توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

برنامه های ما

دانشگاه سینسیناتی کارل H. کالج لاری می از کسب و کار است بارها و بارها یکی از مدارس کسب و کار در ایالات متحده توسط منابع مانند اخبار آمریکا و گزارش جهانی، بلومبرگ تجارت و نقد پرینستون به نام شده است. فقط یک نکته مهم، ما شده اند AACBS معتبر (یک افتخار کسب شده توسط تنها 15 درصد از مدارس کسب و کار در جهان است) از سال 1919. پیشنهاد ما به دانش آموزان یک برنامه MBA در سراسر کشور رتبه و همچنین هشت برنامه استاد تخصصی، شش از آنها در میان بالا 10 برنامه در ایالات متحده قرار گرفت. برنامه MBA ما به تازگی # 1 رتبه بندی در ایالات متحده بر اساس کیفیت دانشگاهی ما، موفقیت مناقصه و استخدام و قیمت کمک درسی.

برنامه های ما ترکیب یادگیری در کلاس درس دگرگون با تجارب یادگیری در دنیای واقعی. دانش آموزان ما باید فرصت های بی شماری برای شرکت در مسابقات مورد منطقه ای، ملی و جهانی، به دست آوردن تجربه عملی در حالی که کار بر روی پروژه برای مشتریان جهانی مانند پراکتر و گمبل، کلاگ و سیتی، و تحصیل در خارج در شمال امریکا، جنوبی، امریکا، اروپا و آسیا.

از آنجا که تخصص این فرصت را ارائه می دهد برای شما واقعا استاد نظم و انضباط های جدید و به طور قابل توجهی سوق حرفه ای خود و قدرت کسب درآمد، ما ارائه به دانش آموزان این گزینه را به تخصص درجه خود را با یکی از بیش از 20 گواهی فارغ التحصیل اعم از زمینه های کاربردی مانند بازاریابی، امور مالی و عملیات به موضوعها بین رشتهای مانند تجزیه و تحلیل داده، نوآوری و کارآفرینی.

مکان ما

دانشگاه سینسیناتی در سین سیناتی، اوهایو، یکی از بزرگترین مراکز کسب و کار در ایالات متحده واقع شده است. چهار صد از شرکت های در فهرست فوربس 500 حضور در سینسیناتی و این شهرستان از سینسیناتی در منزل خود به مقر بیشتر 500 شرکت سرانه از نیویورک، لس آنجلس و یا شیکاگو است. در واقع، استقرار مرکز جهانی از هفت شرکت فورچون 500 در داخل 3 مایل از محوطه دانشگاه سینسیناتی واقع شده است. از آنجا که بسیاری از شرکت های بزرگ به دانشگاه ما نزدیک هستند، مدیران ارشد باید فرصت کافی برای سخنرانی مهمان در کلاس های ما و شرکت در رویدادها و مسابقات مختلف در دانشگاه ما.

سی ان ان پول به تازگی به نام سینسیناتی یکی از بالا 6 مکان در ایالات متحده برای شروع یک کسب و کار و فوربس شهرستان ما به عنوان 7 بالاترین متوسط ​​درآمد در ایالات متحده بر اساس هزینه های زندگی قرار گرفت. مشیبل رتبه سینسیناتی در شهرستان های اجتماعی در ایالات متحده، Movoto آن رتبه بندی یکی از صفحه 10 باهوش ترین شهرستانها در کشور و مجله Kiplinger در رتبه سینسیناتی # 1 بهترین شرط بندی خود را برای "نقاط داغ" و یکی از 10 بزرگترین شهرستانها در ایالات ایالات برای بزرگسالان جوان است.

دانشگاه ما

دانشگاه سینسیناتی خانه به 44،000 دانش آموزان است و فارغ التحصیلان ما در حال حاضر در تمام پنجاه ایالت و در 125 کشور در سراسر جهان زندگی می کنند. بیش از 4000 دانش آموزان بین المللی از دانشگاه سینسیناتی در سال تحصیلی 2015-16 حضور داشتند و دانشگاه ما به تازگی دانشگاه # 5 استقبال ترین در جهان توسط فشار سنج دانشجویان بین المللی قرار گرفت. علاوه بر این، دانشگاه سینسیناتی به تازگی یکی از "زیبا ترین دانشگاه جهان" توسط مجله فوربس نام گرفت.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دکترا(PhD)

Carl H. Lindner College of Business, University of Cincinnati

دانشگاه سینسیناتی کالج لیندنر از کسب و کار برنامه دکترا مدل کارآموزی-سبک که در آن دانش آموزان ما به تاریخ و وضعیت فعلی پژوهش در منطقه خود را از غلظت یاد بگیرند و پس از ان ... [+]

چرا حضور در دانشگاه سینسیناتی برنامه دکترا؟

دانشگاه سینسیناتی کالج لاری می از کسب و کار برنامه دکترا یک مدل کارآموزی-سبک که در آن شما را به تاریخ و وضعیت فعلی پژوهش در منطقه خود را از غلظت یاد بگیرند و پس از انجام تحقیقات اولیه به منظور پیشبرد دانش در حوزه خود و انتقال آن دانش است به دیگران از طریق آموزش. برای اطمینان از شما دستیابی به این اهداف به عنوان دانشجوی دکترا، شما شروع همکاری نزدیک با اعضای هیئت علمی روز اول خود را در دانشگاه سینسیناتی برنامه دکترا.... [-]

آمریکا Cincinnati
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Masters of Applied Economics - Lindner College of Business

UC Human Resources Master's Degree

MS Marketing

University of Cincinnati Master of Business Analytics Student Video

Lindner Graduate Programs