرده اید ، می توانید از تمام کالاهایی که کالج و بوفالو ارائه می دهند استفاده کنید.

علاوه بر پارک دلاور ، پردیس بوفالو در مجاورت باغ وحش بوفالو واقع شده است و در نزدیکی گالری هنری آلبرایت-ناکس ، موزه علوم بوفالو و آبشار احیای کریدور مرکز شهر ، معروف به Canalside واقع شده است. علاوه بر این ، آبشارهای نیاگارا و تورنتو در طی 30 تا 90 دقیقه رانندگی هستند.

هنگامی که در محوطه دانشگاه Medaille کاوش می کنید ، گزینه های بیشتری را کشف خواهید کرد. با گرفتن یک قهوه در کافه کامونز ، دست از کار نکشید ، در مرکز تناسب اندام 3000 متر مربع کار کنید یا در Fireside Lounge تحصیل کنید. به علاوه ، کلاسهای درس ما همه به گونه ای طراحی شده اند که مهارت ها و تجربه لازم برای موفقیت در دنیای واقعی را به شما ارائه دهند.

با ارائه پارکینگ کافی ، محوطه دانشگاه با ماشین ، اتوبوس یا راه آهن مترو به راحتی قابل دسترسی است. Medaille College توسط ایستگاه حمل و نقل سریع Humboldt-بیمارستان NFTA خدمت می کند ، و یک شاتل چرخدار اغلب بین پارکینگ کمکی در باغ وحش بوفالو و پردیس اجرا می شود.

درباره Medaille Rochester

پردیس Medaille Rochester که به راحتی در نزدیکی روچستر Outer Loop (I-390/590) در برایتون واقع شده است ، به گونه ای طراحی شده است که ابزار و فناوری لازم برای موفقیت دانشگاهی را در اختیار دانشجویان قرار دهد.

این تسهیلات دارای نه کلاس درس است که هر یک با ظرفیت 24 دانش آموز و دارای بسته فن آوری خاص خود می باشد. کلاس های درس مجهز به وسایل صوتی و تصویری هستند و برای دسترسی به اینترنت سیم کشی می شوند. هر گروه از دانش آموزان دارای صندوق پستی در بال کلاس است.

یک کتابخانه پا به مساحت 700 متر مربع شامل ایستگاه های کاری رایانه و اتاق چند منظوره است که فضای جلسات و کارگاه های تا 60 نفر را فراهم می کند. این کتابخانه برای استفاده دانش آموزان قبل و بعد از جلسات کلاس در دسترس است ، انواع مختلفی از منابع مفید مانند نشریات جاری ، کتابهای درسی مرجع کسب و کار و انتخاب های محبوب از موضوعات مدیریت ، منابع انسانی و رهبری ارائه می شود.

دفاتر اداری پردیس شامل خدمات دانشجویی ، خدمات علمی و پذیرش می شوند.

مکان ها

بوفالو

Address
Agassiz Circle,18
14214 بوفالو, نیویورک, آمریکا

روچستر

Address
South Winton Road,1880
14618 روچستر, نیویورک, آمریکا